Koszykówka, 2 liga mężczyzn. Ekipa AZS PWSTE Jarosław minimalnie lepsza od MKKS Rybnik

archiwum
Po niesamowicie emocjonującym meczu drużyna AZS PWSTE Jarosław wygrała w Rybniku.

Wprawdzie zespół z Rybnika jest znacznie niżej notowany od jarosławian, to jednak pokazał, że na własnym parkiecie łatwo się nie poddaje.

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła sie minimalną wygraną miejscowych. Druga zakończyła się już zdecydowaną wygraną jarosławian i wydawało się, że teraz już przejmą oni kontrolę nad tym spotkaniem.

Początek drugiej połowy ponownie był bardzo wyrównany, a w ostatniej kwarcie miejscowi zerwali się do ataku. Do pełni szcześcia zabrakło im 2 punktów i tym samym zespół z Podkarpacia wyjechał z Rybnika z tarczą.

MKKS Rybnik - AZS PWSTE Jarosław 67:69

Kwarty: 18:15, 12:26, 20:19, 17:9.

AZS PWSTE: Krawiec 16 (4x3), Gumiński 7, Mikołajko 20 (1x3), Reichert 2, Bielecki 8 (2x3) oraz Argasiński 5, Fortuna 0, Suliba 1, Majka 8, Buszta 2. Trener Łukasz Krawiec.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0