Mecze piłkarskie w weekend. Kolejne kluby rozpoczynają sezon

#Łukasz Pado
Krzysztof Kapica
Dla jednych będzie to już druga kolejka, dla innych inauguracja rundy wiosennej. 90 procent klubów na Podkarpaciu gra w najbliższy weekend. Zobacz, o której godzinie gra twój klub.

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY - PIŁKA NOŻNA

II liga:
Stal Sandeco Rzeszów - Znicz Pruszków (n. 14, w Boguchwale), Okocimski Brzesko - Resovia (n. 16), pauzuje Stal Stalowa Wola.

III liga:
Stal Sanok - Polonia Przemyśl (s. 14), Limblach Zaczernie - Stal Mielec (s. 15), Strumyk Malawa - Karpaty Krosno (n. 12, sztuczne boisko na Resovii), Partyzant Mal-Bud Targowiska - Avia Świdnik (s. 15), Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 15), Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska (s. 15), Chełmianka Chełm - Unia Nowa Sarzyna (s. 15), Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik (n. 13).

IV liga:
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno (s. 15), Piast Tuczempy - Żurawianka Żurawica (n. 15), Orzeł Przeworsk - Kantor Turbia (s. 15), Pogoń Leżajsk - Resovia II (n. 11), JKS 1909 Jarosław - Igloopol Dębica (s. 15), Czuwaj Przemyśl - Stal Nowa Dęba (s. 15), Czarni Jasło - Wisłoka Dębica (s. 14), Crasnovia Krasne - Cosmos Nowotaniec (s. 15).

Podokręg Dębica
KLASA O: Start Wola Mielecka - Ikarus Tuszów Narodowy (n. 14), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Stal II Mielec (s. 15), Raniżovia Raniżów - Kolbuszowianka (n. 15), Wisłok Wiśniowa - Chemik Pustków (n. 15), Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów (s. 15), Zryw Dzikowiec - Czarnovia Czarna (n. 14), Monis Bielowy/Strzegocice - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 15), LKS Nagoszyn - Victoria Czermin (n. 15).
KLASA A: Brzostek - Łęki Górne (n. 16), Kamionka - Kawęczyn (n. 15), Krzywa - Lubzina (n. 14), Frysztak - Brzeźnica (n. 14, w Lubli), Straszęcin - LKS Pustków (n. 16), Golemki - Ocieka (n. 14, w Czarnej), Zawada - Łopuchowa (n. 14), Borek Wielki - Głowaczowa (n. 14).
KLASA B1: Przedbórz - Będziemyśl (n. 14), Ostrów - Góra Ropczycka (n. 14), Nockowa - Gnojnica (n. 14), Stasiówka - Wolica Piaskowa (n. 14), Olchowa - Mała (n. 14), Gumniska - Paszczyna (n. 12).
KLASA B2: Korzeniów - Żdżary (n. 11), Dulcza Wielka - Stara Jastrząbka (n. 11, w Radomyślu W.), Wiewiórka - Borowa (n. 14), Jodłowa - Żyraków (n. 14), Bobrowa - Siedliska Bogusz (n. 13.30), Góra Motyczna - Podgrodzie (n. 14), pauzuje Zasów-Mokre.
Okręg Jarosław
KLASA O: Pogórze Rokietnica - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 15), Tęcza Kosienice - LKS Skołoszów (n. 15), MKS Radymno - Bizon Medyka (s. 14), Pogoń Małkowice - Sokół Sieniawa (n. 14), Cresovia Krzeczowice - Granica Stubno (n. 15), KS Wiązownica - MKS Kańczuga (n. 15), LKS Miękisz Nowy - Huragan Gniewczyna (n. 15), Start Pruchnik - Syrenka Roźwienica (n. 14).
KLASA A JAROSŁAW: Łowce - Święte, Cieszacin Wielki - Duńkowice, Dobkowice - Morawsko, Surochów - Pawłosiów, Makowisko - Laszki, Wola Buchowska - JKS II Jarosław, Ostrów - Szówsko, Koniaczów - Zapałów (wszystkie n. 15).
KLASA A LUBACZÓW: Lubaczów - Futory, Ruda Różaniecka - Lisie Jamy, Zdrój Horyniec - Cieszanów, Piwoda - Basznia Dolna, Dachnów - Wielkie Oczy, Młodów - Wólka Krowicka, Krowica - Narol (wszystkie n. 15).
KLASA A PRZEMYŚL: Kaszyce - Bircza, Ujkowice - Polonia II Przemyśl, Huwniki - Jaksmanice, Batycze - Krówniki, Wyszatyce - Hurko/Hureczko, Orły - Ostrów, Dubiecko - Bolestraszyce, Leszno - Hermanowice (wszystkie n. 15).
KLASA A PRZEWORSK: Gać - Siennów, Nowosielce - Zarzecze, Urzejowice - Gorliczyna, Jagiełła - Kisielów, Gorzyce - Studzian, Tryńcza - Grzęska (wszystkie n. 15), Świętoniowa - Babice (n .13).
KLASA B1 JAROSŁAW: Wierzbna - Pełkinie, Sośnica - Chłopice, San Jarosław - Kidałowice, Rudołowice - Lutków, Przedmieście Jarosław - Munina, FC Roźwienica - Wólczanka II Wólka P. (wszystkie n. 12), Węgierka - Jankowice (n. 15).
KLASA B2 JAROSŁAW: Mołodycz - Bobrówka, Chotyniec - Wietlin, Nienowice - Wietlin III, Manasterz - Młyny, Wysocko - Michałówka, Zaleska Wola - Tuchla (wszystkie n. 12). Korczowa - Łazy 0-3 vo, zespół z Korczowej wycofał się z rozgrywek.
KLASA B LUBACZÓW: Zabiała-Stare Sioło - Stary Dzików, Oleszyce - Wola Wielka, Cewków - Płazów, Cetula - Zalesie, Antoniki - Opaka, Łukawiec - Stary Lubliniec, Ryszkowa Wola - Korzenica (wszystkie n. 12).
KLASA B PRZEMYŚL: Olszynka - Pikulice, Nehrybka - Fredropol, Hurko - Walawa, Kalników - Orzechowce, Olszany - Nakło, Zadąbrowie - Trójczyce, Torki - Grochowce (wszystkie n. 12).
KLASA B PRZEWORSK: Łopuszka Wielka - Żurawiczki, Niżatyce - Sietesz, Manasterz - Ujezna, Pantalowice - Hawłowice, Majdan Sieniawski - Mirocin, Rozbórz - Jodłówka, Maćkówka - Rozbórz Długi (wszystkie n. 12).
Okręg Krosno:
KLASA O: Kotwica Korczyna - Start Rymanów (n. 15), Bieszczady Ustrzyki Dolne - Nafta Jedlicze (n. 16.30), Sanovia Lesko - LKS Pisarowce (n. 16.30), Szarotka Uherce - LKS Skołyszyn (n. 16.30), Orzeł Bieździedza - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny (n. 16.30), Leśnik Baligród - Przełom Besko (s. 16), Stal II Sanok - Iwonka Iwonicz (n. 11), Przełęcz Dukla - Górnik Strachocina (s. 16.30).
KLASA A1: Zarszyn - Haczów (n. 16.30), Przysietnica - Pielnia (n. 16.30), Rymanów Zdrój - Sieniawa (n. 13, w Desznie), Grabówka - Miejsce Piastowe (n. 15), Bukowsko - Zmiennica (n. 15), Polańczyk - Izdebki (n. 16.30), Brzozów - Długie (n. 11).
KLASA A2: Lubla - Kołaczyce (n. 11), Nienaszów - Nowy Żmigród (n. 16.30), Zręcin - Rogi (n. 15), Kopytowa - Mrukowa (n. 15), Kombornia - Kobylany (n. 15), Markiewicza Krosno - Łężyny (n. 11, ul. Bursaki), Sobniów Jasło - Głowienka (n. 11), pauzuje Faliszówka.
KLASA B1: Bażanówka - Płowce/Stróże Małe (n. 16.30), Nowosielce - Tarnawa (n. 13), Lutowiska - Niebieszczany (n. 16.30), Pakoszówka - Czaszyn (n. 14, w Grabownicy), Golcowa - Pobiedno (n. 13), Jankowce - Bezmiechowa (n. 13), pauzuje Czarna.
