NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Studniówka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
  • Kod pocztowy Przemyśla, jaki napis jest w herbie Przemyśla? Sprawdź jak dobrze znasz Przemyśl
  • Tak rozmawiają policjanci. Znasz ich slang? [QUIZ]

  Kto powinien organizować finał WOŚP w Przemyślu? Raczej nie...

  Kto powinien organizować finał WOŚP w Przemyślu? Raczej nie prezydent

  Norbert Ziętal

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Norbert Ziętal

  Norbert Ziętal ©Norbert Ziętal

  Nienaturalne byłoby, żeby to prezydent Przemyśla pierwszy przejawiał inicjatywę organizacji imprez kościelnych albo firmowanych przez jakąkolwiek fundację. Np. Orszaku Trzech Króli czy Finału WOŚP.
  Norbert Ziętal

  Norbert Ziętal ©Norbert Ziętal

  Kilkanaście lat temu Przemyśl stał się słynny na całą Polskę z powodu zakazu, wydanego przez ówczesnego prezydenta tego miasta, organizacji jednego z pierwszych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wtedy zadecydowały tylko i wyłącznie względy polityczne.

  CZYTAJ TEŻ: Niedzielny finał WOŚP w Przemyślu prawdopodobnie z koncertami. Sprawę finału próbowano wykorzystać politycznie

  Po kilkunastu latach problem powraca. Jednak nie z powodu czyjegoś zakazu, ale braku osób, które chciałby się zająć organizacją koncertu i innych imprez towarzyszących niedzielnemu finałowi WOŚP.

  Sprawa braku aktywności przemyślan wobec tej imprezy znana była jeszcze jesienią, przed wyborami, gdy trzeba było rejestrować sztab i organizować imprezy. Jednak dopiero teraz pewne środowiska nagłaśniają problem i winą za to obarczają nowego prezydenta Przemyśla, który rządzi miastem dopiero od półtora miesiąca. Dodatkowo dokładając mu, że nie zorganizował Orszaku Trzech Króli.

  Problem tylko w tym, o czym krytykanci obecnego prezydenta Przemyśla nie wspominają, że nikt nie zwrócił się do niego z prośbą o wsparcie zarówno w organizacji orszaku, jak i Finału WOŚP. Nienaturalne byłoby, żeby to prezydent pierwszy przejawiał inicjatywę organizacji imprez kościelnych albo firmowanych przez jakąkolwiek fundację.

  Komentarze (16)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (16) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo