Koszykówka, 2 liga kobiet. W weekend MLKS-MOS Rzeszów wygrał w Krakowie, ale przegrał w Zabierzowie [ZDJĘCIA]

Zawodniczki MLKS-MOS-u (ciemne stroje) pokonały Wisłę Kraków
Zawodniczki MLKS-MOS-u (ciemne stroje) pokonały Wisłę Kraków MLKS-MOS Rzeszów
Połowicznie zadowolone mogą być koszykarki MLKS-MOS-u Rzeszów po swoich weekendowych meczach. Zawodniczkom z Rzeszowa udało się wygrać w Krakowie, ale poległy w Zabierzowie.

W spotkaniu w Krakowie rzeszowianki wywalczyły minimalne prowadzenie już w pierwszej kwarcie i nie oddały go do końca spotkania. Niestety w Zabierzowie nie udało się już wygrać choć pierwsza odsłona meczu wcale nie zapowiadała, że będzie źle. Zawodniczki z Rzeszowa nawet po połowie spotkania były jeszcze na prowadzeniu, ale bardzo słabo zagrały w trzeciej kwarcie, którą przegrały 24:7. tych strat nie udało się już odrobić.

Wisła Kraków– MLKS -MOS Rzeszów. 57:63

Kwarty: 8:13, 21:18, 13:18, 15:14.

MLKS-MOS: Gósz 12, Gorzelnik 6, Stygar 0 , Miler-Kuciapa 8, Kochmańska 4, Otręba 14 ,Lipińska 0, Kotowicz 0 ,Kochanowicz 0, Semko 9, Machajska 7, Śląska 3. Trener Bartosz Herbaciński.

Jura Basket Zabierzów – MLKS-MOS Rzeszów 68:59

Kwarty: 13:20, 21:19 ,24:7, 10:13.

MLKS-MOS: Machajska 12, Śląska 1, Gorzelnik 2, Stygar 6, Miler-Kuciapa 6, Kochmańska 2, Semko 4, Otręba 16, Lipińska 1, Kotowicz 0, Kochanowicz 0, Gósz 9. Trener Bartosz Herbaciński.