Kolejny weekend sportowych emocji. Sportowy rozkład jazdy (16-18 sierpnia)

Łukasz Pado
fot. Marek Dybaś
W najbliższy weekend rozgrywki zainaugurują kolejne drużyny w klasach A i B. Nie braknie emocji poza piłkarskich, choć te najważniejsze (czyli żużlowe) odbędą się poza naszym województwem.
PIŁKA NOŻNA
Puchar Polski: Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław (s. 17), , Siarka Tarnobrzeg - Lechia Gdańsk 17 sierpnia, 15:30

II liga: Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów (n. 11.15), Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg (śr. 17), Stal Stalowa Wola - Stal Mielec (śr. 17).

III liga: Resovia - Orzeł Przeworsk (n. 16), Sokół Sieniawa - AMSPN Hetman Zamość (n. 17), Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska (n. 17), Polonia Przemyśl - Avia Świdnik (n. 17), Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno (n. 17), Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała (n. 16.30), Omega Stary Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski (n. 16), Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin (n. 17), Pauza: JKS 1909 Jarosław.

IV liga: Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa (s. 17), Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 17), Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów (n. 14), Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło (n. 17), Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba (s. 17), Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce (s. 17), Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz (s. 17), Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg (s. 14), pauzuje Rzemieślnik Pilzno.

Podokręg Dębica
KLASA O: Monis Bielowy - Radomyślanka Radomyśl Wielki (n. 11), Zryw Dzikowiec - Chemik Pustków (n. 17), Start Wola Mielecka - Lechia Sędziszów (n. 16), Tempo Cmolas - Raniżovia Raniżów (n. 12), Brzostowianka Brzostek - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 17), Victoria Czermin - Błękitni Ropczyce (n. 11), Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica (s. 17), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Czarni Trześń przełożono na 28 sierpnia.
KLASA A1: Borek Wielki - Kawęczyn (n. 14), Ostrów - Ocieka (n. 16), Zagorzyce - Lubzina (n. 14), Przedbórz - Kamionka (n. 17), Frysztak - Łopuchowa (n. 14), Klęczany - Krzywa (n. 11).
KLASA A2: Brzeźnica - Żyraków (n. 16), Wisłoka II Dębica - Golemki (n. 17), Nagoszyn - Głowaczowa (n. 11), Dulcza Wielka - LKS Pustków (n. 14), Czarna - Łęki Górne (n. 17), Góra Motyczna - Straszęcin (n. 14).
KLASA B1: Będziemyśl - Góra Ropczycka (n. 11), Nockowa - Wolica Piaskowa (n. 14), Olchowa - Gnojnica (n. 18, w Gnojnicy), Czekaj Ropczyce - Zawada (n. 14), Paszczyna - Mała (n. 16), Stasiówka - Pustynia (n. 14).
KLASA B2: Bobrowa - Monis II Bielowy (n. 14), Borowa - Siedliska Bogusz (n. 11), Żdżary - Stara Jastrząbka (n. 11), Jodłowa - Zasów-Mokre (n. 11), Wiewiórka - Podgrodzie (n. 16), pauzuje Korzeniów.

