Miasto Szkła Krosno straciło w końcówce skuteczność i przegrało 86:90 wyjazdowy mecz z Księżakiem Łowicz

Krośnianie nie musieli przegrać w Łowiczu
Krośnianie nie musieli przegrać w Łowiczu Tomasz Jefimow
Miasto Szkła Krosno kilka minut przed końcem IV kwarty wygrywało 82:78, jednak straciło skuteczność w samej końcówce meczu i dlatego przegrało w Łowiczu z Księżakiem 86:90

5 minut przed końcem krośnianie prowadzili 82:78, ale przestali trafiać i gospodarze to wykorzystali.

Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 90:86
Kwarty
: 30:25, 20:20, 19:25, 21:16.

Księżak: Kobus 22 (2x3, 6 str.), Robak 16 (1x3, 6 as.), Ratajczak 10 (10 zb.), Grod 10, Tradecki 6 (2x3) oraz Stopierzyński 15 (1x3), Samsonowicz 6 (1x3), Czyż 5, Świderski 0. Trener Michał Spychała.

Miasto Szkła: Dymała 32 (3x3, 6 as.), Czujkowski 14, Spała 11 (2x3, 3 str., 4 prz.), Śpica 7 (1x3), Żmudzki 3 oraz Oczkowicz 11 (3x3), Sadło 5, Ciesielski 3 (1x3), Kasiński 0, Walciszewski 0. Trener Marcin Radomski.