Kto gra w weekend, gdzie wybrać się na mecz. Sportowy Rozkład Jazdy [25-27 czerwca]

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Tomasz Sowa
To już koniec czerwca, a sezon piłkarski w klasach O, A i B wciąż trwa. W najbliższy weekend na Podkarpaciu odbędzie się cała masa meczów. Będą też biegi długodystansowe i wyścig kolarski. Przedstawiamy Sportowy Rozkład Jazdy na 25-27 czerwca.

BIEGI

Stalowa Triada ARP S.A. bieg z okazji obchodów 30-lecia Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (s. 11, start i meta Euro-Park Wisłosan, ul. Kasprzyckiego w Stalowej Woli).

Bieg Nocny - Jezioro Tarnobrzeskie (s. 22, start i meta nad Jeziorem Tarnobrzeskim).

XII Bieg Sokoła (n. 9.30, start i meta - Rynek w Sokołowie Młp.).

KOLARSTWO

32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków (s. 10.15, start odcinka Ostrowiec Św. - Stalowa Wola, meta s. ok. 14.10 w Stalowej Woli, ul. Jana Pawa II).
13. Mini Wyścig Solidarności (s. 12, ul. Jana Pawła II w Stalowej Woli).

PIŁKA NOŻNA

Wojewódzki Puchar Polski * finał: Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica (s. 17).

klasa O Dębica: Piast Wolica Piaskowa - Radomyślanka Radomyśl Wielki (pt. 18.30), Stal III Mielec - Korona Majdan Królewski (s. 11), Smoczanka Mielec - Kamieniarz Golemki (s. 17), Sokis Chorzelów - LKS Głowaczowa (s. 17), Victoria Ocieka - Czarnovia Czarna (s. 17), Victoria Czermin - Czarni Trześń (s. 17), Atut Podborze - Olchovia Olchowa (n. 14), Płomień Zagorzyce - Kolorado Wola Chorzelowska (n. 14), LKS Wiewiórka - Chemik Pustków (n. 17);

klasa A Dębica: Frysztak - Straszęcin (s. 14), Paszczyna - Żyraków (s. 16), Lubzina - Łopuchowa/Łączki Kuch. (n. 11), Krzywa - Nagoszyn (n. 11.30), Wielopole Skrzyńskie - Stasiówka (n. 14), Kawęczyn - LKS Pustków (n. 14), Przecław - Ostrów/Kamionka (n. 14), Zasów-Mokre - Borek Wielki (n. 14), Nockowa - Mała 0:3 vo. Pauza: Łęki Górne;

klasa B Dębica: Klęczany - Zawada (s. 18), Borowa - Brzeźnica (n. 11), Będziemyśl - Stara Jastrząbka (n. 16), odbyły się mecze: Gnojnica - Żdżary (4:1), Lechia II Sędziszów - Brzostek (1:0), Bystrzyca - Chemik II Pustków 3:0 vo, Pauza: Korzeniów.

klasa O Jarosław: San Gorzyce - Czuwaj Przemyśl (s. 17), Zryw Młodów - Czarni Pawłosiów (s. 17), Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte (s. 17), Motor Grochowce - GKS Orły (s. 17), Granica Stubno - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 17), MKS Radymno - KS Szówsko (s. 17), Huragan Gniewczyna - Łęk Ostrów (s. 18), Fenix Leszno - Biało-Czerwoni Kaszyce (n. 17), MKS Kańczuga - Roztocze Narol 3:0 vo. LKS Skołoszów - Zorza Zarzecze 3:0 vo.;

