Konrad Fijołek na finiszu kampanii wyborczej: Rzeszów będzie jeszcze piękniejszy

Konrad Karaś
- To dzień, którego bohaterami jesteście wy, drodzy rzeszowianie. Wam wszystko zawdzięczamy – powiedział Konrad Fijołek na kilka godzin przed ciszą wyborczą. Oprócz podziękowań dla mieszkańców stolicy Podkarpacia, kandydat na prezydenta Rzeszowa przypomniał również o swoich głównych punktach programu wyborczego.

Dla kandydata opozycji, rzeszowska kampania wyborcza, była „najpiękniejszym okresem w życiu”.

- To fantastyczny czas. Nie ma nic piękniejszego niż festiwal rozmów o Rzeszowie i o tym, co może być w przyszłości. To świetna promocja naszego miasta na całą Polskę

– mówił Fijołek.

Podczas piątkowej konferencji nie zabrakło podziękowań dla sztabu wyborczego. Jak zaznaczył kandydat na prezydenta, były to osoby pochodzące wyłącznie z Rzeszowa.

- To przedstawiciele wszystkich rzeszowskich osiedli. Mądrzy, kolorowi i uśmiechnięci ludzie. Wspaniała rzeszowska drużyna.

Konrad Fijołek przypomniał również o swoich najważniejszych postulatach kampanijnych. Wszystkich jest 33, ale dzisiaj wymienił tylko kilka: uporządkowanie przestrzeni, wprowadzanie terenów zielonych oraz wybudowanie aquaparku, lodowiska i boisk piłkarskich.

- Oprzemy życie kulturalne na dorobku i doświadczeniu ludzi kultury. Na tym polega mądre miasto. Korzysta z potencjału swoich mieszkańców. To będzie ten nowy model zarządzania. Prezydent nie będzie mówił „ja”. Prezydent Rzeszowa będzie mówił „my, rzeszowianie”. Będzie otwarty na każde wasze wezwanie. Będzie wszędzie. Nie tylko w gabinecie. Ale na ulicach, pod sklepami, na łąkach, skwerach i nawet na Wisłoku. Ciągle z wami.

Na koniec Fijołek poprosił o głosy niezdecydowanych wyborców, licząc jednocześnie, że wynik wyborów może zostać rozstrzygnięty już w pierwszej turze.

- Zabiorę się do pracy i zakasam rękawy. A wy pojedziecie spokojnie na wakacje, bo one wam się należą - podsumował

Po konferencji prasowej Konrad Fijołek ruszył w trasę po Rzeszowie. Pierwszym przystankiem było os. Kmity, gdzie kandydat na prezydenta Rzeszowa razem ze swoimi sztabowcami siał łąkę kwietną.

Konrad Fijołek na finiszu kampanii wyborczej: Rzeszów będzie...

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rzeszowiak

Przecież to taki rzeszowski Nikodem Dyzma. I wy chcecie nam go wcisnąć na prezydenta?

G
Gość

Przede wszystkim prezydentem miasta powinina zostać osoba rdzennie związana z nim. Osoba taka powinna być wykształcona oraz znająca z własnego doświadczenia wady i zalety swojego miasta. Z Rzeszowem żaden startujący w wyborach, z wyjątkiem Fikołka nie jest rdzennym rzeszowianinem. Braun- spadochroniarz, Leniart - największy wróg inwestycji Podkarpacia, Warchoł -tajna broń Ziobry. Prezydentem Rzeszowa powinna zostać osoba nie związana z polityką a być uczciwym normalnym samorządowcem i być rdzennym Rzeszowianinem.

R
Róża won Tfuj

Konrad Fijołek siał łąkę kwietną. Kwiaty na koszach na śmieci na przystankach tow. Kowalskiej już mamy.

G
Gość

Konrad Fijołek : Rzeszów będzie jeszcze piękniejszy gdy Fijołkowi zrobią pełny lifting.

Dodaj ogłoszenie