Mistrz Polski z Secemina!

/rab/
Mateusz Szymański z Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Seceminie został mistrzem kraju podczas ogólnopolskiego finału I Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki w Radomsku.

Impreza odbyła się 12 grudnia. Do Radomska zjechali z całej Polski zwycięzcy finałów wojewódzkich. Województwo świętokrzyskie w kategorii gimnazjów reprezentowali uczniowie secemińskiego gimnazjum. Zacięte pojedynki toczyły się na 12 stołach pod czujnym okiem licencjonowanych sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Wielkim sukcesem zakończył się występ Mateusza Szymańskiego, który po widowiskowym pojedynku finałowym zdobył tytuł mistrza Polski. Pozostali nasi reprezentanci - Monika Drążkiewicz i Dawid Sikorski uplasowali się na miejscach 9 - 12. Na zdjęciu: Mateusz Szymański z Secemina znalazł się na najwyższym podium ogólnopolskiego turnieju tenisowego.