reklama

Komplet wyników: od II ligi do klasy C (22 maja)

Marcin JastrzębskiZaktualizowano 
fot. Marcin Radzimowski
Miniony weekend obfitował w emocje na piłkarskich boiskach nie tylko w II, III czy IV lidze. Sporo działo się także w meczach niższych lig.

II LIGA:

Resovia - Olimpia Elbląg 1-2 (0-1)
0-1 Kołodziejski (4), 1-1 Kozubek (71), 1-2 Matwijów (85)

Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn 2-0 (0-0)
1-0 Kusiak (71), 2-0 Turczyn (76)

Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 4-2 (2-2)
0-1 Łakomy (1-samobójcza), 1-1 Kowalczyk (13-głową) 2-1 Przybyszewski (20), 2-2 Reiman (28), 3-2 Rosiak (52), 4-2 Kosiorek (66)

III LIGA:

Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna 0-1 (0-0)
0-1 Telka (90+1)

Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 (1-0)
1-0 Hynowski (9), 1-1 Kusiak (50)

Wisła Puławy - Karpaty Krosno 0-1 (0-0)
0-1 Radulj(81)

Stal Poniatowa - Bogdanka II Łęczna 0-4 (0-1)
0-1 Zuber (36), 0-2 Stachyra (52), 0-3 Zuber (73), 0-4 Żukowski (88)

Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1-1 (1-0)
1-0 Gawroński (22), 1-1 Gawroński (50-samobójcza)

Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 4-2 (3-1)
0-1 Wieczorek (18), 1-1 Załoga (22), 2-1 Załoga (34-wolny), 3-1 Gosa (45), 3-2 Wójcik (48), 4-2 W. Jaroch (86)

Stal Mielec - Partyzant Targowiska 0-1
0-1 Zych (25-głową)

Olender Sól - Izolator Boguchwała 0-3 vo

IV LIGA:

Sokół Nisko - Limblach Zaczernie 3-2 (0-1)
0-1 Pilecki (27), 0-2 Drabik (56-samobójcza), 1-2 Wójcik (63), 2-2 Wójcik (83), 3-2 A. Nowak (89)

Strumyk Malawa - Żurawianka Żurawica 0-0

Pogoń Leżajsk - Czarni Jasło 4-1 (2-1)
1-0 Padiasek (9), 2-0 Padiasek (21), 2-1 Madejczyk (43) , 3-1 Szmuc (47), 4-1 Dorosz (90)

Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław 1-1 (1-1)
1-0 Kurowski (16), 1-1 Kossak (43)

Lechia Ekstrans Sędziszów - Piast Tuczempy 1-4 (0-0)
0-1 Czub (61), 0-2 Olcha (67), 0-3 Olcha (70), 1-3 Rogóż (88), 1-4 Czub (90+3)

Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 1-2 (0-0)
1-0 Horodeński (85), 1-1 Mikulski (86), 1-2 Barycza (90)

Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 2-0 (2-0)
1-0 Łapa (10-karny), 2-0 Mitek (16)

MKS Kańczuga - Kolbuszowianka 1-1 (1-0)
1-0 Cichy (40), 1-1 Korab (86)

podokręg Dębica:

KLASA O:
Start Wola Mielecka - Chemik Pustków 2-1
Raniżovia Raniżów - Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3
Ikarus Tuszów Narodowy - KS Dzikowiec 2-1
Jutrzenka Ławnica - Wisłok Wiśniowa 0-0
Strzelec Frysztak - Igloopol Dębica 0-4
Piast Wadowice Górne - Kaskada Kamionka 2-3
Błękitni Ropczyce - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (wt. 17)
Czarnovia Czarna - Stal II Mielec 0-2

KLASA A:
Gumniska - Nagoszyn 1-2
Borowa - Żyraków 0-1
Lubzina - Kawęczyn 1-1
Łęki Górne - Ocieka 1-1
LKS Pustków - Korzeniów 3-0
Bielowy - Krzywa 0-1
Brzeźnica - Łopuchowa 3-2
Brzostek - Straszęcin 0-3
Powtórka meczu z 27 marca Lubzina - Brzostek (śr. 17.30).

KLASA B1:
Zawada - Przedbórz 3-3
Będziemyśl - Mała 2-1
Ostrów - Paszczyna 2-1
Stasiówka - Góra Ropczycka 1-1
Borek Wielki - Olchowa 6-0
Gnojnica - Nockowa (śr 17.00).

KLASA B2:
Jodłowa - Żdżary 1-1
Zasów-Mokre - Dulcza Wielka 1-1
Golemki - Głowaczowa 1-2
Góra Motyczna - Wiewiórka 3-3
Stara Jastrząbka - Podgrodzie 2-0
pauza: Bobrowa.

okręg Jarosław:

KLASA O:
Czuwaj Przemyśl - Pogoń Małkowice 2-0
Pogórze Rokietnica - Bizon Medyka 2-3
Granica Stubno - KS Wiązownica 1-2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Huragan Gniewczyna 1-1
Sokół Sieniawa - Budowlani Szówsko 3-0
Syrenka Roźwienica - MKS Radymno 2-0
Roztocze Narol - Błękitni Grzęska 2-5
LKS Skołoszów - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0

KLASA A JAROSŁAW:
Pruchnik - Korczowa 8-2
Surochów - Tuchla 2-1
Święte - San Jarosław 0-3
Pawłosiów - Wysock 9-2
Wola Buchowska - Duńkowice 3-1
Dobkowice - Morawsko 3-3
Ostrów - Laszki 1-2
Łowce - Zapałów 1-0

KLASA A LUBACZÓW:
Ruda Różaniecka - Futory 2-5
Młodów - Oleszyce 1-2
Miękisz Nowy - Lisie Jamy 3-1
Stary Dzików - Krowica 2-3
Dachnów - Ryszkowa Wola 1-2
Horyniec - Cieszanów 3-1
Basznia Dolna - Piwoda 1-2

KLASA A PRZEMYŚL:
Bolestraszyce - Hermanowice 3-3
Bircza - Ujkowice 2-0
Jaksmanice - Huwniki 3-0
Hurko/Hureczko - Orły 0-2
Kaszyce - Polonia II Przemyśl 0-0
Kosienice - Dubiecko 1-1
Krówniki - Ostrów 0-2
Torki - Nakło 0-1

KLASA A PRZEWORSK:
Studzian - Urzejowice 0-2
Kisielów - Żurawiczki 4-0
Nowosielce - Gać 0-4
Tryńcza - Świętoniowa 3-1
Zarzecze - Jagiełła 2-0
Mirocin - Siennów 0-2
Krzeczowice - Gorzyce 2-0

KLASA B1 JAROSŁAW:
Lutków - Przedmieście Jarosław 6-2
Cieszacin Wielki - Sośnica 4-0
Rudołowice - Munina 5-3
FC Roźwienica - Kidałowice 1-4
Wierzbna - JKS II Jarosław 1-1
Jankowice - Węgierka 0-4
pauza: Chłopice.

KLASA B2 JAROSŁAW:
Koniaczów - Bobrówka 7-1
Nienowice - Michałówka 3-6
Korzenica - Łazy 5-3
Mołodycz - Młyny 7-1
Manasterz - Zaleska Wola 7-0
Chotyniec - Makowisko 3-4
pauza: Wietlin III.

KLASA B LUBACZÓW:
Płazów - Wielkie Oczy 0-6
Zabiała-Stare Sioło - Łukawiec 0-6
Zalesie - Wólka Krowicka 2-4
Cewków - Cetula 8-2
Wola Wielka - Opaka 1-3
Załuże - Stary Lubliniec 0-3 vo.

KLASA B PRZEMYŚL:
Leszno - Orzechowce 4-2
Trójczyce - Nehrybka 2-2
Pikulice - Olszany 1-1
Wyszatyce - Batycze 0-1
Zadąbrowie - Grochowce 8-1
Walawa - Kalników 6-0

KLASA B PRZEWORSK:
Babice - Jodłówka 6-0
Niżatyce - Pantalowice 2-1
Hawłowice - Ujezna 3-0
Rozbórz Długi - Rozbórz 1-1
Maćkówka - Gorliczyna 3-4
Majdan Sieniawski - Manasterz 4-2
pauza: Łopuszka Wielka.

okręg Krosno

KLASA O:
Górnik Strachocina - Piast Miejsce Piastowe 4-1
LKS Skołyszyn - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-2
Nafta Jedlicze - Przełom Besko 4-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Szarotka Uherce Nie odbył. Po gwałtownej ulewie boisko nie nadawało się do gry.
Sanovia Lesko - Przełęcz Dukla 3-0
Leśnik Baligród - Iwonka Iwonicz 2-1
Cosmos Nowotaniec - LKS Pisarowce 7-2
Gamrat/Czarni II Jasło - Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 vo.

KLASA A1:
Brzozów - Sieniawa 1-1
Rymanów - Przysietnica 4-0
Zarszyn - Izdebki 2-0
Pielnia - Bażanówka 2-1
Haczów - Zmiennica 1-1
Polańczyk - Stal II Sanok 1-1
Grabownica Starzeńska - Długie 0-1

KLASA A2:
Jasionka - Korczyna 0-2
Rogi - Kobylany 1-3
Kołaczyce - Faliszówka 5-0
Sobniów Jasło - Głowienka 2-1
Zręcin - Bieździedza 1-2
Łężyny - Dębowiec 0-1
Kombornia - Mrukowa 0-2

KLASA B1:
Bukowsko - Rudenka 2-0
Płowce/Stróże Małe - Bezmiechowa 3-2
Pobiedno - Niebieszczany 2-4
Nowosielce - Grabówka 1-2
Tarnawa - Jankowce przerwany przy stanie 1-4
Rzepedź - Czarna 2-2
Golcowa - Lutowiska 4-2

KLASA B2:
Chorkówka - Lubatówka 0-2
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny - Rymanów Zdrój 1-4
Jasienica Rosielna - Klimkówka 1-0
Guzikówka Krosno - Jabłonica Polska 2-3
Głębokie - Markiewicza Krosno 3-2
Jasionów - Trześniów 3-4
Równe - Domaradz 4-1

KLASA B3:
Krempna - Łęki Dukielskie 4-1
Osobnica - Szebnie 1-0
Draganowa - Hankówka-Brzyszczki 1-1
Nienaszów - Czeluśnica 5-0
Kopytowa - Tarnowiec 5-1
Osiek Jasielski - Dobieszyn 2-0
Świerzowa - Łubienko 4-6
mecz zaległy Kopytowa - Osiek J. (śr. 17).

KLASA C1:
Cosmos II Nowotaniec - Średnia Wieś 1-0
Olszanica - Markowce 0-3
Poraż - Trepcza 5-1
Zagórz - Sanoczek 4-0
Ropienka - Czaszyn 1-1
Srogów Górny - Czerteż 2-1
Rzepedź II - Łukowe 1-5

KLASA C2:
Odrzechowa - Pakoszówka 0-2
Iskrzynia - Posada Górna 3-2
Hłudno - Niebocko 3-1
Tyrawa Solna - Wesoła 1-1
Wzdów - Izdebki II 2-3
Górki - Dydnia 4-1
pauza: Partyzant II Targowiska.

KLASA C3:
Przełęcz II Dukla - Lubatowa 2-0
Chlebna - Orlew Krosno 5-1
Milcza - Jaśliska 2-2
Potok - Iwla 3-1
Żeglce - Makowiska 1-1
Wietrzno - Wrocanka 3-2
Bóbrka - Husaria Dukla 4-2

KLASA C4:
Trzcinica - Wojaszówka 3-2
Niepla - Brzyska 2-3
Warzyce - Niegłowice 2-2
Brzezówka - Glinik Nowy 2-2
Zarzecze - Łęki Strzyżowskie 3-0
Łubno Szlacheckie - Święcany 0-2
pauza: Moderówka.

podokręg Rzeszów:

KLASA O:
Dynovia Dynów - Stal II Rzeszów 1-1
Włókniarz Rakszawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2
Błażowianka Błażowa - Górnovia Górno 0-3
ŁKS Łańcut - Korona Bendiks Rzeszów 3-4
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Resovia II 0-0
Sawa Sonina - Izolator II Boguchwała 1-0
Strug SZiK Tyczyn - LKS Łąka 3-2
CCC Dąbrówki - LKS Trzebownisko 1-1

KLASA A1:
Głogów - Hermanowa 0-0
Strzyżów - Bratkowice 4-2
Nowa Wieś - Niechobrz 4-2
Zimowit Rzeszów - Sokołów 4-4
Jasionka - Świlcza 6-1
Wysoka Strzyżowska - Przybyszówka 3-1
Lutoryż - Nosówka 0-3 vo.

KLASA A2:
Kraczkowa - Nienadówka 2-1
Handzlówka - Hyżne 2-3
Białobrzegi - KS Stobierna 2-3
Palikówka - Dylągówka 4-2
Kosina - Medynia Głogowska 0-2
Brzóza Stadnicka - Albigowa 0-0
Żołynia - Wólka Podleśna 3-1

KLASA A3:
Trześń - Widełka 0-4
Złotniki - Babicha 3-1
Cmolas - Malinie 3-1
Przecław - Czermin 0-1
Trzciana - Hucina 0-4
Podborze - Radomyśl Wielki 1-0
Przyłęk - Ostrowy Baranowskie 1-1

KLASA B1:
Rudna Mała - Staroniwa Rzeszów 1-1
Rudna Wielka - Zgłobień 1-11
Mrowla - Grunwald Rzeszów 1-4
Dąbrowa - Junak Rzeszów 0-8
Biała - Zabajka przerwano w 35. minucie przy stanie 0-4
Klęczany - Limblach II Zaczernie 6-1
Trzciana - Budy Głogowskie 0-6

KLASA B2:
Hermanowa II - Czudec 0-4
Pstrągowa - Gogołów 8-1
Szufnarowa - Mogielnica 2-4
Zagorzyce - Grodzisko 5-3
Kozłówek - Lubla 2-2
Dobrzechów - Lubenia 2-2
pauza: Niebylec.

KLASA B3:
Lecka - Błażowianka II Błażowa 2-1
Chmielnik - Borek Nowy 0-3
Markowa - Rogóżno 1-1
Wysoka - Husów 3-0
Wola Rafałowska - Głuchów 3-2
Harta - Jawornik Polski 2-2
Bachórz - Zimowit II Rzeszów 7-1

KLASA B4:
Wysoka Głogowska - Budy Łańcuckie 0-0
Wola Dalsza - Hucisko 4-3
Czarna - Krzemienica 1-4
Zalesie - Łukawiec 2-4
Trzeboś - Trzebuska 0-1
Stobierna-Krzywe - Strażów 1-2
Korona II Rzeszów - LKS II Łąka 3-0 vo.

KLASA B5:
Chrząstów - Borowa 3-1
Orłów - Podleszany 1-8
Rzędzianowice - Gryf Mielec 0-7
Górki - Dębiaki 1-3
Gliny Małe - Pitmark Jaślany 2-3
Błękitni Jaślany - Padew Narodowa 1-1
Breń Osuchowski - Kawęczyn 0-1
pauza: Smoczanka Mielec.

KLASA B6:
Zarębki - Łączki Brzeskie 3-0
Ostrowy Tuszowskie - Dobrynin 0-1
Werynia - Rzemień 4-0
Trzęsówka - Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-1
Tuszyma - Trześń 2-3
Kolbuszowianka II - Siedlanka przerwano po pierwszej połowie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania składu Błękitnych.
Podole - Kosowy 0-3 vo

podokręg Stalowa Wola:

KLASA O:
Tłoki Gorzyce - Słowianin Grębów 5-0
San Wrzawy - Olimpia Pysznica 7-4
Kantor Turbia - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 5-0
Korona Majdan Królewski - Iskra Sobów Tarnobrzeg 2-0
Strażak Przyszów - Sokół Kamień 0-3
LZS Podwolina - LZS Kępie Zaleszańskie 2-0
San Kłyżów - Strzelec Dąbrowica 3-1
Bukowa Jastkowice - LZS Ździary 1-0
Rotunda Krzeszów - KP Zarzecze 4-1

KLASA A5:
Kopki - Brzóza Królewska 3-0
Jelna - Brzyska Wola 2-0
Sarzyna - Jarocin 3-10
Sójkowa - Rzeczyca Długa 0-2
Łowisko - Jeżowe 0-1
Przędzel - Stare Miasto 1-1
Harasiuki - Łętownia 0-1
Wola Zarczycka - Rudnik 5-1

KLASA A6:
Skopanie - Ocice Tarnobrzeg 4-1
Radomyśl - Hadykówka 2-2
Tarnowska Wola - Kopcie 2-1
Lipa - Kotowa Wola 1-1
Pilchów - Zaklików 0-6
Skowierzyn - Wielowieś Tarnobrzeg 1-0
Jadachy - Chwałowice 0-5
Sokolniki - Knapy 1-0

KLASA B5:
Serbinów Tarnobrzeg - Zakrzów 1-0
Bojanów - Stany 2-2
Cygany - Krzątka 4-3
Komorów - Chmielów 2-0
Stale - Baranów Sandomierski 5-0
pauza: Wola Baranowska.

KLASA B6:
Wola Rzeczycka - Zbydniów 2-4
Trześń - Zdziechowice 0-1
Wydrza - Furmany 6-0
Emaus Gorzyce - Zabrnie 3-1
Żabno - Majdan Zbydniowski 5-0

KLASA B7:
Ulanów - Tarnogóra 7-1
Glinianka - Kurzyna 4-1
Wólka Tanewska - Wolina 4-0
Sokół II Nisko - Racławice 4-0
Bieliny - Koziarnia 5-1
Hucisko - Bieliniec 5-3

KLASA B8:
Łukowa - Wierzawice 3-1
Biedaczów - Giedlarowa 2-1
Hucisko - Kuryłówka 0-7
Podlesianka Kamień - Dębno 1-1
Grodziszczanka II - Chałupki 10-2
Przychojec - Piskorowice 3-0 vo.

Szczegółowe relacje ze składami, strzelcami bramek ze wszystkich meczów w poniedziałkowych Stadionie

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3