Krośnieński Nowy Styl chce wyposażyć stadiony w Brazylii

  Krośnieński Nowy Styl chce wyposażyć stadiony w Brazylii

  Ewa Gorczyca

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Krośnieński Nowy Styl chce wyposażyć stadiony w Brazylii

  ©Tomasz Jefimow

  Krośnieńska firma chce dostarczyć siedziska na 15 stadionów, gdzie rozgrywane będą mecze najbliższych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
  Krośnieński Nowy Styl chce wyposażyć stadiony w Brazylii

  ©Tomasz Jefimow

  Należąca do NS marka Forum Seating dostarczyła już krzesła na wszystkie polskie stadiony Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 i ostatnie Mistrzostwa Piłki Nożnej w RPA. Wcześniej firma zdobyła kontrakty związane z wyposażeniem obiektów na Mundial w 2006 roku w Niemczech i Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 roku.

  - Teraz chcemy podbić rynek brazylijski - mówi Tomasz Strzała, dyrektor Forum Seating. - Weźmiemy udział w przetargu na zaopatrzenie w krzesła 15 stadionów w Brazylii, przygotowywanych na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

  Rozmowy są zaawansowane, ale brazylijski rząd nie podjął jeszcze decyzji. Strzała spotkał się z ambasadorem Polski w Brazylii, Jackiem Junoszą Kisielewskim, aby przedyskutować wsparcie polskiej firmy w jej aktywności na rynku brazylijskim.

  - Polscy przedsiębiorcy nie tylko mogą, ale i powinni liczyć na naszą pomoc, dlatego deklarujemy ją w tym i podobnych przypadkach - obiecuje Junosza.

  - Spotkanie pokazuje, że polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie ze strony dyplomacji - uważa Anna Kordecka-Myślińska, specjalista ds. markietingu w Nowym Stylu. - Poparcie może okazać się cenne w miejscach takich jak Ameryka Południowa, gdzie sukces finansowy wiąże się z dobrym wizerunkiem i umiejętnością nawiązywania pozytywnych relacji.

  Forum Seating, razem z brazylijskim partnerem, firmą Giroflex. dołączył do misji handlowej polskich przedsiębiorców w Brazylii.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo