Liderzy Regionu. Możesz jeszcze zgłosić kandydata

J. Lonczak
Na zdjęciu ubiegłoroczni Liderzy Regionu z prestiżowymi statuetkami podczas uroczystej gali Fot. Krzysztof Kapica
Najlepsze firmy sprawiają, że województwo podkarpackie szybciej się rozwija. Chcemy je pokazać i są już chętni do prestiżowej nagrody Lider Regionu.

Województwo podkarpackie ma ogromny potencjał rozwoju. Trzeba go tylko umiejętnie wykorzystać. Wprawdzie obecnie jesteśmy w grupie najbiedniejszych regionów Unii Europejskiej, ale mamy ambicję, aby coraz lepiej żyć i coraz szybciej się rozwijać. Temu też ma służyć nasz projekt Liderzy Regionu.

To przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”

Wielu przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców naszego regionu zauważyło, że promocyjny projekt Liderzy Regionu, prowadzony przez Gazetę Codzienną Nowiny, to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Liderów, ludzi sukcesu i zwycięzców trzeba bowiem pokazywać jako przykład, a nie skrywać w cieniu. Skoro pozytywne zmiany w gospodarce województwa podkarpackiego są już dostrzegalne gołym okiem, to zabaczmy też, kto za tymi pozytywnymi zmianami stoi.

Niektórzy narzekają, że tempo tych zmian jest zbyt wolne i mają rację. Przyśpieszenie jest potrzebne. Trzeba lepiej wykorzystywać każde unijne euro przeznaczone na innowacje i rozwój przedsiębiorstw i infrastruktury technicznej naszego regionu. Przed nami jest ogrom pracy. Jednym ze sposobów tej kontynuacji jest branie przykładów z najlepszych. Dlatego chcemy pokazać w Nowinach dotychczasowe sukcesy wiodących firm i instytucji, bo to one tworzy pozytywną atmosferę, pobudzają inicjatywę i dodają sił do pracy nad dalszym rozwojem regionu.

Liderzy pracują wśród nas

Dynamiczne i kreatywne firmy są pionierami przedsiębiorczości i innowacyjności. Jedne są liderami w sferze stosowania technologii, inne potrafią świetnie zarządzać swoimi zasobami, a jeszcze inne potrafią odczytywać potrzeby i zdobywać nowych klientów, nie tylko w naszym regionie, ale także w Polsce, w Europie i w świecie.

Poprzez wyróżnienia i nadanie tytułu Lider Regionu chcemy podkreślić zasługi osób, instytucji i firm, które przyczyniają się do rozwoju regionu. Na Podkarpaciu działa tysiące firm, a niektóre z nich potrafią znakomicie się odnajdować się na mapie gospodarczej regionu, kraju, Europy i świata. Nierzadko takie firmy są dla przeciętnego mieszkańca naszego regionu całkowicie anonimowe.
Właśnie takie firmy chcemy pokazać. Dzięki wysiłkom i pomysłowości ich właścicieli, zarządów i pracowników nasze województwo szybciej się rozwija. Bez tego szybszego rozwoju Podkarpacie będzie nadal tkwić w gronie najbiedniejszych regionów Europy.
W realizowanym przez Nowiny już od siedmiu lat projekcie kapituła nominuje liderów spośród zgłoszonych firm, które są pionierami przedsiębiorczości i pomysłowości, przez co mogą być przykładem dla innych firm i osób spragnionych sukcesu.

Nie tylko wielkość i obrót firm się liczy

Statuetka „Lider Regionu” jest prestiżową nagrodą dla najlepszych firm i instytucji, z których mieszkańcy Podkarpacia mogą i powinni być dumni. Mamy się czym chwalić, choć nie zawsze ta wiedza dociera do powszechnej świadomości.
Kapituła nagrody do tej pory wyróżniła wiele firm, które ze względu na całokształt działalności lub tylko wybraną cechę zasługują na wyróżnienie. O przyznaniu nagrody decyduje także oddziaływanie firmy na lokalną społeczność. Stąd wśród laureatów są zarówno firmy duże jak też średnie i małe.

Czekamy na kolejne zgłoszenia

Tegoroczna edycja programu rozkręca się na dobre i już mamy kolejnych kandydatów. Dziękujemy tym, którzy się zgłosili i czekamy na kolejne firmy ubiegające się o laur „Lider Regionu”.
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: [email protected]

Kapituła tej nagrody najpierw zweryfikuje zgłoszenia i po zapoznaniu się z dorobkiem danej firmy zdecyduje o nominacji do nagrody.
Zgłosić może się sama firma lub instytucja chcąca pokazać swoje najlepsze osiągnięcia. Zgłaszać kandydatów mogą też czytelnicy, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje i stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy!

Liderzy Regionu. Możesz jeszcze zgłosić kandydata

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Dodaj ogłoszenie