klasa A Jarosław:
gr. jarosławska: Kidałowice - Nienowice (s. 16), Manasterz - Przedmieście Jarosław (n. 16.30), Tuchla - Piwoda (n. 17), Surochów - Chłopice (n. 17), Wietlin - Jankowice (n. 17), Laszki - Młyny (n. 17), Pełkinie - Rokietnica (n. 17), Węgierka - Munina (n. 17);
gr. lubaczowska: Oleszyce - Ruda Różaniecka (s. 17), Płazów - Wielkie Oczy (n. 17), Łukawiec - Stary Dzików (n. 17), Zdrój Horyniec - Lisie Jamy (n. 17), Wólka Krowicka - Futory (n. 17), Antoniki - Cieszanów (n. 17), Krowica - Zapałów (n. 17), Pauza: Cewków.
gr. przemyska: Sośnica - Żurawica (s. 17), Ujkowice - Krówniki (s. 17.30), Dubiecko - Torki (n. 17), Wyszatyce - Kalników (n. 17), Kosienice - Batycze (n. 17), Huwniki - Nakło (n. 17), Maćkowice - Jaksmanice (n. 17), Hureczko - Medyka (n. 17), Pauza: Fredropol;
gr. przeworska: Gorliczyna - Cieszacin Wielki (pt. 18), Krzeczowice - Nowosielce (s. 15.30), Łopuszka Wielka - Wierzbna (s. 17), Rożniatów - Urzejowice (s. 17), Rozbórz - Siennów (s. 18), Majdan Sieniawski - Babice (n. 17), Grzęska - Jagiełła (n. 17);
klasa B Jarosław
gr. przemyska: Zabłotce - Zadąbrowie (s. 16), Walawa - Olszany (n. 14), Pikulice - Bolestraszyce (n. 14), rozegrano mecz: Orzechowce - Trójczyce (0:2), Nehrybka - Niziny 0:3 vo. Pauza: Bircza;
gr. przeworska: Wola Buchowska - Mirocin (s. 16), Jodłówka - Niżatyce (s. 17), Kisielów - Świętoniowa (s. 17), Manasterz - Żurawiczki (s. 17), Tryńcza - Hawłowice (s. 17.30), Maćkówka - Rozbórz Długi (n. 14).

Klasa O Krosno: Szarotka Uherce - Iskra Przysietnica (s. 16.30), Wisłok Sieniawa - LKS Czeluśnica (s. 17), LKS Skołyszyn - Kotwica Korczyna (s. 17), Nafta Jedlicze - Zamczysko Odrzykoń (s. 17), LKS Posada Górna - Markiewicza Krosno (s. 17), Przełom Besko - Orzeł Faliszówka (s. 17), Cosmos Nowotaniec - Brzozovia Brzozów (s. 17), Start Rymanów - LKS Nienaszów (n. 15), LKS Grabówka - Arłamów/Ustrzyki Dolne (n. 15), Ostoja Kołaczyce - Przełęcz Dukla (n. 17);
Klasa A Krosno:
gr. 1: Płowce/Stróże Małe - Pakoszówka (s. 17), Niebieszczany - Długie Polańczyk - Bukowsko (s. 17), Jankowce - Strachocina (s. 17), Bażanówka - Nowosielce (s. 17.30), Wiki Sanok - Zarszyn (n. 15), Bezmiechowa - Lesko (n. 16.30), Pauza: Zagórz;
gr. 2: Guzikówka Krosno - Lubatówka (s. 15), Iwonicz - Jasionka (s. 16.30), Rogi - Zmiennica (s. 17), Górki - Jabłonica Polska (s. 17), Jasienica Rosielna - Grabownica (s. 17), Haczów - Klimkówka (s. 17), Iskrzynia - Golcowa (s. 17), Wesoła - Lubatowa (n. 12), Pauza: Krościenko Wyżne;
gr. 3: Kobylany - Święcany (s. 17), Bieździedza - Zręcin (s. 17), Niegłowice - Zarzecze (s. 17), Łężyny - Osobnica (s. 17), Łęki Dukielskie - Sobniów Jasło (s. 17), Chorkówka - Kopytowa (n. 14), Lubla - Osiek Jasielski (n. 17), Pauza: Mrukowa.

Klasa O Rzeszów: Jedność Niechobrz - Sokół Sokołów Młp. (pt. 18), Stal Łańcut - Włókniarz Rakszawa (s. 11, Arena Słocina), Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa (s. 17), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Czarni Czudec (s. 17), KS Stobierna - Sawa Sonina (s. 17), Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka (s. 17), Wisłok Czarna - Stal II Rzeszów (s. 17), Błękit Żołynia - KS Zaczernie (s. 17), Aramix Niebylec - KS Przybyszówka Rzeszów (s. 17), Pauza: Bratek Bratkowice;

