Który Woś krytykował SLD?

  Który Woś krytykował SLD?

  PAWEŁ KUCA

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  WŁADYSŁAW STĘPIEń

  WŁADYSŁAW STĘPIEń

  WŁADYSŁAW STĘPIEń

  WŁADYSŁAW STĘPIEń

  - "Nowiny" jako pierwsze podały, że Franciszek Woś z Partii Ludowo-Demokratycznej jest kandydatem na stanowisko wicewojewody. Posłowie SLD zaprotestowali i premier nie podpisał nominacji. Przestraszył się waszego protestu?

  - Leszek Miller zablokował nominacje dla wszystkich kandydatów na stanowiska wicewojewodów w Polsce. Protestowaliśmy, ponieważ mieliśmy sygnały, że Franciszek Woś krytycznie wypowiadał się o SLD. Teraz wyjaśniło się, że krytykował nas nie Franciszek, ale jego brat poseł Adam Woś.
  - Nie odpowiedział pan na pytanie. Czy premier przestraszył się waszego protestu?

  - Nie odpowiedział pan na pytanie. Czy premier przestraszył się waszego protestu?

  - Premier powiedział inicjatorom powołania pana Wosia na wicewojewodę, że nie może podpisać nominacji, bo jest w tej sprawie protest posłów SLD z Podkarpacia. Rozumiem, że się ugiął. Ale dzisiaj, niektóre nasze zarzuty są już nieaktualne.

  - Czy Franciszek Woś będzie wicewojewodą podkarpackim?

  - Nie wykluczam takiej sytuacji. Jednak wcześniej potrzebne jest spotkanie polityków SLD, UP i PLD. Musimy wyjaśnić całą sprawę i wypracować kompromis.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo