reklama

Marsz w obronie TV TRWAM w Łańcucie

Michal OkrzeszowskiZaktualizowano 
Krzysztof Kapica
Kilkaset osób protestowało dziś w Łańcucie w obronie Telewizji TRWAM.

Kilkaset osób przeszło ulicami Łańcuta. Demonstrowali w obronie wolnych mediów. Głównym powodem protestu był fakt, że Telewizji Trwam nie przyznano koncesji niezbędnej do nadawania na cyfrowych multipleksach.

Demonstracja rozpoczęła się o godzinie 13:00 "Mszą św. w intencji Ojczyzny". Następnie protestujący uformowali pochód i ulicami: Farną, Plac Sobieskiego, 3-go Maja, oraz Królowej Elżbiety przeszli na planty miejskie. Podczas marszu śpiewali pieśni maryjne.

Spośród niesionych przez nich sztandarów przeważały flagi narodowe. Zdarzały się też flagi watykańskie, transparenty Akcji Katolickiej, "Solidarności", Solidarnej Polski, flagi powiatu łańcuckiego. Nie mogło oczywiście zabraknąć transparentów z logo Radia Maryja.

Na plantach odbył się wiec, podczas którego przemawiali m.in. posłowie Kazimierz Gołojuch (Prawo i Sprawiedliwość) i Kazimierz Ziobro (Solidarna Polska) oraz organizator protestu Lucjan Kluz.

Pikieta przebiegała spokojnie. Przemawiający zaznaczali, że jest ona wstępem do ogólnopolskiego protestu, który odbędzie się w sobotę 29 września w Warszawie.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1,163

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Brzeszczot
W dniu 12.04.2019 o 02:58, Obserwator_loży napisał:

Hitler przegrał wojnę dzięki dywersyjnej robocie kapitana Klossa, który doradził generałom sztabu podczas najazdu na Związek Sowiecki w 1942, aby powstrzymali Hitlera przed jego planem ominięcia Moskwy i ataku na Kaukaz na południu i Leningrad na północy. Admirał Canaris nagrodził za to kpt.Klossa Żelaznym Krzyzem. J23 2*3 = 6

Jednak większą rolę w przegranej Adolfa odegrał radziecki szpieg w niemieckim sztabie. Nazywał się Stirlitz. On przekazywał cenne informacje do załogi Rudego.
K
KorespondentTrwm(Warszawa)

Na naszych oczach zmienia się rzeczywistość

You Tube: kanał Media Narodowe

O
Obserwator_loży
W dniu 11.04.2019 o 11:47, Obserwator_loży napisał:

Hitler też pokazał ten znak odpalając na Anglię rakiety V1 i V2. Przegrał wojnę, bo aparat państwowy III Rzeszy był naszpikowany aliancką i radziecką agenturą (Czerwona Orkiestra, admirał Canaris). Ponadto jako całkowicie uzależniony od narkotyków i okultyzmu był precyzyjnie kontrolowany przez iluminatów.

 

Hitler przegrał wojnę dzięki dywersyjnej robocie kapitana Klossa, który doradził generałom sztabu podczas najazdu na Związek Sowiecki w 1942, aby powstrzymali Hitlera przed jego planem ominięcia Moskwy i ataku na Kaukaz na południu i Leningrad na północy. Admirał Canaris nagrodził za to kpt.Klossa Żelaznym Krzyzem.

                                                      J23

                                                      2*3 = 6

O
Old_Belfer

Veto dla   strajku w oświacie. Ja prowadzę zajęcia Temat Historia świata

666 r.

Wystąpienie islamu jako zamachu na dogmat Trójcy św. . Do tego czasu w Turcji i na Bliskim Wschodzie (obecne kraje muzułmańskie) dominował katolicyzm dlatego. Sanhedryn zmontował pierwszy New Age czyli islam- religia skompilowana przez rabinów z pogańskiej religi Arabów, judaizmu kabaly i Talmudu i herezji chrześcijańskich

666*2=1332

Szczyt potęgi katolicyzmu w Europie. Reakcja Sanhedrynu i masonerii - drugi New Age - ekspansja bogów antyku greckiego, gnozy, kabały Renesans (Odrodzenie ducha pogańskiego)

Kara za uleganie przez papiestwo wpływom renesansu:

Sacco di Roma to włoskie określenie oznaczające zdobycie i złupienie Rzymu jakie miało miejsce dniach 6-14 maja 1527 roku przez niemiecko-hiszpańskie wojska Karola V podczas wojny z Francją, papieżem Klemensem VII oraz miastami włoskimi. To barbarzyńskie zniszczenie miasta i wymordowanie ogromnej liczby jego mieszkańców położyło kres epoce odrodzenia w Rzymie i jest uważane za symboliczną datę końca włoskiego Renesansu. Papież schronił się w Zamku Anioła skąd obserwował doszczętne spalenie Rzymu i rzeź mieszkańców.

666*3 = 1998

Rewolucja satanistyczna w Kościele

Pokłon przed duchem tego świata (Lucyferem)

Jan Paweł II całuje Koran zaprzeczający dogmatom o Trójcy św. i Bóstwie Chrystusa, przyjmuje inicjację kultu Siwy Molocha w Indiach

"Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będzies

 
B
Brzeszczot
W dniu 11.04.2019 o 12:20, KorespondentTrwm(Toruń) napisał:

Czy duchowni wiedzą po co jest w ogóle Kościół? Zgromadzenie wiernych. Po co to „zwierzę” istnieje? Wiecie drodzy duchowni? A i wierni też, choć to duchowni są od prowadzenia owieczek…Kościół nie jest od akcji charytatywnych choć to część jego działalności. Nie jest od organizowania różnych wycieczek krajoznawczych, nie jest od dobrych stosunków z innymi religiami, nie jest od ochrony przyrody. Rolą Kościoła jest prowadzenie wiernych do zbawienia. To jest główna, jedyna i zasadnicza rola Kościoła. Kościół ma mi pokazywać jak mam osiągnąć zbawienie. Kościół w którym duchowieństwo o tym zapomina jest nikomu do niczego niepotrzebny. Wycieczki, działalność charytatywną, ekologiczną, buziaczki z różnymi wyznawcami to sobie wierni sami potrafią załatwić. Wierni jednak nie załatwią sobie sakramentów, ani nie zastąpią nauki o zbawieniu rozdawnictwem chleba, o czym przekonali się Apostołowie. Jeżeli zatem Kościół w swojej Doktrynie rezygnuje z prowadzenia ludzi do zbawienia – a za sprawą Bergoglio obecnie to się dzieje, bowiem jak naucza Bergoglio już jesteśmy zbawieni, co jest przecież bzdurą bo mamy tylko otwartą możliwość zbawienia a nie pewność, że znajdziemy się w Niebie – to tym samym Kościoł jest tylko zbędnym balastem pożerającym środki.

Kościół powinien szybko pozbyć się że swoich szeregów Pana Rydzyka. Jego biznesy wszelkiego rodzaju nijak sie mają do nauczania kościoła.
T
Tomek
W dniu 09.04.2019 o 11:37, Old_Belfer napisał:

Ja nie strajkuję. Temat dzisiejszej lekcji:                                                              Podstawowa reguła teologii i metafizyki: Z jednego źródła nie może jednocześnie wypływać woda zimna i gorąca:                                                                 ♨   

 

Autentycznie wykształcony człowiek to i właściwa decyzja.  W tych strajkach nauczycieli na kilometr widać, że nie chodzi o żadne dobro i nauczycieli i tym bardziej dzieci. A nauczycielom się wydaje, że walczą o wielkie sprawy. Ja widziałem z bliska tę wielką walkę o sprawy w 1989 r. Ten strajk to jest świetny dowód na to, że wykształcenie niekoniecznie przekłada się na mądrość i że można mieć tytuły i być robionym w bambuko bardziej niż nie mając wykształcenia. Wykształcenie bywa zwodnicze bo może zbudować w człowieku przekonanie o własnej nieomylności.

 

K
KorespondentTrwm(Toruń)

Czy duchowni wiedzą po co jest w ogóle Kościół? Zgromadzenie wiernych. Po co to „zwierzę” istnieje? Wiecie drodzy duchowni? A i wierni też, choć to duchowni są od prowadzenia owieczek…

Kościół nie jest od akcji charytatywnych choć to część jego działalności. Nie jest od organizowania różnych wycieczek krajoznawczych, nie jest od dobrych stosunków z innymi religiami, nie jest od ochrony przyrody. Rolą Kościoła jest prowadzenie wiernych do zbawienia. To jest główna, jedyna i zasadnicza rola Kościoła. Kościół ma mi pokazywać jak mam osiągnąć zbawienie. Kościół w którym duchowieństwo o tym zapomina jest nikomu do niczego niepotrzebny. Wycieczki, działalność charytatywną, ekologiczną, buziaczki z różnymi wyznawcami to sobie wierni sami potrafią załatwić. Wierni jednak nie załatwią sobie sakramentów, ani nie zastąpią nauki o zbawieniu rozdawnictwem chleba, o czym przekonali się Apostołowie. Jeżeli zatem Kościół w swojej Doktrynie rezygnuje z prowadzenia ludzi do zbawienia – a za sprawą Bergoglio obecnie to się dzieje, bowiem jak naucza Bergoglio już jesteśmy zbawieni, co jest przecież bzdurą bo mamy tylko otwartą możliwość zbawienia a nie pewność, że znajdziemy się w Niebie – to tym samym Kościoł jest tylko zbędnym balastem pożerającym środki.

 

O
Obserwator_loży
W dniu 11.04.2019 o 10:04, Tomek napisał:

To prawda. Winston Churchill pokazał ten znak, czyli rzucił klątwę na Hitlera i ten przegrał wojnę.

 

Hitler też pokazał ten znak odpalając na Anglię rakiety V1 i V2. Przegrał wojnę, bo aparat państwowy III Rzeszy był naszpikowany aliancką i radziecką agenturą (Czerwona Orkiestra, admirał Canaris). Ponadto jako całkowicie uzależniony od narkotyków i okultyzmu był precyzyjnie kontrolowany przez iluminatów.

M
Młody_biblista
W dniu 11.04.2019 o 08:46, Brzeszczot napisał:

Włosy kobiecie dały jej za okrycie... Rozumiem że wgzórek łonowy u kobiety jest zarośnięte włosami po to by zakryć wejście do pochwy? I na odwrót, kobieta która goli sobie to miejsce zaprasza chętnych do swojej jaskini rozkoszy. Tak?

 

Kobieta która goli sobie to miejsce jest masonką, ponieważ wygląda jak w fartuszku masońskim.

                                                                         ✉

 
T
Tomek
W dniu 11.04.2019 o 09:48, Obserwator_loży napisał:

V - vav 6 litera alfabetu hebrajskiego✌ politycy czy celebryci wykonując ten gest pokazują 6 liczbę zła (rzucają klątwę - hex)

To prawda. Winston Churchill pokazał ten znak, czyli rzucił klątwę na Hitlera i ten przegrał wojnę.
O
Obserwator_loży

V - vav 6 litera alfabetu hebrajskiego

✌ politycy czy celebryci wykonując ten gest pokazują 6 liczbę zła (rzucają klątwę - hex)

 

B
Brzeszczot
W dniu 11.04.2019 o 02:32, Młody_biblista napisał:

Witam was bracia i siostry :)Otóż prześledziłem prawie cały Nowy Testament już, i zastanawia mnie co myślicie o wyglądzie Jezusa ChrystusaOto co mam do przedstawienia:1 Kor. 11,"14 Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16 Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże8."Z tych cytatów wynika, że Jezus ma krótkie włosy bo byłoby hańbą dla Jezusa by przed Bogiem nosić długie włosy? czy ja może źle rozumiem.Jeśli Jezus ma krótkie włosy to wszystkie wizerunki Jezusa jakie przedstawia kościół kompletnie nic a nic nie odwzorowują Jezusa Chrystusa. Proszę o waszą opinie w sprawie włosów.

Włosy kobiecie dały jej za okrycie... Rozumiem że wgzórek łonowy u kobiety jest zarośnięte włosami po to by zakryć wejście do pochwy? I na odwrót, kobieta która goli sobie to miejsce zaprasza chętnych do swojej jaskini rozkoszy. Tak?
O
Obserwator_loży
W dniu 11.04.2019 o 02:05, KorespondentTrwm(Kair) napisał:

  Ale Skarabeusze to Ty szanuj. W starożytnym Egipcie skarabeusz był uważany za zwierzę święte. Stał się symbolem wędrówki słońca po niebie i symbolem odrodzenia. Bóstwo znane pod nazwą Khepri było czczone pod postacią skarabeusza. Imię tego boga znaczy "Ten, który się rozwija". Egipcjanie wierzyli, że skarabeusze rodzą się z niczego (niejako same z siebie), ponieważ ich młode pojawiały się jakby z nicości, wychodząc z kulki gnoju, w której się rozwijały.W roku 2013 opublikowano dane wskazujące, iż żuki wykorzystują Drogę Mleczną do orientacji przestrzennej 

 

Karol Wojtyła (późniejszy papież Jan Paweł II) był biskupem tytularnym Kom Ombo od 4.07.1958 do 13.01.1963.

 

Kom Ombo leży nad Nilem, 50 km na północ od Asuanu, Okres głównego rozkwitu miasta przypada na czasy panowania Ptolemeusza V, gdy to w Kom Ombo powstał obóz stacjonujących tam żołnierzy.  Głównym obiektem religijnym Kom Ombo jest wzniesiona przez Totmesa III świątynia, rozbudowana przez Ptolemeuszy. Świątynia poświęcona była dwóm triadom boskim, które tworzyli: Sobek - bóg krokodyl patron armii egipskiej, Hathor i Chonsu oraz Haroeris (Horus starszy), Taneset-nofret i Panebtaui. Cechą charakterystyczną świątyni jest wybudowanie dwóch naosów obok siebie i szeregu drzwi dla każdej triady bóstw osobno. W kaplicy Hathor przechowywane są mumie krokodyli.

 

O
Old_Belfer
W dniu 11.04.2019 o 01:53, Młody_biblista napisał:

Księga Rodzaju 6A gdy się ludzie poczęli rozmnażać na ziemi, i zrodzili córki:2 Widząc synowie Boży córki ludzkie, iż były piękne, wzięli sobie za żony ze wszystkich, które obrali.3 I rzekł Bóg: Nie będzie trwał duch mój na wieki w człowieku, gdyż jest ciałem: i będą dni jego sto i dwadzieścia lat.4 A Olbrzymowie byli na ziemi w one dni; bo gdy weszli synowie Boży do córek ludzkich, a one porodziły: ci są mocarze od wieku, mężowie sławni. Egzegeza ezoterycznaSynowie Boży - cyrkiel (narzędzie opisu sfer niebieskich0Córki ludzkie - węgielnica (ekierka (narzędzie opisu powierzchni Ziemi)Olbrzymi (Giganci)  Nadludzie (Ubermensch) o zmieszanej naturze ludzko (glina) anielskiej (zelazo)

 

Jak na górze (Makrokosmos) tak na dole (Mikrokosmos)

Wielki Architekt Wszechświata zajmuje się przebudową Mikrokosmosu, czyli natury ludzkiej (transhumanizm, gender); narzędzia: cyrkiel i wegielnica nałożone na siebie w emblemacie masonerii ramionami tworzą kanał rodny dla G (nadczłowiek lub podczłowiek)

 

△  Syn Boży

▽  córka ludzka

✡  Gwiazda sześcioramienna; 6 = G

 
M
Młody_biblista

Witam was bracia i siostry :)
Otóż prześledziłem prawie cały Nowy Testament już, i zastanawia mnie co myślicie o wyglądzie Jezusa Chrystusa
Oto co mam do przedstawienia:
1 Kor. 11,
"14 Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16 Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże8."
Z tych cytatów wynika, że Jezus ma  krótkie włosy bo byłoby hańbą dla Jezusa by przed Bogiem nosić długie włosy? czy ja może źle rozumiem.
Jeśli Jezus ma krótkie włosy  to wszystkie wizerunki Jezusa jakie przedstawia kościół kompletnie nic a nic nie odwzorowują Jezusa Chrystusa. Proszę o waszą opinie w sprawie włosów.

 

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3