Krośnieńska klasa O: Brzozovia na czele

ar
Sypnęło niespodziankami. Dotychczasowy lider z Miejsca Piastowego stracił punkty w Jaśle, choć prowadził już 2-0. W meczu na szczycie Brzozovia ograła "nafciarzy" z Jedlicza, zdobywając dwie bramki z rzutów karnych, i awansowała na czoło tabeli. Pierwsze punkty zaksięgował beniaminek z Iwonicza.

START RYMANÓW - GÓRNIK STRACHOCINA 0-2 (0-1)

0-1 Wroniak (11), 0-2 Kotowski (65).
START: Michnowicz - Wiernusz, Kamiński, Rolewicz - Kosiński, Łochański, Cetnarski, Gubała (79. Kamiński), Maślany - Sołtysik (32. Bogdański), Marszał.
GÓRNIK: Boruta - Patronik, Czapor, Cecuła - Piotrowicz (78. Król), Dutkiewicz, Żańczak, Romerowicz, Florek - Kotowski, Wroniak.
Sędziował Dawid Jakubiński (Jasło). Żółte kartki: Łochański, Gubała, Rolewicz - Kotowski. Widzów 200.
W upalne popołudnie goście po profesorsku wypunktowali beniaminka. Przed przerwą po solowej akcji na listę strzelców wpisał się bramkostrzelny Jerzy Wroniak. W 49. minucie bliski wyrównania był Artur Marszał. Po zmianie stron kropkę nad "i" postawił Andrzej Kotowski.

Pozostałe wyniki

Brzozovia MOSiR - Nafta Jedlicze 3-0 (0-0) Pastuszak (60), Pilszak (75-karny), Wojtowicz (90-karny);
Chłodnie Zgoda Zarszyn - Górnik Grabownica 1-0 (0-0) Węgrzyn (89);
Iwonka Iwopol Iwonicz - Zamczysko Odrzykoń 3-2 (1-1) Rygiel 3 (27, 55, 81) - Janik (2), Śliwiński (88);
Leśnik Baligród - Zorza Łęki Dukielskie 4-0 (2-0) Szewczyk (29), D. Graboń (30), Bereżański (85), Biłas (89);
Rafineria/Czarni II Jasło - Piast Miejsce Piastowe 2-2 (0-2) Dedo (73), Berkowicz (84) - Pelczar (2), Pasierbowicz (21);
Skołyszyn - Zamczysko Mrukowa 1-1 (0-1) Sendra (85-karny) - Łącki (12);
Szarotka Uherce - Sanovia Lesko 0-0.
1. Brzozovia (b) 3 7 10-3

2. Leśnik (b) 3 7 7-3
3. Piast 3 7 8-6
4. Górnik S. 3 6 8-2
5. Chłodnie 3 6 3-2
6. Skołyszyn 3 4 4-3