Koszykówka, 3 liga mężczyzn. Dobry mecz za Stalą Stalowa Wola, AZS Politechnika Rzeszowska przegrała u siebie

archiwum
Stal Stalowa Wola dobrze zagrała u siebie, ale drużyna AZS-u Politechnika Rzeszowska nie wykorzystała atutu własnej hali.

Koszykarze ze Stalowej Woli nie dali żadnych szans rywalom z Gorlic. Już do połowy spotkania ich przewaga sięgała 39 punktów, a potem mogli spokojnie kontrolować przebieg spotkania.

ZKS Stal Stalowa Wola – MKS Gorlice 97:40

Kwarty: 30:7, 26:10, 23:6, 18:17.

Stal: Jadaś 18, Wyka 12 (2x3), Buczek 6, Chamera 3, Pietras 7 (1x3), Tabor 0, Łabuda 9 (3x3), Bednarz 8, Ziółkowski 8, Tarczyński 7 (1x3), Barnuś 15, Godawski 4. Trener Bogdan Pamuła.

Nie udało się wygrać u siebie rzeszowianom. Pierwsza kwarta nie była jeszcze zła, ale w drugiej zespół AZS-u Politechnika Rzeszowska przegrał 12 punktami i potem ciężko już było dogonić rywali.

AZS Politechnika Rzeszowska – MKS Elektret Limanowa 65:90

Kwarty: 17:24, 11:23, 21:31, 16:12.

Politechnika: Piotrowski 3, Sowa 6 (2x3), S. Podracki 0, T. Podracki 8, Dobrzański 6, Lipiński 5 (1x3), Kilian 3 (1x3), P. Szubart 7, Warchoł 5 (1x3), Potocki 2, Ataman 4, J. Szubart 16 (2x3). Trener Łukasz Lewkowicz.

POZOSTAŁE WYNIKI: MKS Skawa Wadowice - MUKS 1811 Unia Tarnów 86:56; UKS Regis Wieliczka - Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 51:73.