Klasa A Rzeszów:
gr. 1: Łukawiec - Nowa Wieś (s. 17), Heiro Rzeszów - Szufnarowa (n. 11, Arena Słocina), Mogielnica - Trzebownisko (n. 11), Zgłobień - Trzciana (n. 11), Strzyżów - Budy Głogowskie (n. 15), Nienadówka - Pstrągowa (n. 16), Rudna Wielka - Grunwald Rzeszów (n. 17), Nosówka - Zimowit/Korona II Rzeszów (n. 17), Pauza: Borek Stary;
gr. 2: Medynia Głog. - Wola Dalsza (s. 16), Dąbrówki - Markowa (s. 17), Korniaktów - Albigowa (n. 11), Dylągówka - Kosina (n. 12), Trzeboś - Rogóżno (n. 17), Jawornik Polski - Grodzisko Dolne (n. 17), Bachórz - Dynów (n. 17.30), LKS Tarnawka - Brzeg Białobrzegi 0:3 vo.;
gr. 3: Ostrowy Baranowskie - Kolbuszowianka (s. 18), Cmolas - Wola Mielecka (s. 18), Padew Narodowa - Borowa (s. 18), Babicha - Wierzchowiny (n. 11), Breń Osuchowski - Trześń (n. 11), Hucina - Pień (n. 11), Sokół II Kolb. Dolna - Jaślany (n. 11.30), Ruda - Siedlanka (n. 12.30), Raniżów - Wadowice Górne (n. 16), Pauza: Chrząstów;

Klasa B Rzeszów:
gr. 1: Jasionka - Wysoka Głogowska (s. 17.30), Staroniwa Rzeszów - Junak Rzeszów (n. 14, Arena Słocina), Rudna Mała - Mrowla (n. 14), Biała - Dąbrowa (n. 18), RKS Rzeszów - Świlcza 0:3 vo, KS II Zaczernie - Noverra Głogów Młp. 0:3 vo. Pauza: Hucisko;
gr. 2: Połomia - Godowa (n. 14), Lutoryż - Hermanowa (n. 14), Kozłówek - Lubenia (n. 14), Pstrągówka - Grodzisko (n. 14), Dobrzechów - Wysoka Strzyżowska (n. 14), Pauza: Grunwald II Rzeszów;
gr. 5: Janowiec - Górki (n. 14), Gliny Małe - Dąbrówka Wisłocka (n. 14), Dulcza Mała - Dulcza Wielka (n. 14), Trzciana - Żarówka (n. 14), Zgórsko - Łączki Brzeskie (n. 14), Kawęczyn - Rzędzianowice 0:3 vo,

Baraż o awans do klasy A: Chmielnik - Strażów (n. 17).

Klasa O Stalowa Wola: Unia Nowa Sarzyna - Bukowa Jastkowice (s. 11), Olimpia Pysznica - Pogoń Leżajsk (s. 17), Czarni Lipa - Transdźwig Stale (n. 17), Podlesianka Kamień - Siarka II Tarnobrzeg (n. 17), Sokół Sokolniki - Sokół Kamień (n. 17), Słowianin Grębów - Stal Gorzyce (n. 17), LKS Brzyska Wola - ŁKS Łowisko (n. 17), Stal Nowa Dęba - Jeziorak Chwałowice (n. 17), Francesco Jelna - Azalia Wola Zarczycka (n. 17), Pauza: LZS Ździary;

Klasa A Stalowa Wola:
gr. 1: Wielowieś - Krzątka (s. 16), Skowierzyn - Wola Rzeczycka (s. 16), Skopanie - Żupawa (s. 17), Żabno - Mokrzyszów (n. 17), Rzeczyca Długa - Wola Baranowska (n. 17), Wrzawy - Zaklików (n. 17), Ocice - Serbinów (n. 17), Dąbrowica - Zakrzów (n. 17), Pauza: San Stalowa Wola;
gr. 2: Krzeszów - Wierzawice (s. 16), Hucisko - Łukowa (s. 16.30), Brzóza Królewska - Wólka Tanewska (s. 17), Jarocin - Jeżowe (n. 17), Kłyżów - Giedlarowa (n. 17), Ulanów - Stany (n. 17), Sójkowa - Harasiuki (n. 17), Stare Miasto - Sarzyna (n. 17), Pauza: Przędzel;

Klasa B Stalowa Wola:
gr. 3: Rudnik - Łętownia (s. 16), Majdan Łętowski - Kopki (s. 17), Przychojec - Wólka Grodziska (s. 17), Górno - Hucisko (n. 14), Biedaczów - Kuryłówka (n. 18), Pauza: Tarnogóra.

KOBIETY - 3 liga: Starówka Nowy Sącz - Izolator Boguchwała (s. 17), DAP Dębica - Naprzód Sobolów (n. 16).

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie