Krosno > Kolejne zmiany w ruchu

ewg
Kierowcy - uważajcie na ul. Wisłoczej, Legionów i rondzie Solidarności. Pracują tam ekipy drogowe, przygotowujące kolejne zmiany w ruchu na ulicach w centrum miasta.

Już wymalowano znaki poziomie (czyli podwójne linie ciągłe), oddzielające dwa pasy ruchu i wysepki (azyle) na rondzie. Naprawiono też zniszczoną nawierzchnię lewego pasa. Trwa poszerzanie drogi na skrzyżowaniu.

- Właśnie tu będzie lewoskręt z ul. Legionów w Wisłoczą - informuje Joanna Sowa, rzeczniczka miasta.

Zmieni się kierunek parkowania na parkingu naprzeciwko przystanku MKS. Już przemalowano linie wyznaczające miejsca parkingowe.

- Planujemy wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ul. Legionów i Wisłoczej w czwartek po południu - zapowiada rzeczniczka Sowa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie