Miasto Szkła Krosno kontra Polonia Warszawa. Darrell Harris powinien już zagrać

Paweł Śpica w Opolu miał bardzo dobry dzień i rzucił 24 punkty.
Paweł Śpica w Opolu miał bardzo dobry dzień i rzucił 24 punkty. Jakub Czech
Miasto Szkła czeka trzeci mecz w ciągu 7 dni. W sobotę krośnianie podejmą Polonię Warszawa, która ostatnio nie przegrywa

Było blisko, ale naszej ekipie nie udało się wygrać trzeciego meczu z kolei. Bez Darrylla Harrisa krośnianie dzielnie walczyli, jednak przegrali w Opolu 77:80.

Amerykanin w trakcie meczu z Górnikiem Wałbrzych uderzył głową o parkiet, wylądował na pogotowiu i miał robioną tomografię.

Nie wykazała nic groźnego, ale zawodnik zgłosił przed meczem, że boli go głowa, kark i trener nie wystawił go do gry

wyjaśnia Michał Baran, dyrektor sportowy Miasta Szkła.

Nad Odrą nasz team walczył do ostatniej minuty, ale brakło czasu, by dopadł rywala.

Rozgrywający nie mieli dnia, w końcówce zagraliśmy już bez nich, ryzykowaliśmy, ale mecz uciekł. Wstydu nie było, na gorącym terenie zagraliśmy dobre zawody, ale teraz potrzebne będą też punkty

mówi Michał Baran

W sobotę nasz jedynak na zapleczu ekstraklasy po raz kolejny zmierzy się z sąsiadem w tabeli - tym razem z Polonią Warszawa (11. lokata).

Mają na koncie pięć zwycięstw z rzędu, są napompowani i w naszej hali zechcą zagrać lepiej niż potrafią. Będziemy jednak na to przygotowani. Mamy nadzieję, że na wynik wpłynie u nas więcej niż kilku koszykarzy. Po drugiej stronie trzeba będzie uważać na Dutkiewicza czy podkoszowych, czyli Kierlewicza i Cechniaka

dodał dyrektor Miasta Szkła.

Nasz team wrócił z Opola w czwartek wczesnym rankiem, o godzinie 11 zaliczył trening regeneracyjny, a popołudnie miał wolne. W piątek wrócił do pracy, a w sobotę rozegra mecz, który musi przerwać rywalom fajną serię.

Na kibiców czeka wiele atrakcji a wśród nich konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Nagroda jest ufundowana przez salon Pasja Hair & Beauty. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny.

Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.