Liga Mistrzów: Schalke - Manchester United 0-2 (video, bramki)

Przemysław Markocki
Mancheste United pokonał Schalke 2-0.
Mancheste United pokonał Schalke 2-0. uefa.com
Manchester United pokonał Schalke 04 Gelsenkirchen w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Zobacz jak padały gole (video, bramki).

Relacja z drugiego półfinału: Manchester United - Schalke. Transmisja w TV i internecie (na żywo, live stream)

W pierwszej połowie piłkarze Manchesteru United osiągnęli ogromną przewagę, ale nie potrafili trafić do siatki.

Początek pierwszej połowy przyniósł nieco odważniejsze ataki gospodarzy, ale na niewiele to się zdało, bo to goście zdobywali gole.

W 67. minucie na listę strzelców wpisał się niezawodny Ryan Giggs, a dwie minuty później wynik spotkania ustalił Wayne Rooney.

Manchester United pokonał Schalke 2-0 i jest jedną nogą w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów.