sportowy
    Komu korona króla strzelców? Klasyfikacja od Ekstraklasy do...

    Komu korona króla strzelców? Klasyfikacja od Ekstraklasy do klasy okręgowej. Patryk Zieliński na czele 4 ligi

    kostek

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Patryk Zieliński lideruje w 4 lidze w klasyfikacji strzelców

    Patryk Zieliński lideruje w 4 lidze w klasyfikacji strzelców

    Patryk Zieliński (Izolator Boguchwała) trafiał do bramki rywali w ostatniej kolejce i wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców 4 ligi podkarpackiej.
    Patryk Zieliński lideruje w 4 lidze w klasyfikacji strzelców

    Patryk Zieliński lideruje w 4 lidze w klasyfikacji strzelców

    NAJLEPSI STRZELCY

    EKSTRALASA:
    7 bramek – Ondrasek (Wisła K.), F. Paixao (Lechia); 6 - Forsell (Miedź), Ricardinho (Wisła P.), Robak (Śląsk), Sanogo (Zagłębie S.); 5 – Angullo (Górnik).

    1 LIGA:
    7 - Sabała (Podbeskidzie); 5 – Adamec (Wigry), Drzazga (Puszcza), Gutkovskis (Termalica), Letniowski (Bytovia) Małkowski (Sandecja), Wołąkiewicz (Chojniczanka); 4 - Janus (Odra), Kowalczyk (Chrobry), Martin (Odra), Sierpina (Podbeskidzie).


    2 LIGA:
    8 - Kozłowski (Elana), Szysz (Górnik Ł.); 7 - Leandro (Radomiak), Paluchowski (Pogoń); 6 - Balicki (Ruch), Dziubiński (Stal), Michalski (Widzew); 5 – Hirsz (Olimpia G.), Mularczyk (GKS), Nowak (Skra), Radulj (Siarka).

    3 LIGA:
    10 - Płonka (Stal R.); 9 - Kompanicki (Chełmianka); 7 - Król (Stal K.), Sobala (Hutnik); 6 – Ceglarz (Stal R.), Kapuściński (Sokół), Wójcik (Soła); 5 – Brzyski (Motor), Grunt (KSZO), Szewc (Stal K.); 4 –Chromiński (Stal R.), Drozd, (Stal K.), Gawęcki (Hutnik), Mroczek (Avia), Nowak (Motor), Pietluch (Wólczanka), Pląskowski (Podhale), Putin (Wisła), Zawadzki (Spartakus).

    4 LIGA:
    10 - Zieliński (Izolator); 8 – Rop (Wiązownica), Sobolak (Ekoball), Wolański (Rzemieślnik), 6 – Gwiazda, Nowak (obaj Wisłoka), Karólak (Piast), Raba (JKS), Tur (Stal); 5 – Barycza, Ślęzak (obaj Rzemieślnik), Bieniasz (Polonia), A. Gil, Michalik (obaj Wiązownica), Guzek (Wislok), Lorenc (Ekoball), M. Szymański (Wisłok).

    KLASA O – Dębica:
    12 - Kłos (Vicotria Cz.); 10 - Pazdro (Sparta); 9 - Goliasz (Stal II), Soboń (Victoria Cz.); 8 - Żuchowicz (Radomyślanka); 7 - P. Chudyba (Płomień), Kantor (Kamieniarz), A. Rado (Kolorado); 6 – Adamczak (Bielowy), Ł. Chudyba (Płomień), P. Nędza (Victorai O.), Potwora (Lechia), Sadłocha, Sobczak (obaj Stal II), Świder (Kaskada), J. Trzpis (Victoria C.).

    Jarosław:
    8 - Roman (Pogoń-Sokół); 7 - Łuc (Czuwaj); 6 - Rudnicki (Motor), Stopa (Łęk); 5 – Grzebyk (Kańczuga), Kochanowicz (Start), 4 – Fedak (San), Hamacher (Radymno), Holovatiuk (Motor), Pilawa (Skołoszów), R. Znamieńczyków (Start).

    Krosno:
    8 - Słowik (Kotwica); 6 - Jurczak (Kotwica), Kubal, Kozubal (obaj Partyzant); 5 – Kiełtyka (Tempo), Kolbusz (Markiewicz), W. Munia (Polonia), Walczyk (Tempo), Ł. Zych (Kotwica).

    Rzeszów:
    8 - Jakubowski (Stobierna); 5 – Drob (Strug), Jagusiak, Uram (obaj Sokół), Panek, Pukała (obaj Trzebownisko), Rzeszutek (Orzeł), Szeliga (Jedność) Żuczek (Strug).

    Stalowa Wola:
    14 - Sobiło (Zdziary); 12 - Mróz (Siarka II); 11 - Hacia (Brzyska), Wolan (Jadachy); 9 - Kaczmarczyk (Bukowa); 8 – Muniak (Sokól S.), Ropski, Świderski (obaj Siarka II); 7 – Kobylarz (Retman), Partyka (Bukowa); 6 –Lis (Wisan).

    NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANE NA NOWINY24.PL/SPORT:



    ZOBACZ TAKŻE - Tomasz Płonka, napastnik Stali Rzeszów: Pobyt w Resovii jest dla mnie drażliwym tematem [WIDEO, STADION]

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela 4 ligi podkarpackiej

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Polonia 12 29 26-8
    2. Izolator 12 26 23-12
    3. Wisłoka 12 25 25-8
    4. Ekoball Stal 12 23 24-9
    5. Rzemieślnik 12 22 27-18
    6. Piast 12 22 23-18
    7. Wisłok 12 22 21-17
    8. Wiązownica 12 21 25-15
    9. JKS 12 20 17-13
    10 Igloopol 12 16 20-23
    11. Karpaty 12 16 11-14
    12. Sokół Nisko 12 10 12-24
    13. Orzeł 12 12 10-22
    14. Stal 12 11 11-23
    15. Sokół Kolbuszowa Dolna 12 8 18-27
    16. Błękitni 12 8 16-26
    17. Przełom 12 6 8-24
    18. Watkem Korona 12 5 10-26
    1: awans, 15-18: spadek

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie