Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Krośnianie już w pierwszym wyścigu pokazali "Niedźwiadkom"...

KSM Krosno rozjechało Rawicz [ZDJĘCIA]

KSM Krosno-Kolejarz Intermarche Rawicz

Krośnianie już w pierwszym wyścigu pokazali "Niedźwiadkom" miejsce w szyku. Świetnie dysponowani Mariusz Fierlej i Tomasz Rempała wygrali podwójnie. W czwartej odsłonie Tobias Busch i Kamil Wieczorek ponownie zameldowali się na czołowych pozycjach. Gospodarze prowadzili 17:7. W siódmym wyścigu "Wilki" po raz trzeci wygrały 5:1 i zwiększyły przewagę do 12 punktów.
W dziesiątym starcie Marcin Rempała z Dawidem Stachyrą, który po kontuzji szybko wrócił na tor, także zwyciężyli dubletem. W 11. biegu Busch z T. Rempałą rownież finiszowali na czele stawki. KSM prowadził 43:23. W pierwszym nominowanym wyścigu bracia Tomasz i Marcin Rempałowie po raz szósty przywieźli rywali na 5:1, jednak rawiczanie - Anders Thomsen i Ryan Fisher nieoczekiwanie przyjechali na metę przed Fierlejem i Buschem.
Nikt jednak nie narzekał, bo wygrana miejscowych była satysfakcjonująca, a byłaby jeszcze wyższa, gdyby nie kilka pechowo straconych punktów na prowadzeniu. Następny rywal to Motor Lublin.

Bora porywa Neslihan, gdy ta wychodzi wyrzucić śmieci!

Chelsea szuka trenera. Pochettino opuścił „The Blues”

Polecamy

Ekspresowe cynamonki z ciasta francuskiego. To „małe co nieco” zrobisz w 15 minut

W środę na Lisiej Górze w Rzeszowie mistrzostwa w udzielaniu pierwszej pomocy PCK