Księża diecezji zamojsko-lubaczowskiej mistrzami Polski w futsalu!

Daniel Sałek
Księża z Podkarpacia obronili tytuł
Księża z Podkarpacia obronili tytuł archiwum
Turniej finałowy był rozgrywany w dniach 21-22 kwietnia w hali MOSiR w Rumi. Uczestniczyło w nim 18 drużyn z całej Polski, w tym dwie reprezentujące województwo podkarpackie: z diecezji przemyskiej oraz zamojsko-lubaczowskiej.

Księża z diecezji zamojsko-lubaczowskiej zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski w futsalu, broniąc tym samym wywalczony tytuł z ubiegłego roku.

W finale pokonali drużynę z diecezji kieleckiej 2:0, po bramkach księży Andrzeja Wąska oraz Tomasza Szady. Trzecie miejsce przypadło reprezentacji gospodarzy turnieju archidiecezji gdańskiej, która wygrała z kapłanami z Białystoku 5:2.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani