Liga Mistrzyń: Enea Siarkopol Tarnobrzeg zagrał popisowy mecz i jest jedną nogą w półfinale

Tenisistki stołowe z Tarnobrzega są o krok od awansu do półfinału Ligi Mistrzyń. KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg
Enea Siarkopol Tarnobrzeg pokonał na wyjeździe TT Saint Quentin 3:0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń w tenisie stołowym. Tarnobrzeżanki we Francji nie straciły nawet seta.

Zespół trenera Zbigniewa Nęcka znalazł się w znakomitej sytuacji przed rewanżem przed własną publicznością, gdzie już zwycięstwo w jednym secie zapewni awans do półfinału.

Punkty dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyły kolejno Han Ying, Yang Xiaoxin i Fu Yu.

To czwarta wygrana tarnobrzeżanek w stosunku 3:0 w tegorocznej edycji Champions League. Wcześniej, bo w fazie grupowej, Enea Siarkopol pokonał Linzg AG Froschberg (Austria), Saint-Denis US 93 (Francja) i TTC Moravsky Krumlov (Czechy).