Kwarantanna sportowców – jak wytrzymać bez treningów? Paweł Fajdek radzi [WIDEO]
Dzień Dobry TVN, x-news
!!! zdjecia nie moga byc uzywane do tworzenia obrazow ruchomych nie moga byc rowniez ich czescia, zdjecia nie moga byc uzyte do celow komerycjnych w tym reklam itp!!! 11.08.2017 londyn, queen elizabeth olympic park, stadion, iaaf world championships in athletics, mistrzostwa swiata w lekkiej atletyce, nz pawel fajdek, rzut mlotem mezczyzn, hammer throw men,fot. andrzej banas / polska press
Andrzej Banas / Polska Press
Czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek opowiedział, jak pandemia koronawirusa wpływa na jego treningi i przygotowanie sportowe. Zdradził również, co sądzi o decyzji o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich. Jak obecnie wygląda sytuacja finansowa sportowców?
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.