Koszykówka, 2 liga mężczyzn. Niedźwiadki Chemart Przemyśl w III kwarcie rozstrzygnęły mecz

Zawodnicy Niedźwiadków Chemart Przemyśl (niebieskie stroje) w III kwarcie potrafili przechylić szalę wygranej na swoją stronę Michał Czajka
Mecz w Przemyślu był niesamowicie wyrównany. O wszystkim zadecydowała III kwarta.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana i po niej to goście mieli „oczko” przewagi. Na III kwartę miejsowi wyszli bardzo zmobilizowani i wygrali ją różnicą 10 punktów. Ostatnia odsłona była znowu bardzo wyrównana, ale zaliczka wystarczyła Niedźwiadkom do ostatecznego zwycięstwa.

Niedźwiadki Chemart Przemyśł - AZS Częstochowa 66:57

Kwarty: 23:24, 10:10, 16:6, 17:17.

Niedźwiadki: Serwański 21 (1x3), Majka 8, Puchalski 6, Kucharski 6 (2x3), Strzępek 4 oraz Kindlik 7 (1x3), Complak 9 (2x3), Bal 5, Kuriańczyk 0, Walciszewski 0, Kowalik 0. Trener Daniel Puchalski.

AZS: Łaszewski 2, Szulc 12, Majcherek 11, Ligęza 0, Józefowski 17 (2x3) oraz Rak 0, Młynarczyk 1, Spychała 0, Nogalski 14 (2x3), Hajduś 0. Trener Tomasz Nogalski.

POZOSTAŁE WYNIKI: GTK Sordrew AZS II Gliwice - KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 63:77; MUKS 1811 Tarnów - TS Wisła Kraków 49:84; KK UR Bozza Kraków - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 84:55; BS Polonia Bytom - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 108:55; KKS Ragor Tarnowskie Góry - AK Iskra Częstochowa 99:60; Basket Hills Bielso - Biała - MKS II Dąbrowa Górnicza 82:71; Korona Kraków - MKKS Rybnik 85:84.