Krosno - Klasa B. WIKI Sanok ciągle na fali. Burza Rogi poszła jak burza. Pierwsza wygrana Brzezówki

Piłkarze z krośnieńskiej klasy B byli w dobrej formie i wykorzystali słoneczny weekend Archiwum
Zarząd i zawodnicy LKS-u Czaszyn składają serdeczne życzenia dla nowożeńców: Marioli i Marcina Podolak. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Grupa 1

Tempa nie zwalniają Bieszczady Jankowce, które ograły Otryt Lutowiska i wciąż mają na koncie komplet punktów. W szalonym meczu pomiędzy Juventusem Poraż i Nelsonem Polańczyk padło 12 bramek.

WYNIKI:
Bieszczady Jankowce – Otryt Lutowiska 2:1 (2:0)
A. Zieliński, Kamil Uzdejczyk – M. Budzowski;

LKS Czaszyn – LKS Tyrawa Wołoska 1:4 (0:2) A. Świder - dla gości: D. Mazur, M. Nitka, A. Pisz, K. Dudka;

Juventus Poraż – Nelson Polańczyk 4:8 (2:3) Ł. Pilch dwie, M. Kądziołka, E. Latusek – S. Głaz trzy, Sadowski dwie, Fedor, Szymański, samobójcza;

Orzeł Górzanka – Pionier Średnia Wieś 0:0; LKS Olszanica – Zalew Myczkowce 5:1.

Mecz Gabry Łukowe – Lotnik Ustjanowa został przełożony na 3 listopada.

Grupa 2

WIKI Sanok cały czas prezentuje bardzo dobrą i, co najważniejsze, równą formę. Drużyna, która w tym sezonie debiutuje w ligowych rozgrywkach wciąż jest niepokonana.

Reszta stawki zna już uczucie porażki natomiast na WIKI wciąż nie ma mocnych. W niedzielę sanoczanie rozprawili się z Iskrą Wróblik Szlachecki. Efektowne zwycięstwa odniosły także drużyny Orionu Pielnia i Pogórza Srogów Górny.

Florian Rymanów Zdrój – Orion Pielnia 2:5 (1:4) dla gości Michalak, Wanilista trzy, Pluskwik;

LKS Głębokie – LKS Pisarowce 3:0 (1:0) Burnat, Łagosz dwie;

LKS Odrzechowa – Orkan Markowce 4:2 (1:2) Kandefer, Drozd, Wacławski, Kuzian - Starego 5 i 19-karny;

ULKS Czerteż – Pogórze Srogów Górny 1:5 (1:1) Majewski – Łukaszenko 21 i 81-karny, Tchórz 53 i 84, Popowicz 90+1;

WIKI Sanok – Iskra Wróblik Szlachecki 3:1 (2:0) dla gospodarzy Kłodowski dwie, Szałęga.

Grupa 3

Jasionów wygrał z Izdebkami 4:3, jednak po pierwszej połowie nie zapowiadało się, że to gospodarze zgarną trzy punkty - schodzili na przerwę przegrywając 0:3. W drugiej części spotkania miejscowi wiedli już prym, wzięli sprawy w swoje ręce, co skutkowało golami Władyki, Podlipskiego i Bluja i ostatecznym zwycięstwem.

Trześniów - Jutrzenka Jaćmierz 2:1 (0:1) R. Hebda 45, D. Szuba 65 – samobójcza 35;

Jasionów – Izdebki 4:3 (0:3) M. Władyka dwie, Podlipski, K. Bluj – W. Barnik dwie, B. Gładysz;

Górki - Orły Jabłonka 0:0 (0:0);
Zryw Dydnia - Wzdów 0:2 (0:0
) M. Knurek, samobój;

Victoria Niebocko - Sokół Domaradz 1:0 Dawid Chodór 55, mecz nie został dokończony;

Hłudno - Błękitni Jasienica Rosielna 1:2 (0:1) dla gości: H. Kuś, P. Wojtowicz.

