Kontuzje w Stali Rzeszów

tor
Po zderzeniu z rywalem u Michała Lisańczuka ucierpiała kość piszczelowa.
Po zderzeniu z rywalem u Michała Lisańczuka ucierpiała kość piszczelowa. Krzysztof Kapica
Wygrana 1-0 nad Olimpią Elbląg kosztowała rzeszowską Stal sporo zdrowia. Dwóch jej piłkarzy skończyło mecz z urazami.

W meczu z Olimpią niespełna 42 minut rozegrał Arkadiusz Baran. Stoper rzeszowskiej drużyny ma problem z mięśniem dwugłowy. Do 52 minuty dotrwał Michał Lisańczuk, który zszedł do szatni kulejąc. W zderzeniu z rywalem u pomocnika biało-niebieskich ucierpiał piszczel.

Po I połowie na boisku nie pojawił się Krzysztof Hus, co niepokoiło, bo obrońca ma za sobą serie poważnych urazów.

- Nic mi nie jest. Zagrałem jedną połowę, bo dochodzę do formy i na razie cały mecz, to mogłoby być trochę za dużo - mówił pan Krzysztof.