Okręg Jarosław
KLASA O: Czuwaj Przemyśl - Pogórze Rokietnica (s. 17), KS Wiązownica - Skołoszów (s. 18), Granica Stubno - KS Kisielów-Pełnatycze (n. 17), Żurawianka Żurawica - MKS Radymno (s. 17), Start Pruchnik - Wesoła Zadąbrowie (n. 17), Huragan Gniewczyna - Płomień Morawsko (n. 17), Pogoń-Sokół Lubaczów - Santos Piwoda (s. 17), Błękitni Grzęska - MKS Kańczuga (n. 17).
KLASA A JAROSŁAW: Makowisko - Duńkowice, Laszki - Wietlin, Roźwienica - Węgierka, Pawłosiów - Ostrów, Rudołowice - Surochów, Święte - Wola Buchowska, Wysock - Łowce (wszystkie n. 17).Cieszacin Wielki - Pełkinie (pt. 18).
KLASA A LUBACZÓW: Narol - Krowica, Cewków - Lisie Jamy, Cieszanów - Antoniki, Ruda Różaniecka - Stary Dzików, Oleszyce - Basznia Dolna, Horyniec - Wielkie Oczy, Futory - Młodów (wszystkie n. 17).
KLASA A PRZEMYŚL: Hurko/Hureczko - Orły, Jaksmanice - Bircza, Leszno - Grochowce, Medyka - Małkowice, Fredropol - Huwniki, Kaszyce - Krówniki, Olszany - Wyszatyce, Dubiecko - Batycze (wszystkie n. 17).
KLASA A PRZEWORSK: Majdan Sieniawski - Krzeczowice (n. 17), Żurawiczki - Nowosielce (n. 13), Gać - Świętoniowa (n. 14), Jagiełła - Urzejowice (n. 17.30), Gorzyce - Siennów (n. 17), Jodłówka - Zarzecze (n. 17), Babice - Tryńcza (n. 17).
KLASA B1 JAROSŁAW: Rozbórz Długi - Dobkowice, Koniaczów - Wierzbna, San Jarosław - Kidałowice, Sośnica - Szówsko, Chłopice - FC Roźwienica (wszystkie n. 14), Munina - Przedmieście Jarosław (n. 17), pauzują Jankowice.
KLASA B2 JAROSŁAW: Bobrówka - Zaleska Wola, Tuchla - Chotyniec, Korzenica - Wietlin III, Michałówka - Mołodycz, Zapałów - Młyny, Łazy - Nienowice, Miękisz Nowy - Manasterz (wszystkie n. 14).
KLASA B PRZEMYŚL: Walawa - Bolestraszyce, Ostrów - Pikulice, Hurko - Olszynka, Nehrybka - Orzechowce, Nakło - Trójczyce, Torki - Ujkowice, Kosienice - Niziny (wszystkie n. 14), pauzuje Kalników
KLASA B PRZEWORSK: Mirocin - Pantalowice, Ujezna - Maćkówka, Hawłowice - Gorliczyna, Rozbórz - Niżatyce, Różniatów - Sietesz, Studzian - Manasterz, pauzuje Łopuszka Wielka

Okręg Krosno:
KLASA O: Nowy Żmigród - Start Rymanów, Leśnik Baligród - Nafta Jedlicze, Orzeł Bieździedza - Górnik Strachocina, Bieszczady Ustrzyki Dolne - Grabowianka Grabówka, Szarotka Uherce - LKS Skołyszyn, Płomień Zmiennica - Partyzant Targowiska, Iwonka Iwonicz - Sanovia Lesko (wszystkie n. 16.30), Przełom Besko - Iskra Przysietnica (n. 17.30).
KLASA A1: Poraż - Zarszyn (n. 11), Polańczyk - Krościenko Wyżne (n. 16.30), Długie - Bażanówka (n. 12), Sieniawa - Bukowsko (n. 15), Brzozów - Haczów (n. 16.30), Jasienica Rosielna - Pielnia (n. 13), Izdebki - Klimkówka (n. 14), Pakoszówka - Kombornia (n. 13).
KLASA A2: Zarzecze - Markiewicza Krosno (n. 16.30, Dębowiec), Łężyny - Przełęcz II Dukla (n. 16.30), Rogi - Korczyna (n. 16.30), Głowienka - Kobylany (n. 16.30), Nowy Glinik - Sobniów Jasło (n. 13), Lubla - Kopytowa (n. 11), Osobnica - Kołaczyce (n. 11), Nienaszów - Faliszówka (n. 16.30).
KLASA B1: Grabownica - Pobiedno (n. 13), Czarna - Średnia Wieś (n. 13), Srogów Górny - Nowosielce (n. 16.30), Czaszyn - Niebieszczany (n. 16.30, Łukowe), Bezmiechowa - Płowce/Stróże Małe (n. 13), Rzepedź - Golcowa (n. 11), Czerteż - Tarnawa (n. 14).
KLASA B2: Jabłonica Polska - Guzikówka Krosno (n. 11), Domaradz - Równe (n. 11), Dobieszyn - Jasionka (n. 11), Odrzykoń - Chorkówka (n. 11), Jaśliska - Zręcin (n. 13), Milcza - Jasionów (n. 13), Lubatówka - Rymanów Zdrój (n. 13),
KLASA B3: Niepla - Czeluśnica (n. 13, Szebnie), Osiek Jasielski - Dębowiec (n. 11), Łubienko - Mrukowa (n. 11), Brzyska - Moderówka (n. 13), Makowiska - Wojaszówka (n. 13), Święcany - Draganowa (n. 13), Łęki Dukielskie - Hankówka-Brzyszczki (n. 13).
KLASA C1: Jankowce - Myczkowce, Markowce - Jabłonka, Zagórz - Sanoczek, Łukowe - Lutowiska (wszystkie n. 13), Olszanica - Ropienka (n. 16.30),
KLASA C2: Posada Górna - Sieniawa II, Hłudno - Wzdów, Wesoła - Nozdrzec, Górki - Niebocko (wszystkie n. 13), Trześniów - Dydnia (n. 11), Głębokie - Odrzechowa (n. 16.30),
KLASA C3: Orlew Krosno - Świerzowa, Pustyny - Lubatowa (n. 11), Bóbrka - Szczepańcowa, Wietrzno - Iskrzynia, Żeglce - Wrocanka, Iwla - Węglówka (wszystkie n. 13).
KLASA C4: Chlebna - Brzezówka (n. 11), Błażkowa - Potok (n. 13), Łęki Strzyżowskie - Łubno Szlacheckie (n. 13), Warzyce - Krempna (n. 13), Tarnowiec - Szebnie (n. 16.30), pauzują Niegłowice

Podokręg Rzeszów
KLASA O: KS Stobierna - Resovia II (n. 17), Sawa Sonina - Włókniarz Rakszawa (s. 17), Astra Medynia Głogowska - Stal II Rzeszów (n. 15), LKS Przybyszówka - Dynovia Dynów (n. 11), LKS Trzebownisko - Jawor Krzemienica (s. 17), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Piast Nowa Wieś (n. 14), Iskra Jawornik Polski - Sokół Sokołów Małopolski (s. 16), Głogovia Głogów - Strug Tyczyn rozegrano awansem, pauzuje CCC Dąbrówki.
KLASA A1: Czudec - Junak Rzeszów (n. 11, Pstrągowa), Budy Głogowskie - Wysoka Strzyżowska (n. 11), Zaczernie - Korona Rzeszów (n. 14), Jasionka - Bratkowice (n. 12), Niebylec - Zimowit Rzeszów (n. 14), Zabajka - Hermanowa (n. 16), Pstrągowa - Nosówka (n. 17).
KLASA A2: Łukawiec - Markowa (n. 11), Dylągówka - Palikówka (n. 12), Czarna - Brzóza Stadnicka (n. 17), Trzeboś - Wólka Podleśna (n. 14),Wólka Niedźwiedzka - Żołynia (n. 16), Albigowa - Rogóżno (n. 16), Handzlówka - Błażowa (n. 17).
KLASA A3: Widełka - Wadowice Górne (n. 11), Stal II Mielec - Hucina (n. 11), Gryf Mielec - Podleszany (n. 16), Ławnica - Smoczanka Mielec (n. 11), Ostrowy Baranowskie - Chrząstów (n. 11), Przecław - Jaślany (n. 16), Tuszów-Malinie - Babicha (n. 15).
KLASA B1: Biała - Mrowla (n. 14), Trzciana - Wysoka Głogowska (n. 14), RKS Rzeszów - Dąbrowa (n. 15), Głogovia II - Staroniwa Rzeszów (n. 11), Tytan Rzeszów - Świlcza (n. 13), Rudna Mała - Rudna Wielka (n. 15).
KLASA B3: Borek Stary - Wola Rafałowska (n. 13.30, Hyżne), Łańcut - Kraczkowa (n. 17), Sawa II Sonina - Głuchów (n. 15), Lecka - Bachórz (n. 14), Harta - Husów (n. 14), Wysoka - Hyżne (n. 11).
KLASA B4: Łąka - Hucisko (n. 14), Kosina - Trzebuska (n. 11), Zalesie - Łańcuckie/Korniaktów (n. 14), Strażów - Nienadówka (n. 14), Sitowianka Budy Łańcuckie - Wola Dalsza (n. 15), Stobierna-Krzywe - Białobrzegi (n. 13).
KLASA B6: Partynia - Chorzelów (n. 14), Wylów - Dobrynin (n. 14), Ruda - Tuszyma (n. 14), Łączki Brzeskie - Breń Osuchowski (n. 14?), Podborze - Kawęczyn (n. 14), pauzuje Trzciana.
KLASA B7: Werynia - Trzęsówka (n. 14), Kolbuszowianka II - Ostrowy Tuszowskie (n. 17), Poręby Dymarskie - Zarębki (n. 17), Siedlanka - Trześń (n. 14), Kosowy - Przyłęk (n. 14), Pauzuje Sokół II KD.


