Krzysztof Ignaczak zwycięzcą 52. Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Podkarpacia w 2011 roku

Marcin Jastrzębski
Szczęśliwy zwycięzca - Krzysztof Ignaczak
Szczęśliwy zwycięzca - Krzysztof Ignaczak Krzysztof Łokaj
Udostępnij:
Siatkarz (libero) reprezentacji Polski oraz Asseco Resovii Rzeszów został zwycięzcą 52. Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Podkarpacia 2011 roku.

52. PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW PODKARPACIA W 2011 ROKU

WYNIKI:

1. Krzysztof Ignaczak
siatkówka, Asseco Resovia 369 punktów
2. Li Qian
tenis stołowy, Zamek Tarnobrzeg 308
3. Jason Crump
żużel, PGE Marma Rzeszów 226
4. Piotr Nowakowski
siatkówka, Asseco Resovia 197
5. Iwona Nieroda
kick-boxing, Diament Pstrągowa 154
6. Martin Vozdecky
hokej, Ciarko PBS Bank Sanok 134
7. Grzegorz Sobut
piłka ręczna, Tauron Stal Mielec 108
8. Andrzej Rzeszutek
skoki do wody, Stal Rzeszów 104
9. Rafał Augustyn
lekkoatletyka, Sokół Mielec 87
10. Krzysztof Zapała
hokej, Ciarko PBS Bank Sanok 81
* * *
11. Ewelina Marcisz
narciarstwo klasyczne, Halicz Ustrzyki Dolne 65
12. Agata Babicz
siatkówka, Stal Mielec 56
13. Grzegorz Kosok
siatkówka, Asseco Resovia 54
14. Łukasz Janyst
piłka ręczna, Tauron Stal Mielec 53
15. Rafał Okoniewski
żużel, PGE Marma Rzeszów 51
16. Maciej Rzeźnik
sporty samochodowe, Automobilklub Rzeszowski 44*
17. Danuta Urbanik
lekkoatletyka, Victoria Stalowa Wola 44
18. Maciej Klima
koszykówka, NETO Sokół Łańcut 41
19. Sylwia Pycia
siatkówka, Stal Mielec 38
20. Wendel Miller
koszykówka, Siarka Jezioro Tarnobrzeg 37
21. Dominika Bernat i Wiktoria Wilk
akrobatyka, AZS UR Rzeszów 32
22. Marcin Pietryka
piłka nożna, Resovia 31
23. Artur Mikołajko
koszykówka, Budimpex Polonia Przemyśl 30
24. Tomasz Wietecha
piłka nożna, Stal Rzeszów 26
25. Krystian i Kamil Kłeczkowie
akrobatyka, Stal Rzeszów 24*
26. Paulina Buziak
lekkoatletyka, Sokół Mielec 24
27. Maciej Biega
łyżwiarstwo szybkie, Górnik Sanok 24
28. Karolina Pikul
bilard, Ósemka Rzeszów 23
29. Katarzyna Kwoka
lekkoatletyka, Resovia 21*
30. Magdalena Bibrzycka
koszykówka, AZS OPTeam Res-Drob Rzeszów 21
31. Paweł Stołowski
piłka ręczna, Czuwaj Przemyśl 18
32. Paweł Chmiel
tenis stołowy, SPAR AZS Politechnika Rzeszów 17
33. Aleksandra Skwirut
strzelectwo sportowe, Walter Rzeszów 16
34. Artur Brzozowski
lekkoatletyka, Sparta Stalowa Wola 13
35. Dariusz Oczkowicz
koszykówka, Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno 12
36. Jarosław Piątkowski
piłka nożna, Stal Stalowa Wola 2

* Przy równej liczbie punktów od kapituły (głosowało 47 osób) decydowała większa liczba punktów od Czytelników w głosowaniu na najpopularniejszego sportowca.

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC PODKARPACIA 2011 roku

Końcowa klasyfikacja:
1. MACIEJ RZEŹNIK (sporty samochodowe, Automobilklub Rzeszowski) - 453 głosy
2. ALEKSANDRA SKWIRUT (strzelectwo sportowe, Walter Rzeszów) - 224
3. KRYSTIAN I KAMIL KŁECZKOWIE (akrobatyka, Stal Rzeszów) - 168
4. DOMINIKA BERNAT I WIKTORIA WILK (akrobatyka, AZS UR Rzeszów) - 157
5. IWONA NIERODA (kick-boxing, Diament Pstrągowa) - 140
6. RAFAŁ AUGUSTYN (lekkoatletyka, Sokół Mielec) - 110
7. DANUTA URBANIK (lekkoatletyka, Victoria Stalowa Wola) - 100
8. KATARZYNA KWOKA (lekkoatletyka, Resovia) - 90
9. PAULINA BUZIAK (lekkoatletyka, Sokół Mielec) - 88
10. GRZEGORZ SOBUT (piłka ręczna, Tauron Stal Mielec) - 58
11. Sylwia Pycia (siatkówka, Stal Mielec) - 40
12. Krzysztof Ignaczak (siatkówka, Asseco Resovia) - 29
13. Maciej Klima (koszykówka, NETO Sokół Łańcut) - 20
14. Martin Vozdecky (hokej, Ciarko PBS Bank Sanok) - 15
15. Dariusz Oczkowicz (koszykówka, Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno) i Tomasz Wietecha (piłka nożna, Stal Rzeszów) - 14
17. Artur Mikołajko (koszykówka, Budimpex Polonia Przemyśl) - 9
18. Agata Babicz (siatkówka, Stal Mielec) - 8
19. Marcin Pietryka (piłka nożna, Resovia), Andrzej Rzeszutek (skoki do wody, Stal Rzeszów) i Krzysztof Zapała (hokej, Ciarko PBS Bank Sanok) - 7
22. Li Qian (tenis stołowy, KTS Zamek Tarnobrzeg) i Karolina Pikul (bilard, Ósemka Rzeszów) - 6
24. Grzegorz Kosok i Piotr Nowakowski (obaj siatkówka, Asseco Resovia) - 5
26. Magdalena Bibrzycka (koszykówka, AZS OPTeam Res-Drob Rzeszów) - 3
27. Łukasz Janyst (piłka ręczna, Tauron Stal Mielec) - 2
28. Artur Brzozowski (lekkoatletyka, Sparta Stalowa Wola), Paweł Chmiel (tenis stołowy, SPAR AZS Politechnika Rzeszów), Jason Crump (żużel, PGE Marma Rzeszów), Rafał Okoniewski (żużel, PGE Marma Rzeszów) i Paweł Stołowski (piłka ręczna, Czuwaj Przemyśl) - 1
33. Maciej Biega (łyżwiarstwo szybkie, Górnik Sanok), Ewelina Marcisz (narciarstwo klasyczne, Halicz Ustrzyki Dolne), Wendel Miller (koszykówka, Siarka Jezioro Tarnobrzeg) i Jarosław Piątkowski (piłka nożna, Stal Stalowa Wola) - 0

Zakupy róbmy racjonalnie a nie emocjonalnie KOMENTARZ

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

f
fan Maćka
Dla mnie niekwestionowanym zwycięzcą jest Maciej Kuciapa !
Dodaj ogłoszenie