Lider przegrał z kretesem. Wyniki środowych spotkań IV ligi

Piłkarze Wisłoki Dębica zostali, wspólnie z OKS-em Mokrzyszów, liderem IV ligi.
Piłkarze Wisłoki Dębica zostali, wspólnie z OKS-em Mokrzyszów, liderem IV ligi. Sławomir Oskarbski
Wisłoka Dębica i OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg współliderują po dwóch, niepełnych, kolejkach w podkarpackiej IV lidze. Dziś odbyło się 5 spotkań na tym szczeblu.

Przywrócenie Crasnovii do rozgrywek IV ligi zrobiło małe zamieszanie w terminarzu. Z tego powody w zaplanowanej na dziś kolejce odbyło się jedynie 5 z 8 zaplanowanych pojedynków.

Wspomniana we wstępie Wisłoka wygrała w Strzyżowie z Wisłokiem rzutem na taśmę, do 87. minuty było 1-0 dla gospodarzy, ale ostatnie minuty meczu kompletnie odwróciły losy.

Trzech punktów do ostatniej chwili nie byli pewni też zawodnicy z Mokrzyszowa, którzy zwycięskiego gola zdobyli w 88. minucie.

Z kretesem poległ na własnym boisku dotychczasowy lider Wólczanka Wólka Pełkińska.