reklama

Komplet weekendowych piłkarskich wyników (8 maja)

Marcin JastrzębskiZaktualizowano 
fot. Dariusz Delmanowicz
Miniony weekend był okazją do rozegrania kolejnych pełnych emocji meczów we wszystkich klasach rozgrywkowych. Niżej prezentujemy komplet rezultatów podkarpackich drużyn: od II ligi do klasy C.

II LIGA:

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1-0 (1-0)
1-0 Biliński (14)

Okocimski Brzesko - Resovia 2-1 (1-1)
0-1 D. Kantor (38), 1-1 Gil (42), 2-1 Rupa (70)

Stal Sandeco Rzeszów - Motor Lublin 3-1 (0-1) -> szczegółowa relacja
0-1 Ligienza (43), 1-1 Reimann (65), 2-1 Maca (88), 3-1 Prokić (90+3)
W 64. minucie czerwoną kartką za rękę w polu karnym ukarany został Dykyy (Motor)

III LIGA:

Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska 1-0 (1-0)
1-0 W. Jaroch (1)

Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-3 (1-2)
0-1 Cupryś (18), 0-2 Płonka (20), 1-2 Sikorski (31), 1-3 Bereś (89)
W 43. minucie Łukaczyński (Karpaty) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta)

Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok 5-0 (3-0)
1-0 Kuranty (18), 2-0 Kwieciński (36), 3-0 Kwieciński (45+2), 4-0 Mazurkiewicz (70), 5-0 Jakubiec (90+3)
W 6. minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego (Ćwiczak obronił)

Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 0-0
Wisła Puławy - Avia Świdnik 2-2 (2-2)
1-0 Giza (4), 1-1 Muszyński (11), 2-1 Nowak (18), 2-2 Mazurek (30)

Olender Sól - Bogdanka II Łęczna 0-3 vo.

Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 5-1 (2-0)
1-0 Góra (45), 2-0 Góra (45+2), 3-0 Skiba (49-karny), 4-0 Bierzyński (65), 4-1 Bigas (70), 5-1 Kołodziej (80)

Stal Poniatowa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 (0-1)
0-1 Michalczuk (16). 0-2 Michalczuk (55), 1-2 Wyroślak (56), 1-3 Kusiak (90)

IV LIGA:

Stal Nowa Dęba - Żurawianka Żurawica 3-1 (1-0)
1-0 Nowak (38), 1-1 Bąk (86), 2-1 Marut (87), 3-1 Wolan (89)

Sokół Nisko - Strumyk Malawa 0-1 (0-0)
0-1 Jandziś (90+3)

Pogoń Leżajsk - Limblach Zaczernie 0-1 (0-1)
0-1 Adamczyk (22)

Orzeł Przeworsk - Crasnovia Krasne 2-0 (0-0)
1-0 Florek (46), 2-0 Broda (80)

MKS Kańczuga - Gamrat/Czarni Jasło 1-2 (0-1)
0-1 Szalony (20), 1-1 Toczek (60), 1-2 (82)

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka 6-2 (1-0)
1-0 Olcha (40), 2-0 Socha (47), 3-0 Iwański (51), 4-0 Olcha (60), 5-0 Olcha (64), 6-0 Czub (67), 6-1 Pruś (75-karny), 6-2 Pruś (90-karny)
W 92. minucie czerwoną kartką ukarany został Pisarczyk (Kolbuszowianka)

Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 3-1 (2-1)
1-0 Zołotar (16), 1-1 Mariusz Wolański (21), 2-1 Łapa (33-karny), 3-1 Micek (88-karny)
W 82 min Lesiak (Rzemieślnik) ukarany czerwoną kartką.

Lechia Sędziszów - JKS Jarosław 0-0

podokręg Dębica:

Klasa O

Start Wola Mielecka - Raniżovia Raniżów 0-2
Ikarus Tuszów Narodowy - Chemik Pustków 1-2
Jutrzenka Ławnica - Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2
Strzelec Frysztak - Zryw Dzikowiec 0-0
Piast Wadowice Górne - Wisłok Wiśniowa 0-4
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica 2-1
Czarnovia Czarna - Kaskada Kamionka 2-1
Stal II Mielec - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1

KLASA A:
Gumniska - Borowa 9-2
Lubzina - Nagoszyn 2-1
Łęki Górne - Żyraków 0-1
LKS Pustków - Kawęczyn 0-1
Bielowy - Ocieka 2-1
Brzeźnica - Korzeniów 4-2
Brzostek - Krzywa 1-3
Straszęcin - Łopuchowa 4-0

KLASA B1:
Zawada - Będziemyśl 4-1
Ostrów - Przedbórz 2-3
Stasiówka - Mała 1-1
Borek Wielki - Paszczyna 1-2
Gnojnica - Góra Ropczycka 3-1
Nockowa - Olchowa 4-2

KLASA B2:
pauza: Podgrodzie
Jodłowa - Bobrowa (śr. 17.30, w Podgrodziu)
Golemki - Dulcza Wielka 3-2
Żdżary - Zasów-Mokre 4-0
Góra Motyczna - Głowaczowa 2-5
Stara Jastrząbka - Wiewiórka 0-0

okręg Jarosław:

KLASA O:
Czuwaj Przemyśl - Syrenka Roźwienica 6-2
Pogórze Rokietnica - Granica Stubno 0-1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Bizon Medyka 2-1
Pogoń Małkowice - KS Wiązownica 0-3
Sokół Sieniawa - Huragan Gniewczyna 1-2
Roztocze Narol - Budowlani Szówsko 4-4
LKS Skołoszów - MKS Radymno 0-1
Pogoń-Sokół Lubaczów - Błękitni Grzęska 1-5

KLASA A JAROSŁAW:
Pruchnik - Surochów 3-1
Święte - Korczowa 6-1
Pawłosiów - Tuchla 1-4
Wola Buchowska - San Jarosław 0-3
Dobkowice - Wysock 4-2
Ostrów - Duńkowice 3-0
Łowce - Morawsko 2-1
Zapałów - Laszki 2-1

KLASA A LUBACZÓW:
Młodów - Futory 0-0
Ruda Różaniecka - Basznia Dolna 3-3
Miękisz Nowy - Piwoda 5-1
Stary Dzików - Oleszyce 3-1
Dachnów - Lisie Jamy 0-1
Cieszanów - Ryszkowa Wola 3-2
Horyniec - Krowica 5-2

KLASA A PRZEMYŚL:
Bolestraszyce - Bircza 2-0
Jaksmanice - Hermanowice 2-2
Hurko/Hureczko - Ujkowice 1-1
Kaszyce - Huwniki 2-1
Kosienice - Orły 6-0
Krówniki - Polonia II Przemyśl 0-7
Torki - Dubiecko 0-3
Nakło - Ostrów 1-1

KLASA A PRZEWORSK:
Studzian - Kisielów 1-0
Nowosielce - Urzejowice 5-2
Tryńcza - Żurawiczki 3-0
Zarzecze - Gać 0-0
Mirocin - Świętoniowa 1-3
Krzeczowice - Jagiełła 2-0
Gorzyce - Siennów 2-1

KLASA B1 JAROSŁAW:
Cieszacin Wielki - Chłopice 10-0
Przedmieście Jarosław - Munina 0-3
FC Roźwienica - Sośnica 0-1
Wierzbna - Rudołowice 2-3
Jankowice - Kidałowice 1-6
Węgierka - JKS II Jarosław 3-0 vo - goście nie przyjechali na mecz
pauza: Lutków.

KLASA B2 JAROSŁAW:
Korzenica - Bobrówka 1-2
Wietlin III - Michałówka 1-9
Młyny - Łazy 2-7
Chotyniec - Mołodycz 1-4
Makowisko - Zaleska Wola przy stanie 8-1 goście zeszli z boiska
Koniaczów - Nienowice 1-1
pauza: Manasterz.

KLASA B LUBACZÓW:
Zabiała-Stare Sioło - Wielkie Oczy 0-5
Zalesie - Stary Lubliniec 0-1
Cewków - Łukawiec 0-3
Wola Wielka - Wólka Krowicka 0-1
Opaka - Cetula 1-0
Płazów - Załuże 3-0 vo.

KLASA B PRZEMYŚL:
Leszno - Trójczyce 4-1
Pikulice - Orzechowce 4-1
Wyszatyce - Nehrybka 4-0
Zadąbrowie - Olszany 2-0
Walawa - Batycze 1-2
Kalników - Grochowce 1-2

KLASA B PRZEWORSK:
Babice - Niżatyce 5-0
Hawłowice - Jodłówka 7-1
Łopuszka Wielka - Pantalowice 0-1
Rozbórz Długi - Ujezna 3-2
Majdan Sieniawski - Rozbórz przy stanie 1-0 w 32 minucie sędzia przerwał mecz
Manasterz - Gorliczyna 1-2
pauza: Maćkówka.

okręg Krosno:

KLASA O:
Wisłoka Nowy Żmigród - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-2
Górnik Strachocina - Przełom Besko 1-2
LKS Skołyszyn - Szarotka Uherce 3-0
Nafta Jedlicze - Przełęcz Dukla 2-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Iwonka Iwonicz 3-1
Sanovia Lesko - LKS Pisarowce 0-2
Leśnik Baligród - Cosmos Nowotaniec 1-5
Gamrat/Czarni II Jasło - Piast Miejsce Piastowe 0-3 vo.

KLASA A1:
Brzozów - Przysietnica 0-1
Sieniawa - Izdebki 2-3
Rymanów - Bażanówka 3-2
Zarszyn - Zmiennica 2-1
Pielnia - Stal II Sanok 0-3
Haczów - Długie 1-1
Polańczyk - Grabownica Starzeńska 3-2

KLASA A2:
Jasionka - Kobylany 0-2
Korczyna - Faliszówka 3-0
Rogi - Głowienka 1-1
Kołaczyce - Bieździedza 0-2
Sobniów Jasło - Dębowiec 3-0
Zręcin - Mrukowa 3-0
Łężyny - Kombornia 4-2

KLASA B1:
Bukowsko - Bezmiechowa 2-3
Rudenka - Niebieszczany 6-2
Płowce/Stróże Małe - Grabówka 3-3
Pobiedno - Jankowce 3-1
Nowosielce - Czarna 4-1
Tarnawa - Lutowiska goście nie dojechali
Rzepedź - Golcowa 2-3

KLASA B2:
Chorkówka - Rymanów 3-1
Zdrój Lubatówka - Klimkówka 1-0
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny - Jabłonica Polska 2-0
Jasienica Rosielna - Markiewicza Krosno 0-2
Guzikówka Krosno - Trześniów 4-1
Głębokie - Domaradz 0-1
Jasionów - Równe 3-0

KLASA B3:
Krempna - Szebnie 3-0
Łęki Dukielskie - Hankówka-Brzyszczki 0-5
Osobnica - Czeluśnica 6-0
Draganowa - Tarnowiec 3-1
Nienaszów - Dobieszyn 0-0
Kopytowa - Łubienko 5-0
Osiek Jasielski - Świerzowa 1-0

KLASA C1:
Markowce - Średnia Wieś 2-5
Cosmos II Nowotaniec - Trepcza 3-2
Olszanica - Sanoczek 5-0
Poraż - Czaszyn 1-1
Zagórz - Czerteż 1-7
Ropienka - Łukowe 5-1
Srogów Górny - Rzepedź II 5-1

KLASA C2:
Odrzechowa - Posada Górna 2-4
Partyzant II Targowiska - Niebocko 5-0
Iskrzynia - Wesoła 4-2
Hłudno - Izdebki II 2-2
Tyrawa Solna - Dydnia 0-3
Wzdów - Górki 1-3
pauza: Pakoszówka.

KLASA C3:
Orlew Krosno - Lubatowa 2-4
Przełęcz II Dukla - Jaśliska 0-1
Chlebna - Iwla 2-2
Milcza - Makowiska 3-4
Potok - Wrocanka 4-3
Żeglce - Husaria 2-0
Wietrzno - Bóbrka 1-0

KLASA C4:
Trzcinica - Brzyska 1-12
Wojaszówka - Niegłowice 5-2
Niepla - Glinik Nowy 2-2
Warzyce - Moderówka 1-2
Brzezówka -Łęki Strzyżowskie 1-4
Zarzecze - Łubno Szlacheckie 3-1
pauza: Święcany.

podokręg Rzeszów:

KLASA O:
Włókniarz Rakszawa - Stal II Rzeszów 1-0
Błażowianka Błażowa - Dynovia Dynów 3-1
ŁKS Łańcut - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0
Techform Wólka Niedźwiedzka - Górnovia Górno 0-1
Sawa Sonina - Korona Bendiks Rzeszów 0-1
Strug SZiK Tyczyn - Resovia II 1-2
CCC Dąbrówki - Izolator II Boguchwała 0-0
LKS Trzebownisko - LKS Łąka 5-0

KLASA A1:
Strzyżów - Hermanowa 3-1
Nowa Wieś - Głogów 2-5
Zimowit Rzeszów - Bratkowice 1-4
Jasionka - Niechobrz 1-1
Lutoryż - Sokołów 0-3 wo.
Wysoka Strzyżowska - Świlcza 4-2
Przybyszówka - Nosówka 2-0

KLASA A2:
Handzlówka - Nienadówka 2-2
Białobrzegi - Kraczkowa 0-1
Palikówka - Hyżne 1-0
Kosina - KS Stobierna 1-5
Brzóza Stadnicka - Dylągówka 5-1
Żołynia - Medynia Głogowska 1-1
Wólka Podleśna - Albigowa 2-1

KLASA A3:
Złotniki - Widełka 2-4
Cmolas - Trześń 0-1
Przecław - Babicha 4-1
Trzciana - Malinie 1-0
Podborze - Czermin 2-3
Przyłęk - Hucina 0-6
Ostrowy Baranowskie - Radomyśl Wielki 1-6

KLASA B1:
Rudna Wielka - Staroniwa Rzeszów 0-7
Mrowla - Rudna Mała 0-0
Dąbrowa - Zgłobień 1-0
Biała - Grunwald Rzeszów 1-2
Klęczany - Junak Rzeszów 4-5
Trzciana - Zabajka 2-2
Budy Głogowskie - Limblach II Zaczernie 1-0

KLASA B2:
Pstrągowa - Niebylec 1-2
Szufnarowa - Czudec 2-2
Zagorzyce - Gogołów 2-0
Kozłówek - Mogielnica 3-1
Dobrzechów - Grodzisko 0-4
Lubenia - Lubla przełożony
pauza: Hermanowa.

KLASA B3:
Chmielnik - Bachórz 2-0
Markowa - Błażowianka II 4-0
Wysoka Łańcucka - Borek Nowy 0-1
Wola Rafałowska - Rogóżno 1-5
Harta - Husów 1-1
Jawornik Polski - Głuchów 3-0
Lecka - Zimowit II Rzeszów 2-3

KLASA B4:
Wola Dalsza - Korona II Rzeszów 0-2
Czarna - Budy Łańcuckie 2-0
Zalesie - Hucisko 1-2
Trzeboś - Krzemienica 1-2
Stobierna-Krzywe - Łukawiec 1-1
Strażów - Trzebuska 1-2
pauza: Wysoka Głogowska.

KLASA B5:
Orłów - Smoczanka Mielec 3-2
Rzędzianowice - Borowa 3-1
Górki - Podleszany 0-7
Gliny Małe - Gryf Mielec 0-7
Błękitni Jaślany - Dębiaki 5-2
Breń Osuchowski - Pitmark Jaślany 0-0
Kawęczyn - Padew Narodowa 1-7
pauza: Chrząstów.

KLASA B6:
Ostrowy Tuszowskie - Zarębki 0-5
Werynia - Kosowy 4-1
Trzęsówka - Dobrynin 0-1
Tuszyma - Rzemień 3-0
Kolbuszowianka II - Sokół II Kolbuszowa Dolna 5-0
Siedlanka - Trześń 2-4
Podole - Łączki Brzeskie 0-3 vo.

podokręg Stalowa Wola:

KLASA O:
San Wrzawy - Słowianin Grębów 5-2
Kantor Turbia - Tłoki Gorzyce 0-1
Korona Majdan Królewski - Olimpia Pysznica 4-3
Strażak Przyszów - Mokrzyszów Tarnobrzeg 0-1
KS Podwolina - Iskra Sobów Tarnobrzeg 1-1
San Kłyżów - Sokół Kamień 1-1
Bukowa Jastkowice - Kempus Kępie Zaleszańskie 2-1
Rotunda Krzeszów - Strzelec Dąbrowica 1-1
KP Zarzecze - Unia Ździary 0-1

KLASA A5:
Jelna - Brzóza Królewska 1-1
KS Sarzyna - Kopki 0-4
Sójkowa - Brzyska Wola 2-3
Łowisko - Jarocin 3-2
Przędzel - Rzeczyca Długa 1-0
Harasiuki - Jeżowe 2-1
Wola Zarczycka - Stare Miasto 1-3
Rudnik - Łętownia 3-0

KLASA A6:
Skopanie - Radomyśl 7-0
Tarnowska Wola - Ocice Tarnobrzeg 0-2
Lipa - Hadykówka 7-0
Pilchów - Kopcie 4-0
Skowierzyn - Kotowa Wola 2-1
Jadachy - Zaklików 2-4
Sokolniki - Wielowieś Tarnobrzeg 6-2
Knapy - Chwałowice 0-3

KLASA B5:
Bojanów - Wola Baranowska 0-0
Cygany - Zakrzów 1-3
Komorów - Stany 3-8
Stale - Krzątka 2-1
Baranów Sandomierski - Chmielów 1-1
pauza: Serbinów Tarnobrzeg.

KLASA B6:
Trześń - Zbydniów 0-1
Wydrza - Wola Rzeczycka 6-0
Emaus Gorzyce - Zdziechowice 1-2
Żabno - Furmany 5-0
Majdan Zbydniowski - Zabrnie 1-2

KLASA B7:
Glinianka - Tarnogóra 2-6
Wólka Tanewska - Ulanów 0-5
Sokół II Nisko - Kurzyna 4-0
Bieliny - Wolina 2-2
Hucisko - Racławice 0-1
Bieliniec - Koziarnia 5-2

KLASA B8:
Biedaczów - Wierzawice 1-0
Przychojec - Łukowa 2-5
Hucisko - Giedlarowa 1-2
Podlesianka Kamień - Piskorowice Druzyna Piskorowic wycofała się z rozgrywek
Chałupki Dębniańskie - Dębno 2-1
Grodziszczanka II - Kuryłówka 1-4

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3