Liderzy Regionu, z których Podkarpacie może być dumne

red.
10 edycja nagrody Nowin. Statuetkami "Lider Regionu" uhonorujemy 17 kandydatów.

Lider Regionu - to miano zobowiązuje

Robert Glinkowski, prezes Oddziału w Rzeszowie Polska Press Sp. z o.o.

W tym roku już po raz dziesiąty przyznamy prestiżowe nagrody Lider Regionu. Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad nominacjami, nie wiedzieliśmy jeszcze, że obrady Kapituły odbywać się będą w cieniu zagrożenia epidemicznego. Mimo to uznaliśmy, że ciężka praca podkarpackich firm, instytucji i samorządów zasługuje na przedstawienie, a naszym obowiązkiem jest ich trud nagrodzić.

Na Podkarpaciu działa tysiące firm, ale wiele z nich dla przeciętnego mieszkańca naszego regionu pozostaje wciąż anonimowymi.
Dlatego co roku staramy się, aby wśród nominowanych znalazły się firmy nie tylko z pierwszych miejsc rankingów gospodarczych, ale takie, które wyróżniają się na tle innych, które wpływają na aktywizację lokalnej społeczności, są przykładem inicjatywy, zaradności, gospodarności.
Drodzy Liderzy Regionu! Wasze sukcesy nie tylko budują pozytywny wizerunek Podkarpacia, ale również stymulują rozwój lokalnego rynku i podnoszą jakość życia jego mieszkańców. Jestem przekonany, że otrzymane nagrody będą skuteczną formą promocji Waszej aktywności i zaangażowania, a Wasze inicjatywy będą pozytywnym przykładem dla innych.
Pragnę Wam pogratulować przedsiębiorczości, kreatywności i determinacji w dążeniu do sukcesu. Wyrażam szczere uznanie dla Waszych osiągnięć.

Na razie nie możemy się spotkać, by wręczyć statuetki

Stanisław Sowa, redaktor naczelny „Nowin“

Odważni i przebojowi. Energetyczni i konsekwentni. Wizjonerzy i kreatorzy. Potrafią porwać swoimi pomysłami innych. Bywa, że wywracają nasz świat do góry nogami. Bo ich śmiałe wizje są siłą napędową rozwoju ekonomicznego i społecznego. Tacy właśnie są liderzy. To dzięki pracy i zaangażowaniu liderów w różnych dziedzinach społecznej aktywności nasze życie zmienia się na lepsze.

Statuetki Lider Regionu, którymi nagradzamy najlepsze firmy, instytucje i samorządy, są wyrazem uznania i podziękowania za zaangażowanie w pracy na rzecz naszej podkarpackiej społeczności. Potwierdzają najwyższą jakość wytwarzanych dóbr i świadczonych usług.
W tym roku, z uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich, przynajmniej na razie, nie możemy się spotkać z przedstawicielami uhonorowanych firm, instytucji i samorządów. Zapewniam jednak, że wszystkie statuetki przyznane przez kapitułę konkursu trafią do Liderów Regionu 2020.
Serdecznie gratuluję laureatom nagrody Lider Regionu wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu. Życzę wytrwałości i siły, by udało się pokonać przeciwności losu, z którymi się zmagamy. I by podkarpackie firmy poradziły sobie z pukającym do naszych drzwi kryzysem ekonomicznym.

Liderzy Regionu, z których Podkarpacie może być dumne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24