Makroregion. Karpaty Krosno przegrały w Lublinie z Motorem

Marcin Jastrzębski
Juniorzy młodsi Karpat Krosno przegrali z Motorem Lublin w wyjazdowym meczu 5. kolejki makroregionalnej ligi juniorów młodszych.

Krośnianie przez brak koncentracji we własnym polu karnym stracili gola na 1-0. Karpaty powinny wyrównać kilka minut po przerwie.

Najpierw rzutu karnego nie wykorzystał Arek Ryglewicz (bramkarz wyczuł intencje), a następnie w sytuacji oko w oko z bramkarze Motoru, piłki należycie nie opanował Szymon Pietruś.

- Te dwie okazje mogły i powinny odmienić to spotkanie - podkreślał Aleksander Łęcki, kierownik Karpat. Następnie nasz zespół mimo tego, że grał z przewagą jednego zawodnika, nie ustrzegł się prostych błędów po których padł gol na 2-0 i 3-0.

MOTOR LUBLIN - KARPATY KROSNO 5-0 (1-0)
BRAMKI: Burczaniuk 2 (3, 52), Łuszyński 2 (60, 67), Niećko (64).

KARPATY: Jucha (72. Florek) - Skwara (54. Kasperkowicz), Kolbusz, Świerk, Mazur (70. Świętnicki) - Ryglewicz, Rutyna (41. Kozubal), Pietruś (62. Paradysz), Farbaniec (67. Najba) - Kozioł (62. Florczak), Musialik.

ŻÓŁTE KARTKI: Kasperkowicz. CZERWONA KARTKA: Kowalczyk (48, za faul w polu karnym na Ryglewiczu (Motor). WIDZÓW 100.