KLASA B2: Guzikówka Krosno - Chorkówka (n. 11, w Głowience), Równe - Klimkówka (n. 13), Lubatówka - Jasionka (n. 16.30), Głębokie - Jasienica Rosielna (n. 16.30), Grabownica - Trześniów (n. 16.30), Jaśliska - Jasionów (n. 13), Hłudno - Domaradz (n. 13).
KLASA B3: Zarzecze - Hankówka-Brzyszczki (n. 13, w Dębowcu), Dębowiec - Świerzowa (n. 11), Moderówka - Draganowa (n. 11), Łęki Dukielskie - Krempna (n. 13), Lubatowa - Osiek Jasielski (n. 13), Łubienko - Czeluśnica (n. 11), Dobieszyn - Osobnica (n. 11).
KLASA C1: Średnia Wieś - Olszanica (n. 13), Markowce - Sanoczek (n. 13), Trepcza - Poraż (n. 16.30), Zagórz - Ropienka (n. 13), Łukowe - Rzepedź (n. 13), pauzuje Czerteż.
KLASA C2: Dydnia - Iskrzynia (n. 16.30), Górki - Posada Górna (n. 13), Nozdrzec - Wesoła (n. 13), Niebocko - Srogów Górny (n. 11), Odrzechowa - Wzdów (n. 13, w Sieniawie), pauzuje Jabłonica Polska.
KLASA C3: Żeglce - Bóbrka (n. 13), Potok - Partyzant II Targowiska (n. 14, w Odrzykoniu), Wojaszówka - Iwla (n. 11), Odrzykoń - Chlebna (n. 11), Przełęcz II Dukla - Milcza (n. 13), Orlew Krosno - Wietrzno (n. 14, ul. Bursaki), pauzują Makowiska.
KLASA C4: Błażkowa - Warzyce (n. 13), Niegłowice - Niepla (n. 11), Łubno Szlacheckie - Trzcinica (n. 13), Łęki Strzyżowskie - Tarnowiec (n. 13), Brzezówka - Brzyska (n. 13), Glinik Nowy - Święcany (n. 11), pauzuje Szebnie.
Podokręg Rzeszów *
KLASA O: CCC Dąbrówki - Korona Bendiks Rzeszów (n. 15), Górnovia Górno - Wisłok Strzyżów (n. 14.30), Sawa Sonina - Głogovia Głogów (s. 12.30), Stal II Rzeszów - KS Stobierna (n. 11, w Trzebownisku), Błażowianka Błażowa - Grom SZiK Handzlówka (n. 14.30), LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów (s. 14), Strug SZiK Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (s. 15.30), ŁKS Łańcut - Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka (s. 15),
KLASA A1: Sokołów - Hermanowa (n. 15.30), Nowa Wieś - Niechobrz (n. 11), Przybyszówka - Budy Głogowskie (n. 11), Nosówka - Zabajka (n. 14), Bratkowice - Jasionka (n. 13), Izolator II Boguchwała - Grodzisko (n. 11), Zimowit Rzeszów - Wysoka Strzyżowska (n. 11, ul. Świadka).
KLASA A2: Wólka Podleśna - Palikówka (n. 11), Brzóza Stadnicka - Jawornik Polski (n. 11), Rakszawa - Rogóżno (n. 11), Łąka - Korona II Rzeszów (n. 11), Medynia Głogowska - Wola Dalsza (n. 15), Dylągówka - Kraczkowa (n. 11), Nienadówka - Żołynia (n. 11).
KLASA A3: Trześń - Sokół Malinie (n. 11), Przecław - Ostrowy Baranowskie (n. 11), Ławnica - Podleszany (n. 11), Wadowice Górne - Gryf Mielec (n. 14), Cmolas - Werynia (n. 11), Hucina - Łączki Brzeskie (n. 15), Podborze - Radomyśl Wielki (n. 11.30).
KLASA B1: Dąbrowa - Zaczernie II (n. 14), Biała - Zgłobień (n. 14), Rudna Wielka - Junak Rzeszów (n. 14, w Rudnej Małej), Mrowla - Zimowit II Rzeszów (n. 14), Staroniwa Rzeszów - Klęczany (n. 15), Świlcza - Trzciana (n. 14), pauzuje Rudna Mała.
KLASA B3: Wola Rafałowska - Markowa (n. 14, w Handzlówce), Sawa II Sonina - Wysoka (n. 15), Albigowa - Chmielnik (n. 14), Błażowianka II Kąkolówka - Głuchów (n. 17.30), Lecka - Bachórz (n. 14, w Nowym Borku), Kosina - Harta (n. 14), Hyżne - Husów (n. 14), pauzuje Borek Stary.
KLASA B4: Orzeł II Wólka Niedźwiedzka - Budy Łańcuckie/Korniaktów (n. 14), Białobrzegi - Wysoka Głogowska (n. 14), Hucisko - Trzebuska (n. 14), Krzemienica - Trzeboś (n. 14), Łukawiec - Czarna (n. 15.30), Strażów - Zalesie (n. 14), Stobierna-Krzywe - Sitowianka Budy Łańcuckie (n. 14), Sokołów II - Widełka II (n. 14).
KLASA B5: Błękitni Jaślany - Pitmark Jaślany (n. 14), Złotniki - Padew Narodowa (n. 11), Górki - Borowa (n. 14), Babicha - Orłów (n. 14), Gliny Małe - Rzędzianowice (n. 11), Trzciana - Chrząstów (n. 14), Breń Osuchowski - Dębiaki (n. 14), Kawęczyn - Smoczanka Mielec (n. 14.30).
KLASA B6: Widełka - Kolbuszowianka II (n. 11, w Weryni), Rzemień - Trzęsówka (n. 14), Ostrowy Tuszowskie - Trześń (n. 14), Dobrynin - Chorzelów (n. 15), Zarębki - Siedlanka (n. 14), Przyłęk - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 11, w Hucinie), Kosowy - Tuszyma (n. 14, w Niwiskach).

* W Podokręgu Rzeszów podajemy wg terminarzy zamieszczonych na oficjalnej stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: KP Zarzecze - Orzeł Rudnik (s. 15), Strzelec Dąbrowica - Wisan Skopanie (n. 14), Olimpia Pysznica - Sokół Kamień (n. 14), LZS Ździary - Mokrzyszów Tarnobrzeg (n. 15.30), San Wrzawy - Tłoki Gorzyce (n. 14), Iskra Sobów Tarnobrzeg - San Kłyżów (n. 14), LZS Podwolina - Bukowa Jastkowice (n. 14), Słowianin Grębów - Strażak Przyszów (n. 14).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie