Koszykówka I liga mężczyzn: Sokół Łańcut pokonany przez Spójnię.

Sokoły nie zdołały po raz drugi w sezonie ograć Spójni. Nz. w akcji Ireneusz Chromicz. Krzysztof Kapica
Sokół Łańcut stawiał Spójni twardy opór, ostatecznie przegrał jednak w Stargardze Szczecińskim 77:86.

I kwarta to bardzo wyrówna gra. W końcówce Rafał Glapiński trafił za 2, Sokoły objęły prowadzenie (17:15), a gdy zza linii 6,25 przymierzył Ireneusz Chromicz zaliczka naszej drużyny wzrosła do 4 "oczek". W kwarcie nr 2 piłka rzadko znajdowała drogę do kosza. Naszej drużynie też się zaciął atak, ale po 20 minutach Spójnia nadal była na minusie, fakt, że minimalnym (31:32).
Kiedy zespoły zamieniły się stronami gospodarze dość szybko wyszli na plus, ale poważnej przewagi zbudować długo nie byli w stanie - w 17. min prowadzili 51:46, kiedy spod kosza trafił najpotężniejszy na boisku Wiktor Grudziński. Jednak za moment Hubert Mazur wycelował zza łuku, tym samym popisał się Mateusz Nitsche, ale Mazur wyczyn powtórzył i zrobiło się groźnie - po 30 minutach wynik brzmiał 62:53 dla Spójnii.
IV kwartę Sokół rozpoczął znakomicie (6:0) i po wolnym Bartosza Dubiela przegrywał tylko 60:62. Wtedy jednak dał o sobie znać wychowanek gości Jerzy Koszuta. W 35. min faulowany przy rzucie zza łuku Mazur wykorzystał wszystkie wolne, za moment trafił za 2 punkty, podobnie zrobił Marcin Stokłosa i miejscowi odskoczyli na 9 "oczek" (76:67). Na finiszu Sokoły wychodziły ze skóry (trafienia Fortuny, Strzeleckiego), faulowały taktycznie, ale nie dało to efektu. Odwrócić losów meczu już nie udało naszej drużynie.
SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI - SOKÓŁ ŁAŃCUT 86:77 (17:21, 14:11, 31:22, 24:23)
SPÓJNIA: Mazur 23 (4x3), Stokłosa 28 (4x3), Polowy 5, Koszuta 16 (2x3), Grudziński 9 oraz Grzegorzewski 3, Molenda 0, Dylik 2, Soczewski 0.
SOKÓŁ: Fortuna 8, Pisarczyk 9 (1x3), Chromicz 13 (2x3), Dubiel 10, Glapiński 15 (2x3) oraz Nitsche 11 (3x3), Strzelecki 8, Szurlej 3 (1x3).