Koszykówka, 2 liga mężczyzn. AZS PWSTE Jarosław przegrał wyjazdowe spotkanie z liderem AZS AGH Kraków

AZS AGH Kraków nie dał większych szans AZS PWSTE Jarosław.

Ekipa z Jarosławia nie poradziła sobie w starciu z liderem. Krakowianie właściwie już do połowy spotkania wypracowali sobie sporą przewagę i potem mogli spokojnie kontrolować wynik. Zawodnicy AZS PWSTE w sumie tylko w trzeciej kwarcie potrafili odrobić trochę strat, ale krakowianie ponownie pokazali moc w ostatniej odsłonie. Mimo porażki jarosławianom udało się utrzymać miejsce dające udział w fazie play-off, bo swoje mecze przegrały również zespoły z Gliwic i Częstochowy.

AZS AGH Kraków - AZS PWSTE Jarosław 111:86

Kwarty: 21:17, 31:18, 22:26, 37:25.

AZS PWSTE: Krawiec 10, Gumiński 11 (1x3), Mikołajko 14, Majka 24 (2x3), Reichert 12 (1x3) oraz Argasiński 3 (1x3), Suliba 2, Nabożny 3, Buszta 7 (1x3). Trener Tomasz Fortuna.

POZOSTAŁE WYNIKI:
MKS II Dąbrowa Górnicza - KŚ AZS Politechnika Śląska 91:72; MKKS Rybnik - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 51:92; AZS Częstochowa - KK UR Bozza Kraków 71:85; BS Polonia Bytom - GTK Sordrew Gliwice 126:58.