41-letni Andrzej M., mieszkaniec powiatu krośnieńskiego odpowie za wprowadzenie policji w błąd. Zadzwonił, że został pobity przez nietrzeźwą żonę i poprosił o interwencję.
Na miejscu okazało się, że żadnej awantury nie było. Mężczyzna chciał się zemścić na żonie. Kilka dni wcześniej to ona wezwała policję, kiedy był pijany i zabrano go na izbę. Radiowóz niepotrzebnie przejechał kilkanaście kilometrów. Mężczyźnie za wprowadzenie w błąd policji grozi areszt, ograniczenie wolności lub grzywna do 1,5 tys. zł.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.