Łukacijewska: niech Kaczyński wyładowuje swą złość w domu

norbi
Elżbieta Łukacijewska ostro zareagowała na nieprawdziwe, jej zdaniem, wypowiedzi byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego.
Elżbieta Łukacijewska ostro zareagowała na nieprawdziwe, jej zdaniem, wypowiedzi byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego. NORBERT ZIĘTAL
Elżbieta Łukacijewska ostro zareagowała na wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.

Były premier stwierdził, że PO odbiera Podkarpackiemu pieniądze przekazane na rozwój.

- Zwracam się do pana Jarosława Kaczyńskiego. Jeżeli tkwią w nim takie pokłady nienawiści, to niech je wyładowuje w swoim domu. Nie można przyjeżdżać na Podkarpacie i próbować skłócać mieszkańców - mówiła Łukacijewska podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Przemyślu.

Posłance chodziło o wypowiedzi Kaczyńskiego, że obecny rząd PO odbiera pieniądze przeznaczone na rozwój Podkarpackiego i przekazuje je na inne regiony. W podobnym tonie wypowiadali się inni politycy PiS, którzy w miniony weekend zjechali tłumnie do naszego województwa.

- Panie Kaczyński, proszę nie oszukiwać mieszkańców Podkarpacia - apeluje posłanka.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze 45

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

nie strasz nie strasz bo my nigdy z uni nie wyjdziemy bo nam tu dobrze

b
bloger

ty jak najszybciej udaj się na spotkanie z psychiatrą.Rejonizacja nie obowiązuje

P
PiS to Polska poza UE

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się w Warszawie z przedstawicielami włoskiej antyunijnej partii Fratelli d'Italia. Na rozmowach obecna była szefowa ugrupowania Giorgia Meloni.
To następny dowód że Kaczyński chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskie

P
PiSuarski Kacz Ko Lech
W dniu 23.03.2019 o 20:35, PiS to państwo policyjne napisał:

Policja zatrzymała dwóch nastolatków za to, że jeździli na hulajnogach wokół pomników Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich w Warszawie. Dziś w okolicach godz. 14:50 policja po krótkim pościgu zatrzymała dwóch nastolatków, którzy pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich jeździli na hulajnogach. Jeden z nich ma 14 lat, drugi - 15.Jak widzimy z nadesłanych przez niego zdjęć, interweniowało kilku funkcjonariuszy. Wygląda również na to, że zarekwirowali nastolatkom hulajnogi.

W promieniu 100 m od TEGO pomnik chodzi się w skarpetkach, na paluszkach i nie wolno śmiać się, rozmawiać ani puszczać bąków. To nasz narodowy Kim Ir Sen.
K
Kaczyński

patologia to jest w PGE, PGNiG, SG i w innych instytucjach. Dojna zmiana jak to Duda rzekł swego czasu.

P
PiS to państwo policyjne

Policja zatrzymała dwóch nastolatków za to, że jeździli na hulajnogach wokół pomników Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich w Warszawie. Dziś w okolicach godz. 14:50 policja po krótkim pościgu zatrzymała dwóch nastolatków, którzy pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich jeździli na hulajnogach. Jeden z nich ma 14 lat, drugi - 15.
Jak widzimy z nadesłanych przez niego zdjęć, interweniowało kilku funkcjonariuszy. Wygląda również na to, że zarekwirowali nastolatkom hulajnogi.

r
rozPiSdżadż Polski

Ten bezzębny, miałki i mściwy człowiek niszczenie kraju wyniósł ze swojego rodzinnego domu. To nie jest śmieszne - to straszne: Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha Kaczyńskich –> Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.
Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku – dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
Drugi, Henryk, był ministrem “sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze – już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu – właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów.
To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!).
Czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi? Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
PS: Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali."
Jak chcę oczerniać tych, którzy ryzykowali życiem dla wolnej Polski, to sam muszę być czysty...a co Ty wredny i mściwy człowieku dla tej Polski zrobiłeś ?? 
" 13-go grudnia spałem do południa "...

 

k
kolejne kłamstwo PiS

MORAWIECKI: Zresztą na wielu wiecach z wyborcami podkreślałem, że program budowy dróg lokalnych, który był prowadzony przez koalicję PO i PSL, był zdecydowanie niewystarczający.
KŁAMSTWO! Rząd PiS do tej pory dwukrotnie obniżał wydatki na Program na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej (2016-2019), który został przygotowany przez rząd PSL-PO. Łącznie obciął finansowanie dróg lokalnych w latach 2017-18 o pół miliarda zł. Łącznie w czasach rządu PSL-PO w latach 2009-2015 przebudowano, zbudowano lub wyremontowano 14 803 km dróg lokalnych (gminnych i powiatowych). Wsparcie ze strony budżetu państwa stanowiło blisko połowę wydatków na te inwestycje i wyniosło ok. 5 mld 400 mln zł. W czasach rządu PiS w latach 2016-2017 przebudowaniu, zbudowano lub wyremontowano 3 471 km dróg lokalnych (gminnych i powiatowych). Wsparcie ze strony budżetu państwa stanowiło blisko połowę wydatków na te inwestycje i wyniosło ok. 1 mld 600 mln zł.

r
rząd PiS przeciw USA

Czy zauważyliście że Polska pod rządami PiSu zaczyna być antyamerykańska (kłótnia z ambasador USA jak broni niezależności amerykańskiej firmy TVN) a jest proputinowska (politycy PiS mowia tak eamo o konflikcie ukraiński-rosyjskim tak samo jak rosyjscy proputinowscy politycy)

K
Kacz Jaris strażnik PiS-u
W dniu 18.11.2018 o 14:37, PiS to złodzieje napisał:

Pisowska banda złodziejaszków bierze z panstwowego jak by to było niczyje

Nie po to my sie pchali DO KORYTA żeby dziadować.

Nam sie NALEŻY !

P
PiS to złodzieje

Pisowska banda złodziejaszków bierze z panstwowego jak by to było niczyje

G
Gość
W dniu 06.10.2018 o 16:26, czy Kaczyński ma chłopaka? napisał:

link: w w w. p i k i o. pl / oficer-wywiadu-chlopak-kaczynskiego/Czegoś takiego jeszcze nie było. Oficer wywiadu ujawnił dane na temat osoby – według jego wiedzy – będącej w związku z Jarosławem Kaczyńskim, potwierdzając tym samym jego homoseksualność. Prezes PiS utrzymywał z nim kontakty seksualne od bardzo dawna. Teraz sprawa ujrzała światło dzienne.Oficer wywiadu prowadził sprawę „BUŚ”, zbierając obciążające informacje o Jarosławie Kaczyńskim, które miały potwierdzić jego homoseksualność. Sprawa prowadzona była przez 5 lat.Dowody zebrano w ramach rozpracowania sprawy w 1992 r. i 1993 r zakładając podsłuchy oraz monitoringi w miejscu gdzie por. Piotr Polaszczyk – tak według oficera nazywa się chłopak Kaczyńskiego– W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym – przekonuje oficer służb.Drugą sprawę obciążającą nie tylko Kaczyńskiego rozpracował nie kto inny jak Antonii Macierewicz. Sprawę o kryptonimie „PACZKA”, która rozpoczęła się w 1993 roku została zapoczątkowana właśnie dochodzeniem „BUŚ”. Miała ona dotyczyć działalności gospodarczej Polaszczaka, lecz był to tylko pretekst, ponieważ na to poświecono jedynie jedną stronę, reszta skupiała w sobie właśnie dowody w kwestii jego kontaktów seksualnych. Tutaj również stosowane były podsłuchy, materiały filmowe oraz obserwacja stacjonarna. Te i inne dowody zdobyte przez WSI nie znalazły się jednak w archiwach śledztwa pod kryptonimem „PACZKA”. W raporcie Macierewicza stwierdzono, że powodem były właśnie materiały obciążające Jarosława Kaczyńskiego.

Może dawniej byłaby to sensacja.Dzisiaj nie robi prawie na nikim /prócz ciebie/ wrażenia. Każdy ma prawo do miłości,niezależnie od płci i wieku.


 

c
czy Kaczyński ma chłopaka?

link: w w w. p i k i o. pl / oficer-wywiadu-chlopak-kaczynskiego/
Czegoś takiego jeszcze nie było. Oficer wywiadu ujawnił dane na temat osoby – według jego wiedzy – będącej w związku z Jarosławem Kaczyńskim, potwierdzając tym samym jego homoseksualność. Prezes PiS utrzymywał z nim kontakty seksualne od bardzo dawna. Teraz sprawa ujrzała światło dzienne.
Oficer wywiadu prowadził sprawę „BUŚ”, zbierając obciążające informacje o Jarosławie Kaczyńskim, które miały potwierdzić jego homoseksualność. Sprawa prowadzona była przez 5 lat.
Dowody zebrano w ramach rozpracowania sprawy w 1992 r. i 1993 r zakładając podsłuchy oraz monitoringi w miejscu gdzie por. Piotr Polaszczyk – tak według oficera nazywa się chłopak Kaczyńskiego
– W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym – przekonuje oficer służb.
Drugą sprawę obciążającą nie tylko Kaczyńskiego rozpracował nie kto inny jak Antonii Macierewicz. Sprawę o kryptonimie „PACZKA”, która rozpoczęła się w 1993 roku została zapoczątkowana właśnie dochodzeniem „BUŚ”. Miała ona dotyczyć działalności gospodarczej Polaszczaka, lecz był to tylko pretekst, ponieważ na to poświecono jedynie jedną stronę, reszta skupiała w sobie właśnie dowody w kwestii jego kontaktów seksualnych. Tutaj również stosowane były podsłuchy, materiały filmowe oraz obserwacja stacjonarna. Te i inne dowody zdobyte przez WSI nie znalazły się jednak w archiwach śledztwa pod kryptonimem „PACZKA”. W raporcie Macierewicza stwierdzono, że powodem były właśnie materiały obciążające Jarosława Kaczyńskiego.

P
PiS to śmierć dzieci

Żeby ratować życie naszego dziecka musieliśmy zostawić wszystko: dom, rodzinę, najbliższe osoby – mówi Monika Mijalska (27 l.) z Konina (Wielkopolskie). Wraz mężem Markiem (28 l.) i synkiem Bogusiem (9 mies.) chorym na rdzeniowy zanik mięśni wyjechała do Francji. Tam chłopiec zakwalifikował się do darmowego leczenia. W Polsce, pod rządami MORAWIECKIEGO i PiS, dziecko byłoby skazane na szybką śmierć!
Od 2016 roku istnieje jeden jedyny lek – Nusinersen (Spinraza), który skutecznie poprawia stan zdrowia małych pacjentów. W maju 2017 roku został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej. Niestety, Polska go nie refunduje. Kuracja tym lekiem w pierwszym roku choroby kosztuje aż 540 tys. euro (ok. 2,3 mln zł)! Później – połowę tej sumy każdego roku.
– Przez to takie rodziny jak nasza są zmuszone do emigracji i wywrócenia całego życia do góry nogami. Ale najważniejsze dla nas było życie naszego synka. W marcu wyjechaliśmy do Paryża. Czekanie w kraju na rozpoczęcie leczenia mogłoby spowodować, że nie mielibyśmy już kogo leczyć – tłumaczy pani Monika.
Spakowali się więc i wyjechali, zostawiając w Polsce wszystko. – Mąż musiał rzucić pracę. Na szczęście tu dostajemy pieniądze z programu leczniczego we Francji, do którego Bogusia zakwalifikowano – dodaje. – Ciężka jest świadomość, że nie wiemy, czy w ogóle do Polski wrócimy. Będziemy mogli to zrobić dopiero, gdy lek będzie u nas w kraju dostępny i refundowany. Nie zaprzestaniemy terapii we Francji, dopóki tak się nie stanie, bo już po kilku miesiącach kuracji widzimy poprawę. Boguś rusza rączkami, zaczyna ruszać nóżkami i klatka piersiowa dobrze się rozwija – mówi pani Monika. Dbają o nas lepiej niż nasz własny kraj – mówi rozżalona kobieta.
Producent preparatu przekazał lek dla 30 polskich dzieci z SMA1, by pokazać, że jest on skuteczny. Ale to kropla w morzu potrzeb, bo chorych na rdzeniowy zanik mięśni jest w Polsce między 400 a 800 osób. Co roku dochodzi 50 nowych zdiagnozowanych przypadków, a wiele rodzin jest zmuszonych do emigracji. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy ok. 40 polskich rodzin z dziećmi chorymi na SMA na stałe wyjechało do krajów, które oferują nowoczesne leczenie farmakologiczne.
Kilkanaście rodzin nie mogło wyjechać i ich dzieci, nie mając leczenia w kraju, przegrały z chorobą – ostatnio to 8-miesięczny Tomek i 4-miesięczny Roland.

b
bloger
W dniu 03.08.2018 o 01:21, PiS prowadzi nas w odchłań napisał:

Pan Norman Davies - ""PiS to najbardziej mściwy gang w Europie a Kaczyński zachowuje się jak bolszewik i paranoik!". Cóż dodać do słów tego wspaniałego historyka. Wystarczy się z Nim tylko zgodzić. To w sumie bardzo smutne, bo PiS pogrąża nas wszystkich i to szaleństwo, które obecnie ma miejsce odbija się na niewinnych, a najbardziej odbije się na młodzieży i dzieciach, bo one będą już żyć poza UE, bo opamiętania w suwerenie nadal nie widać, a ostatni dzwonek chyba minął. Teraz lecimy na zderzenie ze ścianą. WSZYSCY :(:( :(

ale jełopie 500,300+to ci nie przeszkadza i co miesiąc wyciągasz zachłannie brudną łapę

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3