Michał Probierz po meczu z Legią: Karny był, nie ma co z tym dyskutować

Tomasz Dębek
Michał Probierz
Michał Probierz Bartek Syta
Bardzo boli porażka poniesiona w 94. minucie. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Ale cóż, karny był i nie ma co z tym dyskutować - przyznał po przegranym 0:1 meczu z Legią Warszawa trener Cracovii Michał Probierz.

Bardzo boli porażka poniesiona w 94. minucie. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Ale cóż, karny był i nie ma co z tym dyskutować. Brak doświadczenia wychodzi w takich meczach. Nie wykorzystaliśmy naszych szans, zwłaszcza w pierwszej połowie. Legia na własnym terenie jest bardzo groźna, dziś to pokazała. Nam skomplikowało poczynania to, że w przerwie trzeba było zmienić Filipa Piszczka, który ma złamany nos. W końcówce zabrakło nam cwaniactwa. Jeśli nie umie się wygrać takiego meczu, trzeba go przynajmniej zremisować. Nie udało się, skupiamy się już na wtorkowym meczu. Trzeba przyjąć tę porażkę z pokorą - przyznał po meczu z Legią trener Cracovii Michał Probierz.

- Nie znam trenera, który nie chce wygrać meczu na wyjeździe. Naszym celem było zwycięstwo. W drugiej połowie za mocno się cofnęliśmy. Zabrakło nam utrzymania się przy piłce i gry na połowie przeciwnika. Nie zadowalał nas remis, nie nastawialiśmy się na obronę wyniku. Szukaliśmy stałego fragmentu gry, niestety nic z tego nie wyszło, a w końcówce to Legia strzeliła gola z karnego. Postawiliśmy jednak twarde warunki drużynie walczącej o mistrzostwo Polski - dodał szkoleniowiec, życząc przy okazji kibicom i dziennikarzom wesołych świąt Wielkiej Nocy.

Sebastian Szymański: Jesteśmy na dobrej drodze do tego, by zająć pozycję lidera ekstraklasy

Pełna kadra Cracovii na sezon 2018/2019. Skład Cracovii w pi...