KrakoVska - atrakcyjna przestrzeń do życia i pracy

Artykuł sponsorowany

Rzeszów to prężnie rozwijające się i bardzo dobrze funkcjonujące miasto. Nie dziwi więc fakt, że jest ono ciekawe dla inwestorów i firm z poza rejonu Podkarpacia. Atrakcyjność regionu przyciągnęła uwagę małopolskiego Dewelopera z blisko 40-letnim doświadczeniem - firmy Bryksy.

Bryksy planuje wybudować na działce przy ulicy Krakowskiej dwa 17-piętrowe budynki oraz 4-piętrowy budynek biurowy. Na parterze inwestycji mieszkalnych pojawią się lokale użytkowe. Biorąc pod uwagę lokalizację oraz planowany teren przynależny, miejsce to może być idealne pod powierzchne co-workingowe.

Termin co-working oznacza wynajmowanie powierzchni w biurze współdzielonym z innymi pracownikami. Na takiej „wspólnej” powierzchni każdy pracuje na własny rachunek dla różnych Klientów. To, co wszystkich łączy w takim miejscu to ogólny open space, drukarka czy sala do wideokonferencji. Dodatkowym atutem dla ludzi rozważających tego typu formę pracy będą ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynkach, paczkomat, stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz, dla wielbicieli jednośladów, liczne stojaki na rowery i rowerowa stacja naprawcza. A po pracy można odetchnąć na estetycznie zaaranżowanym dziedzińcu czy zielonej strefie rekreacji i wypoczynku. Całe osiedle wydaje się być w pełni przemyślanym, zaplanowanym i estetycznym elementem, który idealnie wpasuje się w mapę nowoczesnego Rzeszowa.

W przypadku inwestycji KrakoVska na uwagę zasługują nie tylko funkcjonale i atrakcyjne układy mieszkań – wydaje się, że każdy znajdzie tu swoje wymarzone lokum, ale także to jak Bryksy podchodzi do aranżacji terenu przynależnego. Dbałość Dewelopera o detale oraz elementy małej architektury widać na każdym kroku. Wystarczy zerknąć na wizualizacje inwestycji już zrealizowanych i porównać je ze stanem faktycznym. Wszystko co widać na wizualizacjach ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Poświadczeniem rzetelności i jakości wykonania są liczne realizacje Inwestora w Małopolsce. Warto też wspomnieć, że ostatnia inwestycja Bryksy (STEAM PARK przy ul. Rakowickiej w Krakowie) została oddana na 2 miesiące przed planowanym terminem.

KakoVska zaprojektowana jest jako miejsce przyjazne do życia, skąd jest blisko po codzienne zakupy, do parku oraz aby wsiąść na rower i pojechać do centrum – bo ścieżka rowerowa przebiega tuż obok.

Dla posiadaczy aut Bryksy zaplanowało odpowiednio dużą liczbę miejsc postojowych, tak wewnętrznych – pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny, jak i zewnętrznych z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi. W sumie inwestycja będzie posiadała 433 miejsca parkingowe. Atutem lokalizacyjnym jest sąsiedztwo ulicy Krakowskiej, która jest doskonale zaprojektowana i przystosowana do dużego ruchu samochodowego.

Dodaj ogłoszenie