MAMA I JA Sprawdź kto pojawi się na okładce gazety, a kto wygrał samochód w finale ogólnopolskim

Akcja specjalna MAMA I JA
Z okazji Dni Matki i Dziecka stworzyliśmy wielką galerię zdjęć mam z ich pociechami. Nasi Czytelnicy wybrali zdjęcie, które trafi na okładkę "Nowin". Rozpoczęło się głosowanie w finale ogólnopolskim, w którym zostaną wybrane najsympatyczniejsze mamy. Czekają na nie zaproszenia na pobyt w Energylandii oraz główna nagroda - samochód Citroen C3.
SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

____________________

SPRAWDŹ WYNIKI
w miastach i powiatach

____________________

Mamy, które otrzymały najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie, zdobyły nagrody opisane poniżej. Wojewódzki ranking liderek zdecydował o tym, która mama z dzieckiem lub dziećmi trafi na okładkę gazety, a także które mamy zdobyły vouchery na zakupy w sklepach SMYK oraz awansowały do ogólnopolskiego finału i mają szansę na zdobycie samochodu Citroen C3.

SPRAWDZ WYNIKI
rankingu wojewódzkiego

____________________

Zobacz rozmowy wideo z liderkami rankingów:

Jagoda Duszkiewicz, mama Floriana

Wiktoria Picur, mama Oliwiera

Agata Stefanowicz, mama Martyny, Laury, Victorii i Olivii

Aleksandra Palasek, mama Mileny

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę - twierdził angielski poeta Matthew Arnold. Musi być w tym dużo prawdy, bo miłość każdej matki do swoich dzieci jest po prostu... NIEZIEMSKA! Bezwarunkowa, absolutna, bezkresna. Szczęśliwa mama z dziećmi to jeden z najpiękniejszych fotograficznych kadrów na świecie! Takie zdjęcia są wzruszające, pełne radości i uśmiechu. Dlatego tak chętnie dzielimy się nimi z innymi w mediach społecznościowych.
- W tym roku, z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, wzajemną miłość mam i ich dzieci uwieczniliśmy w wielkiej galerii w naszym serwisie internetowym oraz w specjalnym dodatku do gazety - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji.
Fotografie, które zostały przesłane do 26 maja włącznie, ukazały się w specjalnym dodatku do gazety w Dniu Dziecka, we wtorek 1 czerwca.

Najsympatyczniejsze mamy
wybiorą Czytelnicy

Spośród mam z dziećmi, które zgłosiły się do naszej akcji, osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostały wybrane najsympatyczniejsze mamy. Nagrodami dla nich są zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Dla laureatek z każdego miasta i powiatu mamy także wyjątkową nagrodę - srebrne puzderko z miejscem na zdjęcie mamy z dzieckiem z limitowanej serii zaprojektowanej przez renomowaną firmę jubilerską J'ADEMI.

Wspaniałą nagrodą jest także voucher na duży fotoobraz na płótnie, na którym będzie można umieścić np. zdjęcie wykonane podczas rodzinnej sesji zdjęciowej, która jest nagrodą w naszej akcji. Taki obraz będzie wspaniałą rodzinną pamiątką.

Cała rodzina może się też świetnie bawić grając w gry planszowe. Zestaw gier dla dzieci w różnym wieku również jest nagrodą dla mam, które w każdym mieście i powiecie zdobyły najwięcej głosów.

Wszystkie laureatki z miast i powiatów zaprezentujemy w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się na początku lipca. Zdjęcie mamy, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa trafi na okładkę głównego wydania gazety.

Pierwsze pięć mam ze szczytu wojewódzkiego rankingu laureatek z miast i powiatów otrzyma także vouchery na zakupy w salonach SMYK o wartości 2000 złotych, 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych odpowiednio za zajęcie miejsca 1, 2, 3 oraz 4 i 5 w rankingu.

W finale czeka samochód
- CITROEN C3

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji MAMA I JA, w którym główną nagrodą będzie piękny, nowoczesny i ekonomiczny samochód - Citroen C3 o wartości ponad 60 000 złotych.

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w lipcu, nasze województwo będzie reprezentować dziesięć mam spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów. Mamy z naszego regionu będą rywalizować o głosy z kandydatkami z innych województw.

Poza główną nagrodą - samochodem w finale akcji będzie można zdobyć także inne atrakcyjne nagrody. Na mamy, które zajmą pierwszych dziesięć miejsc w finałowym rankingu czekać będą rodzinne zaproszenia na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku.

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze mamy rozpocznie się we wtorek, 1 czerwca i będzie trwać do czwartku, 8 lipca do godz. 20:00.
 • Zgłoszenia mam będą przyjmowane do niedzieli, 20 czerwca.
 • Głosowanie w finale, w którym weźmie udział dziesięć mam z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 12 lipca i będzie trwać do środy, 21 lipca do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

W każdym mieście i powiecie mamy, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • zaproszenie na profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową
 • srebrne puzderko w kształcie serca z łańcuszkiem z miejscem na umieszczenie zdjęcia
 • voucher na fotoobraz na płótnie
 • komplet gier planszowych dla całej rodziny i dzieci w różnym wieku
 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem w akcji MAMA I JA
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "MAMA I JA", w którym na początku lipca zostaną zaprezentowane laureatki z każdego powiatu
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem
 • kreatywny pakiet do zabawy składający się z worka do malowania, piórnika do malowania, frisbee, kredek, farbek akwarelowych i bloku rysunkowego

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Mamy, które w wojewódzkim rankingu zwyciężczyń z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tym rankingu - awans do finału akcji MAMA I JA, w którym główną nagrodą będzie piękny samochód Citroen C3
 • za zajęcie miejsce od 1 do 5 w tym rankingu - vouchery na zakupy w sklepach SMYK o wartości 2000 złotych, 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych odpowiednio za zajęcie miejsce 1, 2 3 oraz 4 i 5 w rankingu
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tym rankingu - publikację zdjęcia mamy z dziećmi na okładce gazety
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tym rankingu - Voucher na kolację w Grand Hotel

_______________

Nagrody w finale

W ogólnopolskim finale akcji na mamy, które zdobędą najwięcej głosów, czekają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w finale - rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII
 • za zajęcie pierwszego miejsca - samochód CITROEN C3

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Wideo