KLASA O: Bukowa Jastkowice - Tłoki Gorzyce, Wisan Skopanie - Unia Nowa Sarzyna, Orzeł Rudnik - Olimpia Pysznica, Sokół Kamień - Unia Skowierzyn, LKS Ździary - LKS Podwolina, Słowianin Grębów - Sparta Jeżowe, San Wrzawy - Rotunda Krzeszów (wszystkie n. 16). LKS Rzeczyca Długa - OKS Wielowieś Tarnobrzeg (n. 11).
KLASA A1: Wola Zarczycka - Brzóza Królewska, Sokół II Nisko - Podlesianka Kamień, Stare Miasto - Górno, Groble - Przędzel, KS Sarzyna - Ulanów, Zarzecze - Łętownia, Harasiuki - Kuryłówka, ŁKS Łowisko - Jelna (wszystkie n. 16).
KLASA A2: Lipa - Sobów, Dąbrowica - Transdźwig Stale, Stany - Jadachy, Zaklików - Chwałowice, Siarka II Tarnobrzeg - Przyszów, Kłyżów - Stal II Stalowa Wola, Turbia - Majdan Królewski (wszystkie n. 16), Żabno - Sokolniki (n. 17).
KLASA B1: Baranów Sandomierski - Serbinów, Zakrzów - Hadykówka, Komorów - Cygany, Tarnowska Wola - Chmielów, Krzątka - Knapy, Kopcie - Ocice (wszystkie n. 16), pauzuje Wola Baranowska
KLASA B2: Zbydniów - Kępie Zaleszańskie, Wydrza - Zdziechowice, Wola Rzeczycka - Kotowa Wola, Zabrnie - Żupawa, Radomyśl - Majdan Zbydniowski, Trześń - Pilchów, Emaus Gorzyce - Rozwadów (wszystkie n. 16).
KLASA B3: Sójkowa - Glinianka, Wólka Tanewska - Jarocin, Majdan Łętowski - Hucisko, Bieliniec - Bieliny, Kurzyna - Kopki (wszystkie n. 16), pauzuje Racławice
KLASA B4: Giedlarowa - Brzyska Wola, Przychojec - Dębno, Biedaczów - Wierzawice, Łukowa - Hucisko (wszystkie n. 13), Grodziszczanka II - Chałupki Dębniańskie (n. 17), pauzuje Tarnogóra

Centralna Liga juniorów starszych:
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola (s. 17), Stal Motofach Rzeszów - Widok Lublin (s. 12), Stal Mielec - Wisła Puławy (s. 17).

PIŁKA RĘCZNA
W MIELCU: Mecze towarzyskie Tauron Stal Mielec - Tatran Preszow (pt. 11 i 17), Tauron Stal - KSSPR Końskie (pn. 11 i 16.30).

TENIS
W ŁAŃCUCIE: Turniej o Puchar Burmistrza na sztucznej trawie (s. 9, korty MOSiR).

ŻEGLARSTWO
W POLAŃCZYKU: Regaty o Puchar Burmistrza Sanoka i Puchar Wójta Gminy Solina zaliczane do klas. gen. Pucharu Soliny 2013 (s. 11, n. 10).

ŻUŻEL
Enea Ekstraliga: Skladywegla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów (n. 16).
II liga: Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno (n. 17).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie