Krzysztof Kowalski
Grzegorz Krychowiak zdobył dwie bramki w spotkaniu z FK Tambow
Grzegorz Krychowiak zdobył dwie bramki w spotkaniu z FK Tambow East News
Liga rosyjska. Grzegorz Krychowiak raz jeszcze błysnął strzelecką formą. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa w meczu przeciwko FK Tambow (3:2) popisał się dubletem. Przy pierwszym trafieniu Krychowiaka asystował Maciej Rybus. Dla polskiego pomocnika były to bramki nr 7 i 8 w tym sezonie.

Pierwszą bramkę Krychowiak zdobył po uderzeniu z dystansu. Strzał Polaka skierowany był w środek bramki, ale bramkarz rywali dał się zaskoczyć. Asystę w tej sytuacji zanotował Maciej Rybus.

PIERWSZY GOL KRYCHOWIAKA:

W 55. minucie przy stanie 2:2 Krychowiak po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Polski pomocnik zamknął akcję Lokomotiwu, uderzając bez przyjęcia tuż przy słupku. Trafienie Polaka zapewniło Lokomotiwowi dziesiąte zwycięstwo w sezonie.

Krychowiak w lidze zdobył już osiem bramek. W klasyfikacji najlepszych strzelców jest czwarty. Wyprzedzają go tylko Aleksander Sobolew i Eldor Szomurodow (10 goli) oraz Artiom Dziuba (9).

DRUGI GOL KRYCHOWIAKA:

FK Tambow - Lokomotiw Moskwa 2:3

Bramki: Vladimir Obukhov 39, Mikhail Kostyukov 47 - Adessoye Oyewole 33 (sam.), Grzegorz Krychowiak 29, 55

Coraz mniej czasu pozostaje do 1 stycznia. A to ważna data dla piłkarskich klubów, gdyż wtedy można rozpocząć negocjacje z zawodnikami, którym w połowie roku kończą się umowy. Sprawdźcie TOP 10 gwiazd do wzięcia za darmo w ligach zagranicznych od 1 stycznia!