Grupa 4

Piłkarze Burzy Rogi zaimponowali z Węglówce po wznowieniu gry po przerwie. W ciągu 9. minut czterokrotnie pokonywali bramkarza miejscowego Rotaru, rozstrzygając w tym czasie o wyniku spotkania.

WYNIKI:
Nafciarz Bóbrka – LKS Głowienka 2:3 (0:3)
K. Tarnowski 66, M. Wulw 79 – T. Wilk 15, K. Pikul 22, 29;

Rotar Węglówka – Burza Rogi 1:5 (0:2) Petyniak 58 – Kubusiak 30, 55, Niżnik 46, Braja 50, 52;

KS Szczepańcowa – Orzeł Pustyny 1:3 (1:1) dla gospodarzy: W. Wojnowski 25-karny;

Piastovia Miejsce Piastowe – Dwór Kombornia 0:1 (0:0) T. Krauz 69;

Guzikówka Krosno – Victoria Dobieszyn 2:1 (0:0) Wilk 55, D. Jucha 75 – Wilk 62-samobójcza,

Jasiołka Jaśliska pauzowała.

Grupa 5

Czekali, czekali i się doczekali; zawodnicy Brzezówki odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej, odprawiając Nurt Potok, który do spotkania przystępował z kompletem punktów. – Ten moment musiał nadejść. – mówił Piotr Lepucki, prezes wygranych. Festiwal strzelecki urządziła sobie Nafta Chorkówka, która zabawiła się z Zorzą Łubienko na jej terenie. Rezerwy Nafty Jedlicze podzieliły się punktami z Rędzinianką Wojaszówka.

WYNIKI:
Zorza Łubienko – Nafta Chorkówka 1:7 (0:5)
Kobak – Kurowski dwie, Jaskółka, D.Sarna, R.Praszek, D.Praszek, Cieśluk;

LKS Brzezówka – Nurt Potok 2:0 (0:0) N.Ruszel 60, Gorczyca 81;

Nafta II Jedlicze – Rędzinianka Wojaszówka 3:3 (1:2) Kruczek 35, Konrad Rymarczyk 50, Krawczyk 73 – Kołek 30, 81, Gałuszka 40;

Błękitni Żeglce – LKS Łęki Strzyżowskie 3:1 (3:1) A.Frużyński 13, Ochała 42, 45 – Barlik 3;

Tęcza Zręcin – LKS Moderówka 2:0* J.Zuzak 2, Guzik 8 *mecz przerwany w 15. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości;

Jasiołka Świerzowa – Iwełka Iwla 5:1 (0:1) Zuzak 48, 85, Giemza 49, Flejma 53, Kozubal 55 – Kreimas 32.

Grupa 6

Standart Święcany znalazł sposób na Wisłokę Niegłowice, dla której była to pierwsza porażka w sezonie. W derbach GKS Team Szebnie ograł Warzyce. – To był typowy mecz walki. – oceniał Marek Macek, kierownik wygranych. Dragon Nowy Glinik rozstrzelał Makowiska, a Dębowczanka Dębowiec nie dała szans Wisłoce Nowy Żmigród.

WYNIKI:
Standart Święcany – Wisłoka Niegłowice 5:3 (2:1)
Pyrek 8, Zając 32, 63, Ryba 72, Kasowicz 84 – samobójcza 20, Chmiel 46, T.Nawracaj 68;

LKS Warzyce – GKS Team Szebnie 0:2 (0:1) Giera 4, Gałuszka 82;

Dragon Nowy Glinik – Nowy Dwór Makowiska 4:0 (1:0) Garbacik dwie, Stachowicz, Bartuś;

Dębowczanka Dębowiec – Wisłoka Nowy Żmigród 3:0 (2:0) Piątek 20, Rajchel 43, Kluk 82;

Tajfun Łubno Szlacheckie – Liwocz Brzyska 2:1 (2:0) Kosiek 28, J.Sajdak 45 – Garduła 50;

Wrzos Krempna – Jasiołka Hankówka/Brzyszczki 1:1 (1:1) B.Rogowski 33-karny – Pucykowicz 11.