Miasto Szkła wojowało z Legią w Warszawie, ale przegrało. Najwięcej punktów - 24 - dla krośnieńskiej drużyny zdobył Jabarie Hinds 24

bell
W akcji Jabarie Hinds najskuteczniejszy zawodnik meczu na Bemowie
W akcji Jabarie Hinds najskuteczniejszy zawodnik meczu na Bemowie Andrzej Szkocki
Koszykarze Legii Warszawa byli faworytem w przedświątecznym starciu z Miastem Szkła i z zadania wywiązali się na piątkę, ale goście łatwo skóry nie sprzedali. To na pocieszenie...

Krośnieński zespół w drugiej kwarcie przegrywał 15:36, ale wrócił do gry, bo kolejne minuty goście wygrali 16:0. Legia jednak znów odjechała (51:38, ale goście, którzy zagrali bez Mihailo Sekulovicia, ponownie zdobyli się na zryw i na trzy minuty przed końcową syreną przegrywali tylko 75:79, jednak stołeczny skoncentrował się na tyle, że nie pozwolił naszej drużynie w końcówce na kolejną skuteczną ofensywę. W stolicy radość, bo Legia po trzech porażkach przełamała się. W Krośnie pewnie mały niedosyt...

Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 86:78 (23:11, 15:20, 26:26, 22:21)