Zamknij

Nowiny

Marcin Urbaś i Artur Siódmiak w Birczy [ZDJĘCIA]

Rok 2017 rozpoczął się bardzo ciekawie dla dzieci oraz trenerów klubu sportowego UKS Żaki Bircza k. Przemyśla. Klub działający przy Zespole Szkół w Birczy,

UKS Żaki Bircza

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [5/7] Poprzednie Następne

Rok 2017 rozpoczął się bardzo ciekawie dla dzieci oraz trenerów klubu sportowego UKS Żaki Bircza k. Przemyśla. Klub działający przy Zespole Szkół w Birczy, trenujący na przyszkolnym Orliku realizuje od 2015 r. projekt Kluby Sportowe Orange i wygrał rywalizację o udział w treningu Ambasadorów programu - Marcina Urbasia oraz Artura Siódmiaka.

Zawodnicy z Birczy mieli okazję trenować z jednym z najszybszych polskich lekkoatletów, rekordzistą Polski w biegu na 200 m, Marcinem Urbasiem. Technika biegu to główny aspekt na który zwracał uwagę Halowy Mistrz Europy z 2002 r. Dzieci zaciekawiły się również życiem poza sportowym wielokrotnego medalisty. Urbaś bardzo często gra w gry komputerowe.

Artur Siódmiak podobnie jak wcześniej Urbaś, przeprowadził rozmowę z zawodnikami oraz trenerami, a następnie trening piłki ręcznej. Nie zabrakło oczywiście czasu na wspólne zdjęcia z gwiazdą oraz autografy. W hali zgromadziło się ponad 300 osób.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy