Krosno - klasa B. W grupie 1 Czaszyn rozgromił Juventus Poraż 7:0 w derbach gminy Zagórz. Burza mistrzem jesieni

W grupie 3 Zespół z Górek wygrał ostatnie spotkanie rundy jesiennej 1:0 z Trześniowem po golu Łukasza Komskiego i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie. W grupie 5 Moderówka rundy jesiennej nie będzie wspominać miło - zdołała ugrać tylko 4 punkty, zamyka ligową tabelę, a przecież w ubiegłym sezonie walczyła w barażach o awans.

Grupa 1

Derby gminy Solina pomiędzy Zalewem Myczkowce i Nelsonem Polańczyk zakończyły się podziałem punktów.

WYNIKI:
Zalew Myczkowce – Nelson Polańczyk 2:2 (1:0
) D. Cycak, M. Pasierbowicz – Fedor, D. Matuszewski;

Lotnik Ustjanowa – Bieszczady Jankowce 1:7 (0:4) dla gości: K. Bryndza 2, 87, Kamil Uzdejczyk 14, 42, M. Bryndza 37, Murawski 83, Kaliciński 88;

Otryt Lutowiska – Orzeł Górzanka 5:1 (3:0) dla gospodarzy: M. Winiarski dwie, M. Ochwald, J. Pełdiak, T. Pawlak;

LKS Czaszyn – Juventus Poraż 7:0 (2:0) Podolak 10, P. Wyczesany 30, Świder 51, 61, Penar 59, 69, Krajnik 64;

LKS Olszanica – Gabry Łukowe 0:5; LKS Tyrawa Wołoska – Pionier Średnia Wieś 2:3.

Grupa 2

Na czele wciąż ekipy Orkanu Markowce i Wiki Sanok. Ci pierwsi pokonali LKS Milczę 3:1.

– Chcielibyśmy zadedykować te 3 punkty Szymonowi i Izabeli Daniło, którym urodził się syn – mówią przedstawiciele klubu.
Sanoczanie natomiast pewnie pokonali LKS Pisarowce chociaż to właśnie zespół z Pisarowiec jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Dystansu do dwójki liderów stara się nie tracić Iskra Wróblik Szlachecki, która przywiozła 3 punkty z Pielni.

LKS Pisarowce – Wiki Sanok 1:4 (1:1) Kobylak 15 – Lachniewicz 40, Szałajko 59 i 70, Domaradzki 79;

Orkan Markowce – LKS Milcza 3:1 (2:1) Kądziołka, J. Ambicki dwie – Bołd;

Orion Pielnia – Iskra Wróblik Szlachecki 0:1;
LKS Odrzechowa – ULKS Czerteż 3:1 (1:0
) Rodzinka, Żeliszewski, Drozd – Kucharski;

Pogórze Srogów Górny LKS Głębokie 1:0 (0:0) Jaklik 63. Pauza Florian Rymanów Zdrój.

Grupa 3

Tabelę zamyka Zryw Dydnia, któremu nie udało się zdobyć ani jednego punktu. Wysokie zwycięstwo w ostatniej kolejne odniósł Sokół Domaradz. Bohaterem meczu został Tomasz Gosztyła, który bramkarza rywali pokonał aż cztery razy.

Jutrzenka Jaćmierz - Błękitni Jasienica Rosielna 1:5 (0:2) Staruchowicz 75 - samobój 30, M. Tomoń 45, M. Buczek 64, J. Fic 80, 85;

Wzdów - Izdebki 1:5 (0:1) M. Knurek 61 - Adam Guzik dwie, Paweł Adamski dwie, Łukasz Patulak;

Trześniów - Górki 0:1 (0:1) Łukasz Komski 38;

Sokół Domaradz - Jasionów 5:2 (3:0) Tomasz Gosztyła cztery, G. Augustyn - K. Bluj 52-karny, P. Podlipski 60-karny;

Zryw Dydnia - Hłudno 0:2 (0:1) D. Banaś 32, G. Kurzydło 61.

Mecz Orły Jabłonka - Victoria Niebocko został przełożony na 3 listopada.

