Kredyt konsumencki na dowolny cel konsumpcyjny

Materiał informacyjny Banku Spółdzielczego w Strzyżowie

Na pewnym etapie w życiu każdy z nas chce realizować swoje marzenia i może potrzebować wsparcia finansowego. Nawet w obecnych czasach, kiedy niepewność towarzyszy nam w życiu codziennym, nie musimy rezygnować ze swoich planów. Z pomocą przychodzą nam oferowane przez instytucje finansowe kredyty konsumenckie, które możemy przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Każde marzenie jest ważne i warte spełnienia, niezależnie od tego czy myślimy o prezencie na uroczystość, nowym samochodzie lub zwiedzeniu świata, czasem wystarczy powiedzieć to na głos.

Kredyt, a bezpieczeństwo

Kredyt konsumencki to pojęcie, które zostało uregulowane w Ustawie o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku. Ustawa ta między innymi określa zakres obowiązków stron, kredytodawcy i kredytobiorcy, a także gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo osobie zaciągającej kredyt przyznając szereg praw. Do najważniejszych praw należą: prawo do zapoznania się z dokumentacją przed podpisaniem umowy, informacji o całkowitych kosztach, prawo do reklamacji, wcześniejszej spłaty czy odstąpienia od umowy. Nad bezpieczeństwem rynku finansowego czuwają instytucje do tego powołane, takie jak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, czy Komisja Nadzoru Finansowego.

Również instytucja finansowa udzielająca kredytu, taka jak Bank przed udzieleniem kredytu na etapie rozpatrywania wniosku dba o bezpieczeństwo swoje i klienta. Wnioskodawca zostaje sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej pod kątem kwot i terminowości spłaty zaciągniętych zobowiązań. Pozwala to dostosować odpowiednio produkt do możliwości finansowych osoby i ustrzec ją przed nadmiernym zadłużaniem się.

Kredyt - to proste

Bank Spółdzielczy w Strzyżowie oferuje szereg produktów kredytowych, których dopasowaniem do potrzeb klientów zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Nie ma konieczności wertowania ofert, mając pewność, że oferowany kredyt będzie najkorzystniejszy spośród dostępnych w ofercie Banku. Aby po kilku minutach uzyskać pełną informację o kosztach kredytu, okresie spłaty i przysługujących prawach i obowiązkach nie potrzebujesz mieć ze sobą żadnych dokumentów.

Kiedy przedstawiona oferta będzie satysfakcjonująca wystarczy złożyć prosty i krótki do uzupełnienia wniosek. Zazwyczaj do wniosku wystarczy przedstawić zaświadczenie o dochodach oraz dowód osobisty. Wniosek zostanie rozpatrzony w możliwie najkrótszym czasie. Po pozytywnie przeprowadzonej ocenie zdolności przygotowane zostaną dokumenty i umowa kredytowa. Cały proces może potrwać krócej niż zakupy w okresie przedświątecznym, na które kredytobiorca może przeznaczyć otrzymane środki w wybranej przez siebie formie wypłaty.

Kredyt - to spokój finansowy i realizacja planów

Zaciągając kredyt zyskujemy spokój finansowy i realizujemy plany. To samo odczucie możemy także zapewnić swoim bliskim. Do oferowanego produktu kredytowego możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczenia na życie w jednym z współpracujących z Bankiem towarzystw ubezpieczeniowych. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku towarzystwa zapewnia brak obaw o wypłatę środków do wysokości pozostałego do spłaty zobowiązania w chwili zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego do 70 roku życia. Bliscy i rodzina Kredytobiorcy nie zostają pozostawieni sami z obciążeniem kredytowym, a ta świadomość może ułatwić decyzję o zaciągnięciu kredytu.


Przykład reprezentatywny przy założeniu:
- data wypłaty kredytu 2020.12.03,
- kwota kredytu: 10 000 zł,
- prowizja 1,9% tj. 190,00zł
- oprocentowanie kredytu 5,99% w stosunku rocznym, stopa stała,
- spłata w 36 ratach annuitetowych płatnych do końca każdego m-ca (35 rat po 305,48 zł i 1 rata 305,76zł).
Całkowita kwota do zapłaty: 11432,56 zł. Na całkowity koszt kredytu składają się: suma odsetek za okres kredytowania: 997,56 zł, prowizja: 190,00zł, opłata za BIK 7zł (od jednej osoby), ubezpieczenie kredytu 238,00zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 9,23%.


Bank blisko ludzi

Bank Spółdzielczy w Strzyżowie działając na terenie województwa podkarpackiego już od 145 lat oferuje usługi bankowe, w tym kredyty konsumenckie na dowolny cel oraz wspiera regionalną społeczność w realizowaniu swoich marzeń. Pracownicy pomagają swoim doświadczeniem, wiedzą w poprawie świadomości finansowej klientów, a także bez zbędnej zwłoki realizują dyspozycje Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bsstrzyzow.pl lub placówek Banku w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą.

www.bsstrzyzow.pl

Dodaj ogłoszenie