Kuciapa szósty w Debreczynie

Marek Bluj
Kuciapa  zakończył zawody z dorobkiem 9 pkt. (1,3,3,2,d).
Kuciapa zakończył zawody z dorobkiem 9 pkt. (1,3,3,2,d). ARCHIWUM
Maciej Kuciapa z PGE Marmy Rzeszów zajął szóste miejsce w turnieju o Wielką Nagrodę Debreczyna.

Wygrał z kompletem punktów Węgier Jozsef Tabaka. Drugi był Karol Baran, a trzeci Daniel Jeleniewski. Baran wywalczył 14 "oczek", a Jeleniewski 12.

Maciej Kuciapa zakończył zawody z dorobkiem 9 pkt. (1,3,3,2,d). Jedenaste miejsce z 5 punktami zajął Paweł Miesiąc.

Wywalczyli finał dla Lublina

Dawid Lampart, Łukasz Kret z PGE Marmy startując wspólnie Mateuszem Łukaszewskim w barwach Lubelskiego Węgla KMŻ wywalczyli awans do finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W turnieju, który odbył się w Lublinie wygrała Caelum Stal Gorzów - 17 pkt, przed WTS Nice Warszawa - 16 i Lubelskim Węglem KMŻ - 15 (Łukaszewski 3, Kret 3, Lampart 9). Zawody zostały przerwane z powodu opadów deszczu po czternastu wyścigach.