Grupa 4

Mecz na szczycie wyłonił mistrza jesieni. Po zwycięstwie 2:0 nad Orłem Pustyny została nim Burza Rogi.

Burza Rogi – Orzeł Pustyny 2:0 (0:0) C. Lenik 55, S. Braja 68;

Rotar Węglówka – Guzikówka Krosno 1:6 (0:1) Petyniak 70 – Strączek 3, Wilk 47, 65, 71, Rec 63, Dudzik 72;

LKS Głowienka - Victoria Dobieszyn 5:1 (2:1) P. Kucza 9, T. Wilk 29, D. Guzik 50, 81, K. Zajdel 58 – Ł. Bajger 31;

Dwór Kombornia – KS Szczepańcowa 3:0 (2:0) G. Kwolek 12, 34, Weber 75;

mecz Jasiołka Jaśliska – Piastovia Miejsce Pisatowe odwołany, Nafciarz Bóbrka pauzował.

Grupa 5

Pierwszej porażki doznała Nafta Chorkówka, na którą sposób znalazła Rędzianianka Wojaszówka.

Jasiołka Świerzowa już na samym początku zmuszona była grać w osłabieniu po czerwonej kartce, ale zdołała wywieźć z Jedlicza remis. Grad bramek padło w Łękach Strzyżowskich, gdzie miejscowi w hokejowych rozmiarach podzielili się punktami z Zorzą Łubienko, a także w Brzezówce, gdzie zwyciężyła Tęcza Zręcin.

WYNIKI:
Nafta II Jedlicze – Jasiołka Świerzowa 1:1 (1:0)
Krzysztyniak 10-karny – Flejma 52;

LKS Brzezówka – Tęcza Zręcin 3:5 (1:2) N.Ruszel 35, H.Ruszel 56, 70 – J.Zuzak 1, 38, 90, Frydrych 50, 65;

Nurt Potok – Iwełka Iwla 3:1 (0:0) A.Karamon 65, 86, P.Karamon 74 – Woźniak 53;

LKS Łęki Strzyżowskie – Zorza Łubienko 4:4 (4:1) dla gospodarzy: Czaja 9, 29, Kucharzyk 10, Wilk 25;

LKS Moderówka – Błękitni Żeglce 2:4 (0:0) Zięba 48-karny, 79 – Wierdak 53-karny, Szymbara 64, Grzesik 79, A.Frużyński 89;

Rędzinianka Wojaszówka – Nafta Chorkówka 2:0 (1:0) Gałuszka 44, Szafran 65.

Grupa 6

Wrzos Krempna nie zdołał uzbierać składu i nie przyjechał do Święcan, narażając się na walkower. Liwocz Brzyska toczył wyrównany bój z Wisłoką Niegłowice, ale nie zdołał ugrać choćby punktu po kuriozalnej bramce w samej końcówce meczu, kiedy to bramkarza oślepiło słońce po strzale niemalże z połowy boiska.

Pojedynek GKS Team Szebnie z Dębowczanką Dębowiec został przerwany w 75. minucie ze względu na zejście z placu gry tych drugich.

- Trzech zawodników dostało czerwone kartki, z którymi nie mogli się pogodzić. - wyjaśniał Marek Macek, kierownik miejscowych.

WYNIKI:
Jasiołka Hankówka/Brzyszczki - LKS Warzyce 0:0;
Nowy Dwór Makowiska – Wisłoka Nowy Żmigród 4:1 (2:1)
Frączek 8, Sokołowski 26, Piątkowski 52, Ćwiek 65 – Ł.Źrebiec 17;

Wisłoka Niegłowice - Liwocz Brzyska 2:1 (1:1) T.Nawracaj 44, Janas 88 – Furman 15;

Dragon Nowy Glinik – Tajfun Łubno Szlecheckie 1:1 (1:0) Sanocki 20 – Chorzępa 60;

GKS Team Szebnie - Dębowczanka Dębowiec 4:1* (3:0) dla gospodarzy: Kalityński 17, Macieik 19, M.Leśniak 45+2, Gałuszka 67;

*mecz przerwany w 75.minucie z powodu zejścia z boiska drużyny gości; Standart Święcany - Wrzos Krempna v.o. 3:0 goście nie przyjechali.