Liczba zakażeń koronawirusem będzie jeszcze większa. Minister zdrowia przekazał, ile przypadków będzie w tym tygodniu

OPRAC.:
Lidia Lemaniak
Lidia Lemaniak
Adam Jankowski
Udostępnij:
– Niestety, scenariusze, które widzimy, że się realizują, oznaczają, że w tym tygodniu na pewno będziemy mieć przekroczenie 50 tys. zakażeń koronawirusem – powiedział minister zdrowia, Adam Niedzielski.

Adam Niedzielski pytany o to, czy weźmie udział w jutrzejszym spotkaniu opozycji z premierem, które dotyczyć będzie walki z pandemią koronawirusa powiedział, że rzeczywiście został na nie zaproszony przez premiera. – Mam nadzieję, że to spotkanie będzie przede wszystkim dla mnie okazją do przedstawienia strategii walki z kolejną falą pandemii. W piątek opublikowaliśmy tę strategię, pokazując, na czym polega specyfika tej fali, z którą będziemy mieli do czynienia i w związku z tym, jakie instrumenty będziemy stosowali. To zwiększenie powszechności testowania, nowe punkty testowania w aptekach, co jest odpowiedzią na zwiększoną liczbę zakażeń. Już teraz widzimy, że w punktach, które do tej pory – można powiedzieć – świeciły pustkami, pojawiają się kolejki, więc ten projekt jest bardzo potrzebny – wyjaśnił.

Dodał, że chodzi też o zmianę procedury prowadzenia pacjenta, czyli obowiązek w przypadku osób w grupie ryzyka powyżej 60. roku życia, aby mieli okazję być obejrzenie przez lekarza. – Wreszcie skrócenie kwarantanny, co jest oczywiście odpowiedzią na to, co obserwujemy w Europie Zachodniej, bo tam już procesy pandemiczne wcześniej przyspieszyły i widzieliśmy, że władze tych krajów z opóźnieniem reagując na pojawiające się zwiększone liczby zakażeń, wprowadziły obowiązek. My – będąc na początku, bo pamiętajmy, że mimo tych wielkich liczb, z jakimi mamy do czynienia, to jest początek piątej fali – podejmujemy tę decyzję po to, bo widzimy, że z jednej strony – przebieg kliniczny jest nieco szybszy w przypadku omikron a z drugiej strony – zdajemy sobie sprawę, że jeżeli będziemy mieli do czynienia ze scenariuszem, gdzie mamy o 40 tys., 50 tys., 60 tys. przypadków koronawirusa, to długa izolacja i kwarantanna tak naprawdę doprowadziłoby do faktycznego lockdownu w gospodarce. Stąd jest ta decyzja. Niestety, scenariusze, które widzimy, że się realizują, oznaczają, że w tym tygodniu na pewno będziemy mieć przekroczenie 50 tys. zakażeń – wyjaśnił.

Szef resortu zdrowia zaznaczył, że „widzimy bardzo dynamiczne wzrosty zleceń na testy”. – To jest absolutnie niespotykane, to, co dzieje się w ostatnim tygodniu. Liczba zleceń przyrasta każdego dnia więcej – dodał.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Małpia ospa może być użyta jako broń biologiczna

Wideo

Materiał oryginalny: Liczba zakażeń koronawirusem będzie jeszcze większa. Minister zdrowia przekazał, ile przypadków będzie w tym tygodniu - Polska Times

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość
24 stycznia, 19:36, gość:

Ten śmieć ma plany do zrealizowania. Podoba mi się do tego upodlanie społeczeństwa.

Mu się podoba :p

g
gość
Jego sąsiedzi, powinni [wulgaryzm] mu pod drzwiami mieszkania, dzwonić do drzwi i prosić jeszcze o papier.
g
gość
Ten śmieć ma plany do zrealizowania. Podoba mi się do tego upodlanie społeczeństwa.
N
Nobody63
Czy to koniec?

Globaliści wycofują zarazę?

Czy czeka nas następna? 

https://www.youtube.com/watch?v=c0nmMUlxRno

--- * ---

Światowa manipulacja danymi o „zmarłych na Covid-19” coraz bardziej widoczna. Przejście do kolejnego etapu resetu ludzkości.

Według najnowszych brytyjskich danych rządowych, podczas tzw. pandemii koronawirusa zmarło o wiele mniej osób „na Covid-19” niż podawały media, a nawet oficjalne raporty.

http://dakowski.pl/swiatowa-manipulacja-danymi-o-zmarlych-na-covid-19-coraz-bardziej-widoczna-przejscie-do-kolejnego-etapu-resetu-ludzkosci/

--- * ---

– Kiedy ujawniłem zgon poszczepienny zostałem po prostu zwolniony. W raporcie przeczytali mi każde moje poczynanie na Facebooku. Zostałem oczyszczony z zarzutów, dlatego że nagrania wysyłałem w wiadomościach prywatnych, a nie publicznie. Dlatego nic nie mogli mi zrobić. Proszę państwa, kto jak nie my, widzimy co się dzieje. Ja nadal pracuję, nie powiem gdzie – kontynuował.

– Ale robiąc w trakcie 12 godzin 14 wyjazdów, nigdy nie widziałem tyle arytmii, tyle migotań przedsionków, ile jest teraz, tyle zaburzeń neurologicznych, udarów. Dlaczego o tym się nie mówi? Kardiologie są pozapychane. Rozumiecie ludzie, co się dzieje? Pozapychane, tyle zatorów.

http://dakowski.pl/korona-protest-w-lublinie-stop-z-medyczna-inkwizycja-norymberga-dla-zbrodniarzy-mocne-slowa-ratownika-medycznego/

--- * ---

https://www.youtube.com/watch?v=uZ0O1HbDRN4 

--- * ---

„Pandemia Covid-19: Jaka jest prawda?

Streszczenie:

Trwająca „pandemia” dotycząca wirusa zespołu ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej (SARS-CoV-2) wiąże się z wieloma istotnymi aspektami, które czynią ją szczególną w historii wszystkich pandemii. Jest to związane nie tylko z drakońskimi środkami zainicjowanymi i wprowadzonymi do polityki w niektórych krajach i w poszczególnych stanach Stanów Zjednoczonych, z których większość nie ma precedensu ani poparcia naukowego, ale także z całkowicie nienaukowym sposobem postępowania z infekcją. Po raz pierwszy w historii medycyny główni eksperci w dziedzinie wirusologii, epidemiologii, chorób zakaźnych i wakcynologii zostali nie tylko zignorowani, ale także zdemonizowani, zepchnięci na margines, a w niektórych przypadkach stali się ofiarami środków prawnych, które można scharakteryzować jako totalitarne.

Nigdy nie widziałem tak ogromnego wysiłku ze strony rządu, biurokracji medycznej, mediów, instytucji prywatnych, a nawet instytucji medycznych, aby zapobiec otwartej dyskusji na temat odmiennych poglądów – nawet opinii wysoko wykwalifikowanych naukowców w każdej dziedzinie medycyny, od epidemiologii, chorób zakaźnych, wirusologii, patologii i inżynierii sprzętu ochronnego. Obejmuje to odbieranie licencji lekarzom o odmiennych poglądach, utratę przywilejów szpitalnych i wycofywanie recenzowanych, opublikowanych artykułów z literatury medycznej

https://ordomedicus.org/dr-md-russell-blaylock-kolejny-naukowy-glos-wspolna-globalna-walka-o-prawde/

 --- * ---
P
Piotr
Kto im jeszcze wierzy?

Tylko kowidioci!
G
Gość
https://postimg.cc/nMGMpzfm
Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie