Łucznictwo. Paweł Czyż z Resovii z brązem Pucharu Europy we włoskim Revereto

Trzy medale wywalczyła reprezentacja Polski podczas zawodów Pucharu Europy Juniorów i Kadetów w łucznictwie we włoskim Revereto. Na podium stanął m.in. Paweł Czyż z Resovii.

Srebro zdobył zespół kadetek, a brązowe medale mikst kadetów i zespół juniorów. W tej ostatniej ekipie wystąpił zawodnik Resovii Paweł Czyż, który wraz z Mateuszem Ogrodowczykiem (Poznań) i Piotrem Starzyckim (Warszawa) pokonali w ćwierćfinale Belgów 5:4, w półfinale ulegli Włochom 2:6, a meczu o brąz okazali się lepsi od Niemców (5:4). Indywidualnie Czyż zajął 17 miejsce.