Memoriał Piątka

roy
Na zdjęciu fragment jednego ze spotkań eliminacyjnych.
Na zdjęciu fragment jednego ze spotkań eliminacyjnych. Krzysztof Łokaj
Rozegrany w hali I LO w Rzeszowie koszykarski Memoriał Stanisława Piątka z udziałem reprezentacji 6 szkół z terenu miasta zakończył się zwycięstwem drużyny Zespołu Szkół Nr 2.

W finale zespół ten pokonał ekipę gospodarzy imprezy 65:60. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobyli: Wużyński 17 oraz Herbciński i Rybka po 13, a dla I LO: Krupa 23 i Koba 16.
A oto wyniki spotkań o pozostałe lokaty: o III miejsce: IV LO - II LO 75:77, o 5 miejsce: V LO - ZSNr1 57:47.
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Bartosza Herbacińskiego (ZSNr1), królem strzelców został Jakub Krupa (I LO) 70 pkt., a najlepiej rzucającym za trzy - Marek Drożański (IV LO) 12 celnych.
Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a wyróżniający się zawodnicy nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz firmy Gamrat S.A., OPTEAM S.A. i Foto Hurt.