Koniec marzeń o Brazylii

wmazgaj
W akcji Robert Lewandowski, któremu znów nie udało się zdobyć gola.
W akcji Robert Lewandowski, któremu znów nie udało się zdobyć gola. Michał Beczek / Dziennik Wschodni
Polska reprezentacja nie wystąpi w przyszłym roku na MŚ w Brazylii. Zespół Waldemara Fornalika zremisował dziś 1-1 w Kiszyniowie z Mołdawią i ma już tylko matematyczne szanse na Mundial.

Polacy dobrze zaczęli mecz, szybko objęli prowadzenie i mieli jeszczd kilka okazji. Jednak nie wykorzystali ich, a na domiar złego stracili gola i w słabszej drugiej połowie nie potrafili już przechylić szali wygranej na swoją stronę.

Pełne 90 minut na prawej obronie rozegrał wychowanek Igloopolu Dębica Artur Jędrzejczyk.

Mołdawia - Polska 1-1 (1-1)

Bramki: Sidorenco (37) - Błaszczykowski (7).

Skład Polski: Boruc - Jędrzejczyk, Salamon, Komorowski, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski (79. Sobiech), Krychowiak, Mierzejewski (62. Zieliński), Rybus (64. Kosecki) - 9. Robert Lewandowski.