Magia w Magicznych Ogrodach

Artykuł sponsorowany

Magia w Magicznych Ogrodach

Wiecie czy nie wiecie, baśnie żyją w każdym świecie. Są z nami od urodzin aż do kresu dni. Każdy z nas ma swoją ulubioną, ale co ważniejsze, każdy z nas może być jej bohaterem, o ile dowie się o nas jakiś autor. Pewne jest, że nie ma baśni bez magii. Przynajmniej w Magicznych Ogrodach Janowiec!

Dawno, dawno temu, kiedy światem nie rządziła jeszcze technologia, w krainie wzgórz i jezior, urodzili się Zoran i Arag. Szybko okazało się, że nie są zwyczajnymi chłopcami a magami. Przyjaźń i konflikt między nimi, miłość do czarodziejki Tuuli, która ich podzieliła, legły u podwalin historii Magicznych Ogrodów.

Na spędzenie najbliższego weekendu (6.06 – 7.06) w Janowcu, zaprasza wszystkich Świat Magii.
Stali ogrodowi goście ją znają, ale nowym należy się opowieść o bohaterach oryginalnej baśniowej historii. Wszyscy zamieszkują jedną z 12 krain, wśród nich są Ogród Wróżek z Zamkiem, Kwiatowa Dolina, Marchewkowe Pole, Krasnoludzki Gród czy budzące dreszcz emocji Mroczysko. Zaciekawienie budzą już same imiona naszych bohaterów, a co dopiero ich historie.
Przybywajcie do Magicznych Ogrodów, a poznacie świat m.in. Zorana, Araga, Tuuli, Alatusa Mortisa a także Krasnoludów, Bulwiaków, Mordoli i Robanków.

Trudno się dziwić, że to istniejące już sześć lat baśniowe miejsce, cały czas ściąga całe rzesze miłośników edukacji, zabawy i relaksu.
Weekend ze Światem Magii wypełnią Ogrodowe atrakcje w postaci prezentacji żonglera Kranoluda Wyrwipałki, Smoka Wyrwizęba i Czarodziejskich Wróżek.

Baśń Magicznych Ogrodów prawdopodobnie nigdy się nie skończy, a to dzięki Wam, wierni jej wielbiciele. Pomyślcie o zdaniu, które rozpoczęło ten tekst. Każdy z Was może stworzyć własną baśń i być w niej jednym z bohaterów, ale pamiętajcie, żeby po naukę przyjechać do Janowca, do jedynych takich Ogrodów!

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę WWW oraz na Facebooka